Amatör telsizcilik lisansı için sınava başvurup ücreti yatırdık. 10 Haziran'a sınav günü verdiler. Bakalım inşallah güzel bir sonuç alıp yavaştan girişiriz şu işe

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yurtdışındaki radyo istasyonlarını nasıl dinleyebilirim? İnternet radyolarını kastetmiyorum bu arada. Bildiğimiz klasik FM radyoyu diyorum. Bunun için nasıl bir ekipman kurmalıyım ki Amerikadaki istasyonu bile çekebilecek kadar güçlü olsun?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 18

Selamlar
Kafam çok dolu. Bir genç olarak hem ülke gündemi hem de sosyal medyaya yansıyan kutuplaşma ve tartışma ortamı beni mental açıdan çok yıpratıyor. Aklıma yapacak bir şey de gelmiyor. Bir şeye başlayacak ve kendimi herhangi bir konuda geliştirecek motivasyonum da kalmadı. Burası psikoterapi yeri değil amma dolduk iyice hocam
Siz nasıl rahatlıyorsunuz bir anlatın hele abiler 😔

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 23

Selamlar
Televizyon arayışındayım depremde televizyon da tuzla buz oldu. 25 - 30k'ya kadar çıkabilirim.
Aklımda samsung 65Q60B ve 75Q60B modelleri var. Şimdiden önerileriniz için teşekkürler

Eski televizyonun son hali ektedir 😒

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 16

Ryzen 9 5900HS ve Rtx 3080 var. Bu özelliklere göre fiyatı çok uygun değil mi? 🤔🤔

https://www.techmindbilisim.com/urun/asus-rog-zephyrus-g15-ga503qs-bs96q/?fbclid=PAAaYo2_M3nIFlSCFHRIQquVQ8L08-RFlFPytLf-CIDAWv8BRoPz8VmIEZyNw

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Herkese selamlar
Ses kayıt cihazı almayı düşünüyorum. Gittiğim yerlerde bu tür bir cihaz çok lazım oluyor. Röportaj, kendime not ve ders kayıt için kullanılacak. Zoom marka bir ürün almayı düşünüyorum. Daha önce hiç ses kayıt cihazı kullanmadım bu yüzden şu özellikler lazım, bunlar olsun diyemiyorum. Benim durumumda olan birisi için giriş seviyesi bir cihaz yeterli gelir sanırım.

Benim az çok incelediğim kadarıyla AA pil ile çalışıyor bu cihazlar. Bunun için de Duracell'in şarjlı pillerinden almayı düşünüyorum.
Bütçe 5K
Teşekkürler

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İyi akşamlar
Twitch yayıncılığı ve fotoğrafçılığa yeni başlayacak birisi için canon eos 250d IS STM uygun bir kamera mıdır? Fiyatlar uçmadan almayı düşünüyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Depremden sonra elektrik kesintisi sebebiyle telefonları şarj edemedik ve perişan olduk. Bizdeki araç şarjı da yetersiz geliyor şu ürün alınır mı? Aynı anda birden çok cihazı yüksek hızda şarj etmek için bu ürünü düşündüm.

https://www.hepsiburada.com/baseus-qualcomm-5-0-mega-hizli-sarj-160w-type-c-usb-multi-port-arac-cakmaklik-sarj-aleti-pm-HBC00002LSL5N

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Herkese selamlar
Şu wireless kulaklık işini bir türlü nihayete erdiremedim. Razer blackshark v2 pro ve steelseries 7p+ arasındayım. Kullanım amacım oyun haricinde film, dizi ve müzik ama ana kullanım amacı tabi ki oyun.
Alacağım ürün bir oyuncu kulaklığı olduğu için tabi ki profesyonel anlamda bir müzik kalitesi beklemiyorum. Sadece oyunun yanında bunları da idare etsin istiyorum. Kronik sorunu olmazsa da tadından yenmez. Şu iki ürün arasından hangisi daha sorunsuzdur özellikle bu benim için önemli.
Yardımcı olursanız sevinirim kapatalım artık şu oyuncu kulaklığı defterini 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Mehmet @m-menguc

    Benim müzik kulağım vs. yok ama kendim steelseries arctis 5 kullanıyorum. Ses kalitesinden çok memnunum. Şu an olsa ben de kablosuz bakardım fakat fiyat da çok önemli. Corsair void elite wireless modelini çok kullanan görüyorum. Hyperx cloud 2 wireless modeli de piyasada aktif kullanılan bir model. Mağazadan deneyip görmek daha sağlıklı olur ama her model her yerde bulunmuyor.