Nüfus ehliyetini kaybedene 166₺ "değerli kağıt bedeli" gömüyor. 30₺ de Türk Polis Teşkilatını Güçlendirme Vakfına "zorunlu" bağış alıyor. Bayağı değerliymiş hakikaten.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

cs:go envanterimde ne var ne yok kar zarar düşünmeden sattım. bir daha oynayanın 7 ceddini sevsinler. hileye ban falan attıları yok. herhangi bir çaba dahi sergilemiyorlar. pc de doğru düzgün hilesiz hurdasız oyun da yok ki. bu gidişle ps4 falan alacağım ama klavye fare ile oynamayı çok seviyorum lanet olsun.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 27

Merhaba registered 4gb 1333 ram temin edebiliyor musunuz (6 ade) yada unbuffered 8gb 1333 4 adet @bilendenaldestek

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bugün 3 güzel haberle günüm mükemmelleşti. arkadaşın bozuk diye verdiği led projektörü lamba takıp yaptım , hocama karşı açtığım davayı kazandım , 3.yü biliyorsunuz 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap

2018-2019 da çıkışlı film öneriniz var mı? Süperkahraman ve homoseksüellik anakonu olmasın mümkünse bunları gözümüze soka soka bıktırdılar. western , sci-fi iyi olur mesela.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

beyler konudışı ancak istanbulda bir firmayla iş görüşmesi öncesi skype mülakatı yapacağım. firma 200-250 kişilik bir firma. selenium appium ile ilgili işler yapıyorlar yani kısaca test. maaş talebim ne olmalı sizce? NOT: junior, 0 tecrübe

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 29

kriz kötü vurdu 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bilgisayar mühendisliği son sınıf öğrencisi olarak staj arıyorum. Staj buldum fakat firma cumartesi çalışmadığı için zorunlu gün sayım sınırda kaldı. Cumartesi çalışan bir şirkette staj ihtiyacım var.Yeni teknolojileri hızlı öğrenir adapte olurum. Bunu sağlayabilecek veya aracı olabilecek kişiler iletişim bilgisi bırakırsa niteliklerim hakkında görüşebiliriz. Yardımcı olursanız çok minnettar olurum. Beni staj yüzünden okul uzatmaktan kurtarırsınız.

BeğenFavori PaylaşYorum yap