Şu anki netflix, hulu,hbo now,youtube premium gibi sistemler son kullanıcı için çok kötü durumda. Birinde istediğin diğerinde istediğin ötekinde olmuyor. En mantıklısı sevdiğin dizilerin sezonlarını 1-2-3-5₺ gibi makul fiyatlardan satın alma veya kiralama. yani kütüphane sistemi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

#VirtualBox misafir eklentileri ubuntu dışında düzgün çalışmıyor. fedora mint hepsini denedim. Ne hızlandırma ne de adaptif çözünürlük çalışmadı. İlla terminali açıp bir şeyler yazmak lazım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

r/freefolk - He just could not resist

3,703 votes and 74 comments so far on Reddit
BeğenFavori PaylaşYorum yap

2014te kapanan vodafone numaramı nasıl alabilirim beyler?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İlk foto gardrobun parçalanmadan önceki hali. sonrakiler benim parçalar ile şimdiye kadar yapabildiklerim. ayaklar da gelince işin çoğu tamamlanacak. Geriye birkaç görsel detay kalacak

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bizimkiler tekzenden gardırop almışlar. O da parçalandı çok dayanıksız bir şey. Ben de kenar ahşapları ile kendime masa yapayım dedim. en:54cm,boy:178cm . buna ayak almak ve kenarlarına bant dedikleri kaplama yapmak istiyorum ucuz yollu nasıl çözebilirim. 50m bant tek şerit buldum o da 20₺ fakat işimi görmüyor. ikisini yekpare gösterecek bir kalınlıkta olmalı. masa için bunlar ve diğer türlü her fikri dinlemedeyim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap