ASELSAN'da işe girmek için ODTÜ mezunu olunması ve ortalamanızın 3'ün üzerinde olması gerektiği doğru mu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 13

Saç bakımından anlayanlar wax önerebilir mi? http://www.kozmoya.com/SEBASTIAN-Craft-Clay-Mat-Kil-Wax-50ml?filter_name=Sebastian%20wax bu wax nasıl, kullanan var mı?

SEBASTIAN Craft Clay Mat Kil Wax 50ml

SEBASTIAN Craft Clay Mat Kil Wax 50ml
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#akış #TeknoYardım #Playstation Elimde temmuz 2016 da aldığım ps4 500gb, nba2k16, god of war 3 remastered ve infamous second son var satmak istesem kaç tl eder? Satmak için doğru bir zaman mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#TeknoYardım Avukat, hukuk öğrencisi ya da bir dilekçe hakkında yardım edebilecek birisi var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 7

#TeknoYardım Migros'tan 14/02/2015 tarihinde 1399₺'ye aldığım telefonum arızalandı ve 09/10/2016 tarihinde Migrosa götürdüm teknoeksper adlı ithalatçı firmaya göndermek üzere teslim aldılar. İmzaladığım teslim açıklamalarında "20 iş gününü aşan tamirlerde servisten gelecek rapora göre değişim/iade işlemi başlatılır." İfadesi yer alıyor. Teknoeksper 12/10/2016 da servise geldiğini söyledi. Ben de migrosa gidip azami tamir süresinin aşıldığını ifade ettim. Migrostaki görevli değişim/iade işlemi için Tüketici Hakları Hakem Heyeti'ne başvurmamı söyledi. Teslimat şartlarında değişim/iade şartlarının hiçbirinde Tüketici Hakları Hakem Heyeti'nden bahsedilmemekte. Ben hakkımı aramak için nereye ve hangi belgelerle başvurmalıyım?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 12