ASELSAN'da işe girmek için ODTÜ mezunu olunması ve ortalamanızın 3'ün üzerinde olması gerektiği doğru mu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 14
 • mbarpacik @mbarpacik

  @atilla Öncelikli üniversitelerde Boğaziçi'nin olmaması ilginç değil mi?

  • Atilla @atilla

   Teknik üniversitelere öncelik tanıyorlar genelde. Ama TAI'de bildiğim Boğaziçi çalışanları da var. Fakat her departman kendi bünyesine göre karar verdiği için biraz zor. @brave Doğrudur yukarda saymış olduğum şirketler özel sektör gibi maaşlar vermiyor çalışanlarına. Yurt dışı gezilerine de nedendir bilmem hep müdürler gidiyor (Tai üzerinden konuşuyorum) Temel Kotil geldiğinden beridir de baskı çok fazla çünkü adam savunma sanayi müsteşarına verdiği sözlerden dolayı bu yıl içinde teslim edilmesi gereken ATAK sayısı, Sivil havacılık helikopteri, Hürkuş'un silahlı ve bir de jet eğitim uçağı modeli projeleri vs sebebi ile işler çok sıkıştı. Bunların yanında nerdeyse 20-25 yıllık çalışanlardan (özellikle yönetim kademesi) el çektirdi. Ve tüm bu gelişmeler diğer şirketleri de etkiliyor çünkü partner ortakları. Fakat bunların yanında TAI gibi şirketlerin sağladığı imkanlar bazı şeyleri göz ardı ettiriyor. Özel hayat sig. Özel emeklilik sig. Özel sağlık sig. (Ayrıca aile fertlerinde indirimler) 3 aydan 3 ay'a ikramiye ve lojman imkanları ki Elekt. Su, Isınma dahil kira 650 TL. ve bundan başka aklıma gelmeyen imkanlardan dolayı kimse bırakıp gitmiyor 🙂

 • rsan @rsan

  Ankara'daki okullara öncelik tanıyolar ama böyle bir şeyi ilk kez senden duyuorum. Yani hacettepe'den de gidenler var

 • Efe @efe

  Hacettepe mezunu arkadaşım var çalışan.

 • Enes @b-enes

  TAI nin belgeselini izlemiştim mühendislerin çoğu ODTÜ lü

Saç bakımından anlayanlar wax önerebilir mi? http://www.kozmoya.com/SEBASTIAN-Craft-Clay-Mat-Kil-Wax-50ml?filter_name=Sebastian%20wax bu wax nasıl, kullanan var mı?

SEBASTIAN Craft Clay Mat Kil Wax 50ml

SEBASTIAN Craft Clay Mat Kil Wax 50ml
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#akış #TeknoYardım #Playstation Elimde temmuz 2016 da aldığım ps4 500gb, nba2k16, god of war 3 remastered ve infamous second son var satmak istesem kaç tl eder? Satmak için doğru bir zaman mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Orcun @orcun

  Bende ps4'ü garantisiz, oyunsuz satıyorum. 600-650 teklif ediliyor. Bakıyorum al satçı kesim satmıyorum. İhtiyacı olan birisi çıksa vereceğim de insanlar pro çıktı slim çıktı yok onu yapar bunu yapar ederim diye diye düşünüp almıyorlar.
  Oyunlarını ayrı sat, konsol ile bir satarsan ölüyor. Cihazın resimlerini çek garantisi sony mi ? cihazı ayrı oyunlarını ayrı sat gitsin. Böyle daha karlı olur. Oyunlarında tek tek piyasasına bakarsın atıyorum biri 1 oyunu 70 60 satıyorsa sen acilden 55 e koyarsın satarsın.

#TeknoYardım Avukat, hukuk öğrencisi ya da bir dilekçe hakkında yardım edebilecek birisi var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 7

#TeknoYardım Migros'tan 14/02/2015 tarihinde 1399₺'ye aldığım telefonum arızalandı ve 09/10/2016 tarihinde Migrosa götürdüm teknoeksper adlı ithalatçı firmaya göndermek üzere teslim aldılar. İmzaladığım teslim açıklamalarında "20 iş gününü aşan tamirlerde servisten gelecek rapora göre değişim/iade işlemi başlatılır." İfadesi yer alıyor. Teknoeksper 12/10/2016 da servise geldiğini söyledi. Ben de migrosa gidip azami tamir süresinin aşıldığını ifade ettim. Migrostaki görevli değişim/iade işlemi için Tüketici Hakları Hakem Heyeti'ne başvurmamı söyledi. Teslimat şartlarında değişim/iade şartlarının hiçbirinde Tüketici Hakları Hakem Heyeti'nden bahsedilmemekte. Ben hakkımı aramak için nereye ve hangi belgelerle başvurmalıyım?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 12

Çözümünü anlatabilir misiniz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6