ASELSAN'da işe girmek için ODTÜ mezunu olunması ve ortalamanızın 3'ün üzerinde olması gerektiği doğru mu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 13

Saç bakımından anlayanlar wax önerebilir mi? http://www.kozmoya.com/SEBASTIAN-Craft-Clay-Mat-Kil-Wax-50ml?filter_name=Sebastian%20wax bu wax nasıl, kullanan var mı?

SEBASTIAN Craft Clay Mat Kil Wax 50ml

SEBASTIAN Craft Clay Mat Kil Wax 50ml
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#akış #TeknoYardım #Playstation Elimde temmuz 2016 da aldığım ps4 500gb, nba2k16, god of war 3 remastered ve infamous second son var satmak istesem kaç tl eder? Satmak için doğru bir zaman mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Orcun @orcun

    Bende ps4'ü garantisiz, oyunsuz satıyorum. 600-650 teklif ediliyor. Bakıyorum al satçı kesim satmıyorum. İhtiyacı olan birisi çıksa vereceğim de insanlar pro çıktı slim çıktı yok onu yapar bunu yapar ederim diye diye düşünüp almıyorlar.
    Oyunlarını ayrı sat, konsol ile bir satarsan ölüyor. Cihazın resimlerini çek garantisi sony mi ? cihazı ayrı oyunlarını ayrı sat gitsin. Böyle daha karlı olur. Oyunlarında tek tek piyasasına bakarsın atıyorum biri 1 oyunu 70 60 satıyorsa sen acilden 55 e koyarsın satarsın.

#TeknoYardım Avukat, hukuk öğrencisi ya da bir dilekçe hakkında yardım edebilecek birisi var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 7

#TeknoYardım Migros'tan 14/02/2015 tarihinde 1399₺'ye aldığım telefonum arızalandı ve 09/10/2016 tarihinde Migrosa götürdüm teknoeksper adlı ithalatçı firmaya göndermek üzere teslim aldılar. İmzaladığım teslim açıklamalarında "20 iş gününü aşan tamirlerde servisten gelecek rapora göre değişim/iade işlemi başlatılır." İfadesi yer alıyor. Teknoeksper 12/10/2016 da servise geldiğini söyledi. Ben de migrosa gidip azami tamir süresinin aşıldığını ifade ettim. Migrostaki görevli değişim/iade işlemi için Tüketici Hakları Hakem Heyeti'ne başvurmamı söyledi. Teslimat şartlarında değişim/iade şartlarının hiçbirinde Tüketici Hakları Hakem Heyeti'nden bahsedilmemekte. Ben hakkımı aramak için nereye ve hangi belgelerle başvurmalıyım?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 12