Şu an piyasada en çok hangi Office sürümü kullanılıyor ?
Ben eğitimimi 2003 olarak aldım. 2007 kullanmaktayım. 2010, 2013, 2016 ve 365 sürümleri de mevcut. Sizce şu an öğrenmeye başlayan birisi hangisiyle başlamalı ?
#MicrosoftOffice

BeğenFavori PaylaşYorum yap
M. A L i paylaştı.

Kendi sistemimde kullandığım Core i5 4670K işlemcimi satabilirim. Özellikle son model işlemcilere para harcamak istemeyen ya da i3 sahiplerine uygun olabilir. Overclock için uygun. Ben sınırlarını zorlmadım o yüzden kaça çıkar bilmiyorum. 4GHz çocuk oyuncağı zaten. murat@teknoseyir.com adresime yazabilirsiniz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 33

WP telefon ve Samsung tablet geri almış. Sacede güncel pc ve mekanik saatler doğruyu gösteriyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
M. A L i paylaştı.

#Battlefield 1 Çıkana kadar #BF4 e devam. 🙂 Sunucumuza bekleriz 🙂
#Oyun #akış #HaberinizOlsun

PRTR CLAN - FAST VEHICLE - CONQUEST - Multiplayer - Battlelog / Battlefield...

Battlelog is a free social platform that ties into Battlefield 4 and Battlefield 3 and lets you socialize, track stats, plan your next game, and more from your web browser!
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Hiç kuşkusuz günün olayı Battlefield 1 oldu. Kimileri giremedi. Kimileri hatalarla boğuştu. Nazar değmesin sorunsuz oynayanlardanım. Bf serisine on yıldan fazlasını vermiş biri olarak aldığım his ve düşüncelerimi paylaşmak isterim.

Battlefield adının anlamı olduğu gibi arazi savaşı mantığına uygun bir oyun olmuş. Geniş mekanlar, muhteşem grafikler.

Ben modern savaş seven biri olarak bu fikre pek ısınamadım. Tamam insanlar havalarda uçmasın ama biraz akıcılık olsun isterim.(Burada COD a taşlama var.) Oyun temasıyla seriye renk getirdiği açık. Oynarken ağızlar açık keşfe çıkıyorsunuz. Evlerin döşemeleri, nargileler, halılar kültürümüze çok benzeyen yaşam tarzları görüyorum.

BF4 ün iddialarından birisi e-spor oyunu olmaktır. Bu iddia BF1 de yok. Bu şu demek oluyor. Oynayacağız, eğleneceğiz, geçip gideceğiz. Üzerine fazla düşünmeyeceğiz. Yeni oyunumuz, o zamanı iyi yansıtmış. Zor silahlar, zor tanklar ve uçaklar. Her şey diğer seri üyelerine göre zor. Hatta öyle bir an yaşadım ki uçakla bombalama yapmayı bırakıp savaş alanı üzerinde turladım. İnsanı içine çeken bir yapısı var. Buna Türkçe seslendirmenin etkiside var. Osmanlı ordusu tarafında olmak için sürekli swich team yaptık.

Clan arkadaşlarımdan çok sorun yaşayanlar oldu. Dx hatası, bağlantı hatası, oyundan atma. Beta olması nedeniyle hoş görüp tekrar tekrar girdiler.

Oyun içinde gördüğüm yenilikler…
Öldüğünüzde medic sizi kaldırsın veya kaldırmasın istiyorsanız , bunu seçebiliyorsunuz.
Diğer bir değişiklik,örneğin support sınıfındadınız elinizde makinalı var. Uçağa bindiniz , sonra atladınız. Elinize tabanca benzeri bir silah geliyor. Benzer durum tüm araçlarda var. Anlamadığım ben makinalı ile oynamak isterken tabancaya niye mahkum bırakılıyorum. Bu da garip bir yenilik.

Battlelog suz bir oyun. Oyun içinden server seçimi var. Arayüz gayet modern ama eksik. Battlelog un yerini tutmuyor.

Genel itibariyle benim gözümde ortalama bir oyun olmuş. Farklı bir tema. Değişik bir dünya arayan fps severlere hitap ediyor. İleriye dönük yeni oyunlar içinde güzel fikirler veriyor.
#battlefield1

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Durmaplay sitesinden alış-veriş yapmayı düşünüyorum. Hakkında ki düşünceleriniz nelerdir ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap