Mpow H19 IPO Noise Cancelling Kopfhörer, Bluetooth: Amazon.de: Elektronik

Mpow H19 IPO Noise Cancelling Kopfhörer, Bluetooth: Amazon.de: Elektronik
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Hamdi @hamdi

  Kullanmadım ama markayı sık sık duyuyorum. Mpow, TaoTronics vs ANC li modelleri denk geliyor incelemelerde. Bakalım bende gittim ANC'siz Edifier aldım ama umarım bunları aramam 🙂

 • M.a.K @mak

  Aldim pisman oldum, ergonomisi cok kötü cikti. 5 dakika videoyu durduracak olursam deaktif oluyor, aktif edince de browseri yenilemeden yada vlc-playeri kapatip acmadan ses gelmiyor. Bir daha kulaklik konusunda Sony'yi aldatmayacagim. 🙂
  @hamdi Bu arada benim soundbar Auna'ymis, o ara Edifier'e de baktigim icin karistirip yanlis söylemisim.

Yakip yikan video. Evcil hayvanlar da tipki cocuklar gibi kimlik kagidiyla besleyene ebebeyn sorumlulugu ile verilmeli.
https://twitter.com/i/status/1215693790922596359

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 11
 • Master @master

  Sonuna kadar çok güzeldi. Sonunda da kız yerine köpek koymasalar daha etkili olurdu bence. Böylece her izleyen kafasında kendi köpeğini koyardı zaten o görüntüye.

 • BobrekMafyasi @bobrekmafyasi

  Şunu yapanlarda gram vicdan ve empati yok. Bir insanı tanımaya başlarken hayvanlar hakkındaki görüşünü, tutumunu bilmeniz size o insan hakkında çok şey anlatır.
  Hatta bi gün dangalağın birisi geldi bana sırıtarak gedi istiyon mu sokağa atılacah yoksa" diye soruyor. Dedim senin sırıtısını s. keyim, o atacak olan da sensen seni baskasıysa onun karakterini de aldığı her nefesi de... " yani bre dangalak, bir canlının aç kalması, hastalıktan sürünmesi, acı çekerek ölmesi... Bunların hiçbirini mi düşünmezsin.
  Bu kadar acımasız, vicdansız olan bir yaşayandan uzak durmak lazım.
  Bir de bu kafaları bu kafaya sevk eden en büyük düşünce" yav onlar bizim hoşnutluğumuz için yaratıldı yav" senin ben. .. Diyeceksin kızacak dangalaklar.

 • Hamit ÖZLÜ @hamitozlu

  Evde kedi var. Bizimkiler cenaze için memlekete gidecek. Bana sizden daha kıymetli benim oğlum . Ona bakmazsan seninle ölene kadar konuşmam dedi.
  Not: kedi dişi. Eve getiren benim.

 • Massive Attack @massive-attack

  İnsanoğlu sonuçta video absürd gelmesin bebeği çöpe bırakan da var sonuçta 🙁

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Dinledigim en mantikli degerlendirme
https://www.youtube.com/watch?v=uhQSmUjIJ9Q

Kanal İstanbul, yerli otomobil ve iktidarın büyüme stratejisi

İstanbul Teknik Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Öner Günçavdı ile Türkiye’nin önemli yatırım projelerinin ekonomiye olası etkilerini konuştuk. Kanal İstanbu...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Alin size elektrikli arac, aynini yapin calisir 🙂
https://www.youtube.com/watch?v=sZYGW4SwXdk

How To Make A 1000W Electric Car - Part 1

In thi video, i will Build A 1000W Electric Car at home I will do part 2 as soon as possible Thanks for watching, Have a great day !
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Batuhan @achfighter

  Adam 20 dakikada yaptı bizimkiler 6 yılda yapamadı. Demek olay istekte değil niyette. 😉

 • harunshn @harunshn

  Araç yapmanın en büyük problemi zaten doğru düzgün bir motor üretmekti. Fosil yakıta eğilmedik ama elektrik motoru için sanayimiz yeterli. Artık bahane kalmadı.

 • M.a.K @mak

  @achfighter @harunshn Üretim yada montaj zor degil aslinda, 2000lerde lisansta gastürbini dersindeki ilk ders saatimizde mevcut piyasadaki satilan parcalarla 0 imalat hocanin istedigi verilere yakin gas türbini tasarlamakti. Son ders projeyi teslim ettik. Özellikle elektrikte istedigin her parcayi istedigin kalite ve özellikte bulabilir, ürettirebilirsin. Bizim bakanin gaz alma operasyonunu benim gibi elestirenlerin de temel hatasi bu: Yüzde yüz yerli mi? Hee kizildereli.

  Türkiye'nin odaklanmasi gereken; marka olustur, tedarik zincirini iyi olustur, para kazanacak duruma gel kafi olmali. Cünkü isin pahali, imkansiz kismi bu. Opel, GM artan rekabete ayak uyduramadi. 100 yillik gecmisi olan firmalarla basedeceksin ki onlar bile isbirligi ile yürüyor. Bu otomobil firmasi herseyi iyi bile yapsa 10 yil zarar edecek, Avrupa'ya falan satamaz, Türkiye bile zor. Diyelim sen aldin bu arabayi toros daglarinda bozuldu, servis agi var mi, parcasi var mi? 10 yil sonra aldigin arabanin yedek parcasini temin edebilecek misin? Hele ki Avrupa'daki adama servis hizmetini nasil vereceksin? En makul yol diger firmalarla isbirligi yapip servis aglarini kullanmak. Avrupa'da servis ustasi brüt 50.000 euro ve üzeri maas alsa senin araban da yeni ve habire problem cikarirsa (Misal 90larin Kia'si) isbirligi de cok yürümez cünkü iscilik Avrupa'da cok pahali.

  Devlet 10 yil itirazsiz zararlarini karsilar mi? Bizde bir de kutuplasma var hükümete ters düstü aninda batirirlar.

  Hacettepe'deki güzel araba da olmadi, fabrikasi kurulsaydi da tedarik zinciri agi kurulamayacagi icin yine yürümezdi.

  Koc üretimi Beko'yu Almanya'da Essen'deki evimde kullandim, Italya'da Bolonya'da Roma da, Catania'da kiraladigim evde gördüm, kullandim. Daha da satilir da agi kar edebilecek sekilde genisletemiyorlar. (Bu arada evimdeki kanepem de Istikbal)

  Yoksa arge, operation research departmani v.b mükemmel olmasa da hergün daha iyisini cikarabilecek nitelikte ise üretim, fabrika falan cok kolay. Öyle firmalar var ki sifirdan anahtar teslimi fabrikayi kuruyorlar, hatta idari ve teknik üst yönetimi de ayarlayip yatirimciya teslim ediyorlar.

  • harunshn @harunshn

   Güzel konulara değinmişsiniz. Tabii ki işin fırınında olanların baş etmesi gereken bir çok sorun var. Bu grubun ilk hedefi, bence devlet garantisi de almışlardır, devletteki her ihtiyaca cevap verecek araç gamını oluşturup devletin bu alandaki sarfiyatını gidermek. Zaten vatandaş ilgi gösterecek çünkü ciddi bir hasret var bu konuya. Avrupa ilk etapta zor bile değil, imkansız. Hedef pazarımız her zamanki gibi ortadoğu olmalı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap