Selamlar. Nasıl bilirsiniz? Önerir misiniz?

Anker SoundCore Life Q10 Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık Fiyatları,...

En ucuz Anker SoundCore Life Q10 Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık fiyatları için 4 taksit ve indirimleri kaçırma! Anker SoundCore Life Q10 Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık özelliklerini incele,...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Laptop vesa aparatları çılgın fiyatlarda. 300-400 istiyorlar dandik bir parçaya. O da en ucuzları. Ben de linkteki ürünü alıp altına 4 tane 100mm aralıklı delik açtım, vidaladım. Gayette güzel oldu. Diğer ürünleri aratmadı. Arka tarafında da dock vs birşeyler koymaya yer var. Ben cuma almıştım ben alınca tükenmiş ama başka yerlerde de bulunabiliyor.
https://www.a101.com.tr/elektronik/piranha-notebook-standi/

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yeni mesa AMD sürücü güncellemesi ile linuxta CSGO başlangıç süresi dramatik şekilde (testlerde 150 saniyeden 10 saniyeye) azalıyor. Ben de -vulkan parametresi ile vulkan renderer kullandığımda 3-5 saniyede falan oyun açılıyor.
https://www.phoronix.com/news/Mesa-Faster-CS-GO-Startup

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Gönlümün sultanı geldi 😎😂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 16

linkteki durumla ilgili thh lehime karar verdi. migros'a ulaştım. thh kararını atın hemen dönecekler dedi. 2 hafta dönen olmadı. ben de avukata vekalet verdim. monitörün ücreti ve yasal faize ek olarak thh giderleri, noter giderleri, avukat vekalet ücretini de ödesinler de akılları başlarına gelsin, benim de içimin yağları erisin bir güzel.

ÖZET: İNTERNET ALIŞVERİŞİ SADECE AMAZONDAN

ÖZET: İNTERNET ALIŞVERİŞİ SADECE AMAZONDAN YAPIN!!!!!! Migros extra denen oluşumdan monitör aldım.Migros güya kurumsal diye sorun olursa iadede problem yaşamam dedim. Demez olaydım. Sonra...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ryzen 5 5500 vs 5600 arasında minimal farklar var. Fiyata baktığımda birisi 2500₺ diğeri 3500₺
Bu koşullar altında 5600 almayı hiç mantıklı görmüyorum ama akakce de en çok satılan işlemciler arasında 5600 daha üst sıralarda. Benim bilmediğim birşeyler mi var?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 13 / 15

euro düşüş trendinde. yakın gelecekte ukrayna savaşının çözülmesi ve euronun tekrar yükselmesini öngörüyor musunuz? yoksa 2-3 sene veya daha fazla böyle devam eder mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Fast ile para gönderirken telefonun son hanesini yanlış girdim. Para kadının tekinin hesabına gitmiş. Gittiği gibi de hemen çekmiş yarısını. Müşteri numarasına kadar buldum. Hala para bana gelmedi diye paraya konmaya çalışıyor. Böyle şeyler de hep benim başıma gelir zaten. Asıl sorum ise karakola gitsem bu şahıstan şikayetçi olabilir miyim? Olabilirsem hangi yasa/kanun/mevzuatı kullanarak olabilirim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 23