Size bir soru!

Muz diye mesaj atıyorum. Muz reklamı çıkıyor. Hani şifreleme vardı kimse göremezdi mesajı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 10

Konsolda online bağlantı için her ay para vermenin, zeka içeren bir izahını yapan olursa. PC+İlaç ı bırakıp konsol alacam.

Hatta niye konsola para vereyimki? 5 senede bir konsolun yarı fiyatına ekran kartı güncellemesini yapar yola 60FPS olarak devam ederim 🤣🤣🤣

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 49
 • Oğuz @vitalyscherbo

  5 senede bir ekran kartı güncelleyerek 60 FPS alamazsınız. Grafik ayarlarını çok düşürmeniz gerekir, o zaman da konsoldan daha kötü görüntü elde edersiniz. Şu anda God of War gibi bir oyunu PC'de PS4 akıcılığında oynamak için en az 10 bin liralık PC almanız lazım. Ama işte PC'de yok malesef. 😄

  • Alptekin @alptekinck

   10bin mi 😀 yahu piyasaya hiç hakim değilsen neden fiyat veriyorsun ki? 1060 ile bütün ps4 oyunlarını 60fps oynuyorum ve ps4'ten daha kaliteli ayarlarda. istersen 10 bin de değil 7bine satayım sana bilgisayarı 😀

  • Oğuz @vitalyscherbo

   @alptekinck Böyle yorumları çok seviyorum ya. Bende RX480 8GB, i5 4460, 16 GB Ram var. Orta ayarlarda 30-40 FPS aldığım oyunlarda millet 1050Ti ile falan Ultra'da 60 FPS alır her zaman. Şaşmaz. Geçelim bu işleri.

  • Alptekin @alptekinck

   @vitalyscherbo ben de 10bin liralık sistemleri çok seviyorum 🙂 8. nesil konsolları 2ye katlayan 2060lı sistem 6bin lirayı geçmiyor. ki rt dlss özelliklerini gözardı edersen 1660ti alarak fiyatı daha düşürebilirsin. 10bin harcayınca ne oluyor gow gibi oyun düşük dokuları poligonları mı yükseliyor?

  • Oğuz @vitalyscherbo

   @alptekinck Tamam kabul ediyorum. Bugün 2019 yılının bileşenlerinden oluşan 6 bin liralık - ki şu anki maaşımın neredeyse tamamı oluyor- bir PC ile 2013'te 870 liraya -ki o zamanki maaşımın 3'te 1'i idi- aldığım PS4'ten daha yüksek performans alabiliyorum. 🙂

  • Alptekin @alptekinck

   @vitalyscherbo gtx 780 alınsa dönemi çıkartırmış da 650 dolara çıkmış çok. gerçi ilk ps4 de 30fps cihazı olduğunu düşünürsek 770 de iş görürdü heralde.

  • Oğuz @vitalyscherbo

   @alptekinck Ya o zaman Killzone Shadow Fall da almıştım ve kaç FPS olduğunu hatırlamıyorum ama çok akıcıydı. Zaten konsolda frame-time olayı çok daha iyi olduğu için 30 FPS bile çok akıcı oluyor. Mesela RDR2 PS4'te 30 FPS olmasına rağmen çok akıcı. Benim PC'de o akıcılıkta oynayamam kesinlikle.

  • Alptekin @alptekinck

   @vitalyscherbo gamepad ile oynandığında rahatsız etmiyor 30fps olması. sanırım konsolda 1% fps de 30 oluyor. pcde zorla 35-40 fps aldığında 1% 25lere düşüyor. cyberpunk öyle mesela 50 altına inmiyor ama anca gamepad ile oynayabilirim.

 • Can @berkaroon

  Lütfen bir gün Cod oynayalım 😀 kötü oyuncular bir tek beni bulmuyor sanırım adamlar 100 metreden tabanca ile hs atıyor 😀 donup kalıyorum

 • Can @berkaroon

  @bobrekmafyasi bildiğim kadarıyla cross platform oyunlarda bu mümkün değil,

 • Can @berkaroon

  @bobrekmafyasi hocam inceledim farklı bir aim assist mevcut. Diğer oyunlarda odağı takip etme veya noktaya odaklanma iken warzone'da yavaşlatarak odağı tutturmayı arttırıyor. Beklediğim aim assist bu değildi ama yine de bir destek mevcut.

1030 ile Cyberpunk girdim. 25 FPS görüğümde seviniyorum 😁. Arabayı süremedim sinir olup kapattım 😤 habire sağa sola kayıp duruyor.

30 dakikalık oynayışımdan anladığım FarCry 3 ün grafiklerini geliştirip Gta benzeri birşey yapmaya çalışmışlar gibi. Yeni ekran kartı alınca birdaha girer bakarım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Serdar Kuzuloğlu Zihnimin Kıvrımları Podcast i bitirdimi? Yazın tatile gitti adam 2021 e girecez hala yeni bölüm yüklemiyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yahu arkadaş bu Rockstar Games nasıl bir firma. Demin RDR ONLINE oynarken hileci bulaştı. Adamı report ettim. 30 saniye sonra yanıma ışınlanıp hayırdır beni rapor etmişsin dedi. Senmisin beni rapor eden çat oyunumu kapattı masaüstünde buldum kendimi :). E yuh be arkadaşım oyunun herşeyimi açık.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7
 • CKabil @moshck

  Hiç şaşırmayın. Gta online da report ederseniz hileci bunları rahatlıkla görüyor. Hatta hileciyi başka hileci banlamasın diye özellik bile var. Hileci isterse single servera iteleme, single player iteleme, oyunu çöktürme, sisteme reset attırma vs. gibi işler yapılabiliyor. Geçen gün öğrendiğim kadarıyla rockstar hileci yakalayınca 3 Aylık ban + level sıfırlama yapıyormuş. Ne işe yarar orası bilinmez tabii

  Rockstar oyunları bir tek sistemden veri çalmaya izin vermiyor anlaşılan. Geriye kalan herşey var 😂

 • onur @mest

  Rockstar adminleri bilgisayarımı hackledi(!)

 • reducto @protego

  GTA V Online da aynısı. Rockstar multiplayer konusunda indie firmalalrdan bile kötü. Para gelmeye devam ettiği için de gördüğümüz üzere düzeltmek için hiçbir şey yapmıyorlar