sistem yük altında değil, virüs vesaire yok, donanımlar sorunsuz, defalarca kez temiz format denendi ama yine de olmuyor. yemin ediyorum windows zaten çöp idi daha çok çöp ettiler

BeğenFavori PaylaşYorum yap

levent abi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 13

merhaba ekran kartı satıyorum.
asus gtx 780 3 gb. kutulu - aksesuarlı
tamir vesaire görmedi.
üste nakit vererek 580-570 kartlarıyla takas ederim.
#satılık #ilan #ikinciel
fiyat 600 tl.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

siteye, screenshootları ctrl-v yaparak ekleme şansınız var mıdır? @hkellecioglu

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 7

merhaba arkadaşlar. şuan kullandığım sisteme bellek tavsiyesi yapmak için eski sunucumdan kalan bellekleri söktüm. 4X4 GB.
normalde kullandığım belleklerin yanına takınca 16 GB'nin 4 GB'sini okumuyor. herhalde bellekler uyuşmadı diyip, kullandığım bellekleri söküp sadece bunları taktım. yine uyuşmuyor. teker teker takılınca bir sıkıntı yok.

bellekler kit.
BIOS ayarları da kontrol edildi.
anakartım Intel S5520SC.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 17 / 23

2.31 TL'lik bir ürüne 14 lira vergi ödedim. iyi günler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 17
 • ALPOLIC_FR @alpolic_fr

  Şikayet etmeyin, %50 memnun bir kesim var memlekette. Bu kazıklar onlara girmiyormuş gibi.

  • dusunuyorama @dusunuyorama

   ya kardeş %50 diye ayrıştırmana gerek yok yapmayın şu siyasi şov kelimeleri kim memnun bu ülkede bu vergilerden. sanki vergi türkiyenin yeni sorunu yılalrdır devlet veri ile vatandaşını dizayn ediyor. Örnek Bu ülke parası yok diye Ötv diye geçici vergi çıkardı. Sonrada o vergiyi başka hükümet yasal hale getirdi. yeni bir şeymi vergiler yeni birşey mi zamlar Türkiye'mde. Sanki bu gidince tüm vergiler kalkacak ülke şaha kalkacak bekle rüyanda görürsün belki.

  • ALPOLIC_FR @alpolic_fr

   @dusunuyorama Bak birader vergi her ülkede olan bir şey. Ama buradaki aşırı kazık, o kadar zam, yeni vergi kanunları, işçiye, emekliye yapılan zam. Kendine yaptığı zam, bunları karşılaştırınca, ki en son olarak 2020 de kendi maaşını 81.250 tl' ye çıkardı, asgari ücret' in 37 katı. Kasada para yok diye bulacak yerler icat ediyorlar. Bunları memnun kitleye söyleyince gayet makul karşılıyorlar. Yeri geliyor cebine para girmeyen adam bunları savunmaya geçiyor. Sen ne şov' undan bahsediyorsun. Biz de biliyoruz başkası gelince uçmayacağız, ama en azından bir adalet beklentimiz var. Anlatacak çok şey var ama buraya sığmaz ve yeri değil.

 • Emre Erdoğan @creadatron

  Hocam bende aliexpress kampanyasıyla ekran için BEDAVA kırılmaz cam aldım, vergim hazır, bekliyorum postacıyı 😀

 • lazcakogiskuni @lazcakogiskuni

  benim merak ettiğim bir şey daha var. x ülkenin vatandaşı olup, türkiyeye gelip misal bir iphone 11 aldığımda, ülkeden çıkarken tax free uygulaması geçerli oluyor mu?

 • Ufkabakan @ufkabakan

  Bunun çözümü biriktirip tek mağazadan toplu sipariş vermek. Eşe dosta sorup onlarla beraber sipariş geçmek tek mağazadan tek paket olarak gelmesini sağlamak.

arkadaşlar merhaba. istanbulda tek başıma yaşıyorum. aylık minimum 150 lira elektrik faturası geliyor. evde beyaz eşya haricinde sürekli çalışan tek şey monitörüm ve bilgisayarım. yan komşu benden elektrik mi çekiyor anlamadım. tesisatta bir sıkıntı var ise nasıl anlayabilirim? (2 ay önce 400 lira geldi. klimayı çok çalıştırdım ondan olduğunu düşünüyorum. 150 lira klimasız fatura)

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 35

arkadaşlar far cry 5 oynuyorum genel olarak ultra ayarlarda benchmarkta minimum 39 fps ortalama 46 fps görüyorum ama oyun içi çok kasma donma yaşıyorum. ayarları lowa alsam yine aynı. bir dengesizlik var. dünya terse dönüyor bombalar patlıyor fps sabit kasma donma yok ama boş boş yürürken donup kasabiliyor. ne yapmam gerekiyor?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 17

#benimmasaüstüm bu da benden

BeğenFavori PaylaşYorum yap