Hp all in one 3055 yazicim var. Geçen kağit alma yeri ile tonerin durduğu yeri ıslak mendille silmiştim. Ondan sonra sürekli kağıt çekmeye başladı. Sürekli kağıt çekip 2. kağıtta sıkışma oluyor. Çıldırtacak gibi tek tek kağıt vermek zorunda kaldım geçen 25 sayfa için. O kağıt çeken lastiği de düzelttim ama sorun ondan değil gibi başka bir şey.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

ælf coin dağıtıyorlar. 5 borsada exchange ediliyormuş(Binance de var). 60 puan kazandim simdiden azicik github falan ekleyerek. Tanesi 2 dolar coinmarketcap'de. Whitepaper'ı okudum ama çok anladım diyemem. Merkezi olmayan bulut sistemimsi bir şeyler falan. Ama bu wcx den farklı zaten exchange edilebiliyor. Şu gün borsaya açılıyoruz değil 😀 Referansim:

https://candy.aelf.io/account/register?invitationCode=0S052W356A86

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Suya düşen Iphone 6 dokunmatiği hariç çalışıyordu bir kaç farklı servise yolladık artık tuğla gibi. Bazı devrelerin üstünde siyah kabarıklık var gibi. Anakartı kurcalarken yaktılar sanırım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Elementary Os deneyeyim derken Windows'a bir seyler oldu. Elementary OS siyah ekran veriyor diye recovery mode ile bir seyler denedim. Simdi windows acilista surekli pin yerine sifreyi soruyor, saat surekli bozuluyor ve intel hd graphing driveri etkinlestirince ekran karariyor. 😀 Bi cozum bilen var midir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Twitter'in karakter sinirini asmislar
https://twitter.com/Timrasett/status/926903967027785728

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yeni hat ile eskisi arasındaki bariz farklar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sanirim Bitcoin gold diye coin cikacakmis. Bitcoini olanlara yine havadan gelecek sanirim benim de blockchain wallet'da bitcoinim var nasil bir sekilde hak idda edebilirim.(Boyle bir sey varmis sanirim)

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • makesome @makesome

    eğerki blockchain wallet uygulaması kullanıcılarına bitcoin gold vereceklerini açıklarsa evet. elinizdeki miktar kadar bitcoin gold olacak. Fakat bunun bir süresi vardı. Şimdi mesela elime gold da geçecek diyerek bitcoin alımı yapacaksanız bunu bir araştırın derim. Treni kaçırmış olabilirsiniz.

    Bitcoinleriniz bir borsadaysa, o borsa, biz kullanıcılarımıza bitcoin gold veriyoruz-vermiyoruz diyebilir. Örneğin Türk borsaları kullanıcılarına bitcoin cash vermişti. Mesela, cüzdan uygulaması olan bitpay aylar sonra bitcoin cash verdi. Değeri yerine oturdu fakat oturana kadar kaymağını emin ol yediler.

Su gecen suya dusen Iphone 6'ya tamir edilemez dedi telefoncu ama eve gelinjce telefon calismaya basladi. Dokunmatik yok ve yan tuslarinda problem var.

BeğenFavori PaylaşYorum yap