Öldü mü kaldı mı belli değil. Gelir mi sizce? PTT’nin sitesi de bilgi vermiyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

onedrive.live.com Çalışıyor mu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7

Premiere şu anda GPU hızlandırma kullanıyor mu yoksa full CPU mu kasıyor?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Onedrive’daki beleş 100 GB alanımın süresinin dolmasına birkaç ay kala yenileme ücretlerini araştırmaya başladım. En iyi fiyatı Google veriyor fakat geçenlerde Drive PC programı kapanıyor gibi bir şeyler görmüştüm. Drive artık PC’de klasör senkronizasyonu yapamayacak mı? Boşuna taşınmayayım Google’a.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu kulaklığı kullanan var mı bir şey danışacağım.

Xiaomi Wireless Bluetooth 4.1 Music Sport Earbuds -$22.99 Online Shopping|...

Just US$22.99 + free shipping, buy Xiaomi Wireless Bluetooth 4.1 Music Sport Earbuds online shopping at GearBest.com.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

ETİD: Yurt dışı alışveriş siteleri ve sosyal medya satışları...

Elektronik Ticaret İşletmecileri Derneği (ETİD) Başkanı Emre Ekmekçi, e-ticaret sektörü hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. E-ticaret sektörünü yüzde 30'unun kaçak olduğunu söyledi.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Orcun @orcun

  Ya bir başkan insan nasıl araştırmaz ya ? koca başkansın ya başkan.

  “AliExpress’den bugün bir ürün alalım, haftaya gelir. Peki ya gelmezse tüketici nereye başvuracak?

  Yani böyle bir açıklama olabilir mi ? Aliexpress’e başvuruyorsun dispute açıyorsun paran geri veriliyor bu kadar basit. bozuk mu geldi ? okey belirt gene paranı kurtarırsın.

  Bizde daha malı aldın beğenmedim deyip iade etsen bile satıcı dansöz gibi kıvranıyor almam etmem diye biryerini yırtıyor. Yahu yasa var yasa nereye almıyorsun 14 gün içinde ? adam yasayı çiğniyor. Hepsini geçtim çinden alıyorum parasını verip 5 dolara mal kargo beleş, ta allahın çininden buraya BELEŞ ha takipli istersen mal çok ucuzsa değmiyor ama takipsizde taaaa çinden buraya BELEŞ, sen afedersin kıçı kırık kargo şirketleri ben izmirden ankaraya kargo veriyorum 1 karış 200 300 gram birşey 15 lira ödüyorum.

  Yapın ozaman telefonlarda vergiyi indirin üzerine de kargoda böyle saplantılı fetişler olmasın ben gidip çinden almayım buradan alayım. Çinden 5 liraya aldığım şey burada 50 liraysa ben adamı boğarım. Bedavaya almıyoruz yani çinde 5 ise sende 10 a satarsın 50 nedir ?

  • Ronnie James Dio @ronniejamesdio

   Birde kaçak demiş herif ya. Neyi kaçak? 30 eur sınırını devlet koymuş, üzerine de yüzde 20 vergi getirmiş, yasakli eşya listesini de düzenlemiş, insanlarda faydalanıyor. Ne kaçağı bu?

  • Orcun @orcun

   @ronniejamesdio Hediye diye gösteriyorlarmışta onuda aşıyorlarmış onu anlatmış galiba. Da bir başkan böyle bir yorum veya açıklama yapabilir mi ? demek ki eğer türkiyedeysek yapıyormuş. neyse çok şey var denecekte başımızı derde sokmayalım. Öyle başa böyle tarak deyip geçiyorum.

  • JohnSmith ve 32426 kişi daha @johnsmith

   Adam başkan ama nerenin başkanı ona da bakmak lazım 🙂 Tüketici Çinden korksun ki bizim dernek üyelerinden alsın diye düşünüyor tabi. Vergi kaybı da oluyormuş, bak sen, şuna bizim kümestekileri kazıklamakta zorlanıyoruz dese ya. Kaale alıp haber yapmak cevap yazmak abesle iştigal.

#benimengellilistem
Yeni ekleme:
@murat-sv

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Üper süper bişey satıyorum hemde ben buldum evde garajımda yapıyorum çinli çakmalarını alta yorum olarak atanları da siliyorum.

ÜPER DÜPER SÜPER HARİKA ÜRÜNÜM: https://teknoseyir.com/durum/739191

Çinli Çakmalar ve silinen yorum: (2 dolar) https://tr.aliexpress.com/item/2017-Top-Quality-NewDigital-LCD-Display-Micro-USB-Data-Charging-Voltage-Current-Cable-Cord-For-Android/32824562195.html

Diğer ürünlerim için: https://goo.gl/xveznw

#microUSB Kablo - Voltaj ve Amper Göstergeli - Hızlı Şarj Destekli...

#microUSB Kablo - Voltaj ve Amper Göstergeli - Hızlı Şarj Destekli Arkadaşlar ihtiyacınız varsa güzel bir üründür. Buyrun: - 1 metre - Kaliteli, 12V ve 3A
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • krmrbtn @krmr-btn

  3 tane satsam, 7₺’ye üretim, 20’ye satış, ürün başına 13₺ 13×3 39₺ havadan iyi kar.

  (Tümü yorum silen @gokhans19 ‘a göndermedir. İnsanları kazıklama.)

 • Trinity @karma-ruya

  adam ticaret yapıyor diger ilanlarınada baktım bişey diyemem.

  • krmrbtn @krmr-btn

   @karma-ruya Yapsın bizi ilgilendirmez. Ben o fanı 50₺ ye de gördüm. İstersem bende satarım. Ama buraya reklam verip bir de benim sadece link attığım yorumu silmek ne? Kimsin sen?

  • gokhans19 @gokhans19

   @krmr-btn Merhaba. Ben buraya reklam falan vermedim. Bundan sonra alışverişlerimi sizinle beraber yapayım. Mağazaya gidip 2000lik tvyi 1000e isteyelim çünkü mağazaya gelişi o fiyat, bakkala gidip 1 tllik ekmeği 75 kuruşa alalım ee geliş fiyatı o sonuçta. 1 trilyonluk arabayı 100 bine alalım galeriye gelişi o fiyat. benzini 5,5a değil 1,5 liraya alın gelişi o fiyat. 3000 binlik telefonu 1000e alın o fiyata geliyor mağazaya. Siz burdan suda almayın direkt bursaya gidip ordan kaynağından alın daha ucuza gelir.

   Siz sanırım normal hayatınızda aracılara hiç para vermeden herşeyi mağazaya geliş fiyatı ile alabiliyorsunuz. Büyük başarı. Bu sırrı bizimlede paylaşında “sizin tabirinizle” kazıklanmayalım.

   Madem yarın elinizde olacak kutulu test edilmiş ürün yerine kutusuz 60+ gün Allaha emanet gelecek ürün işinize geliyor gidin onu alın o zaman. Koyduğunuz ürünün kalitesi bile benim sattığımla aynı değil. Ben 12v destekli ürün satıyorum sizin verdiğiniz linkteki 7v destekliyor. Benimki Qualcomm hızlı şarj teknolojilerini destekliyor ama sizinki 9v desteklemediği için quick charge desteği bulunmamakta. Ayrıca 7 lira diye övündüğünüz ürünü getirip satsanız 7yemi vereceksiniz? Kar payı koymadan hayrınamı vereyim? Ki 10 senedir ikinci el alışverişi yaparım ve yeri geldiğinde 1 işlemci sattığım kişiye adamın haberi olmadan +1 işlemci bile hayrına hediye etmişliğim var ve daha nice ürün alanlara yanında hediyeler vermişliğim bulunmakta. Ben 10+ senedir istanbulun bir ucundan diğer ucuna ikinci el alış+satış yapıyorum. Yeri geliyor 3 araç değiştirip adamın ayağına ürün götürüyorum veya tam tersi. Sattığım ürünlerinde arkasındayım. Fiyatları beğenmeyenler (yurtiçinden) kalitesi daha düşük ama daha pahalıya satılan ürünleri alabilirler. Yurtdışından alabilme imkanı olan zaten gitsin oradan alsın..

  • krmrbtn @krmr-btn

   @gokhans19 “Yapsın bizi ilgilendirmez. Ben o fanı 50₺ ye de gördüm. İstersem bende satarım. Ama buraya reklam verip bir de benim sadece link attığım yorumu silmek ne? Kimsin sen?”

  • gokhans19 @gokhans19

   @krmr-btn Sizin bir derdiniz falan mı var? Ts yönetimi bana açtığım konuya eklenen yorumları silmem için gerekli yetkiyi vermiş gerisi benim keyfimin bileceği iş. Beğenmiyorsanız ilgilenmezsiniz. Ancak yinede açıklama yapayım. Yorumunuzu yukarıda uzunca açıkladığım sebep yüzünden sildim. Lütfen gereksiz polemik yaratmayın. Yukarıdaki yazdığım cevap size ve sizin gibi düşünenlere yeter diye düşünüyorum.

Sierra’da FaceTime ve iMessage kullanan kişileri göremiyorum. iMessage’a kayıtlı değil ve FaceTime’a uygun değil olarak gözüküyor herkes. Onlar bana mesaj atınca geliyor, o sohbet sekmesinden yazışabiliyorum ama ben konuşma başlatamıyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap