Atacan paylaştı.

Can Akbulut geldi aklıma nedense 😀 Saç kafa karıştırıyor bi’ tek 😀 (bi’ de ses tabi 🙂 )

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Düzenleme: “4. gün yayını başladı, şuan 2. Maç oynanıyor. Bugün ki maçlar FPP modunda”

PUBG Global Invitational (PGI) 2018 turnuvası başladı. İlk gün TPP maçları oynanacak. 1. maç oynandı. Türkiye’den Oyun Hizmetleri katıldı. İlk maç 20 takım arasından 10. oldular. Aşağıdaki kanallardan takip edebilirsiniz.

İngilizce: https://www.twitch.tv/playbattlegrounds
Türkçe: https://www.twitch.tv/battlegroundstr

Ek olarak, normalde her oyunun e-Sporu olmasına karşı çıkan biriyim. Her çok oynanan rekabetçi oyunun e-Sporu olmak zorunda değil. Bunlardan biri de PUBG. Şans faktörü çok fazla. Hele turnuvalarda şans faktörünün yanına herkesin safe (saklanarak sona kalma) oynama da gelince iyice keyifsiz bir hal alabiliyor. Hem oyuncu hem izleyici için. Ama az önceki ilk maç inanılmaz aksiyonlu ve keyifli geçti. Son anları çok iyiydi. Ayrıca yayıncı ekibe de teşekkür etmek gerek. Kamera açıları, sunum kaliteyi bayağı arttırdı.

Son olarak maç başlamadan o maçı kimin kazanacağını tahmin edebiliyorsunuz. Ekranın üzerinde çıkan butona tıklayıp görebilirsiniz. Eğer doğru tahmin ederseniz SS’teki seti kazanıyorsunuz. Takas & Pazar banı oluyor. Ama giymek için güzel. Ben ilk maçı Ghost Gaming alır diyordum ve öyle de oldu. Şans faktörü çok fazla olduğu için bilmek çok zor ama denemekten bir şey kaybetmezsiniz. Şuan oyuna girenlere yine alt-üst-şapka üçlüsünün yer aldığı bir set veriliyor. Bu da onun farklı renkli hali ama ek olarak eldiven de var. Aklınızda bulunsun. #PUBG #Steam #Espor #HaberinizOlsun

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 23 / 51

@orcun Geldi mi hocam sana? #huaweip9lite2017

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#NetSpeed kısa sürede kendisinden soğutmayı başardı. Zaten var olan bi dalgalı ping sorunum vardı. Ama o bazen hattınızla ilgili oluyor. Lakin son birkaç hafta çok fazla kesilmeler oldu. Aradığımızda ‘kullanıcı sayımız çok arttığı için ancak yetişebiliyoruz’ tarzı bir cevap aldım. Daha da büyüyeceklerini söylediler. Bugün öğlen 15 dakika içinde 4-5 kere saniyelik internet kesildi, birkaç PUBG oyunumuz hiç oldu. Şimdi 480p yayın izlerken donmalar yaşadım, her şeyi kapatıp test ettiğimde 16 mbit internetimin bayağı patlamış olduğunu fark ettim.

6 ay dolmadan çıkınca aktivasyon bedeli olan 60₺ ödemek durumunda kalıyorsunuz. Şuan 3. aydayız, bu gidişe 6 ay dolmadan çıkacak gibiyiz, bakalım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Whatsapp Web’de son görülme sıkıntısı yaşayan var mı? Neredeyse herkes, her zaman saat kaçsa tam o son görülmede gibi gösteriyor. Yani şuan 5 arkadaşa baktım hepsi de ‘son görülme 17:15’ (şuanki zaman) Ama telefonda her şey normal. Sanırım çekemiyor o bilgiyi. #Whatsapp

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Krallar listemizde bugün; anne kedi. 🙂 #KonuDışı

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 12

Yapılmış en iyi soundtracklerdendir herhalde. Filmi izleyince de ayrı bir anlam kazandı. #KonuDışı #Müzik #Gemide

Gemide (on board) - Soundtrack (7 Dakikalık Silinen Versiyon)

Siz silerseniz sevenleri geri yükler, bu bataklıktan çıkış yok.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yazık, Eskişehir’in şu lanet firmalardan çektiği nedir ya? Bi gün Büyükdere tarafı bi gün Bağlar tarafı. Edecek küfrüm bağıracak sesim kalmadı tüm mahalle beni küfürbaz biliyor ve gerçekten de saatleri bu şekilde, asla öğlen gitmez veya sabah veya gece 4-5’te, her zaman ama her zaman 5-12 arası en yoğun saatlerde gidiyor. Muhatap deseniz asla yok hep yetkili olmayan kişiler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap