#KonuDışı

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Atacan paylaştı.

SS elden gidiyor 🙁 @kosmer #spacesoldiers

SPACE SOLDİERS DAĞILDI // BU DORU MU ?

CSGO alanında bizi temsil eden ve büyük başarılar kazanan takımımız Space Soldiers dağıldı. CS GO Kasa Açılımı ► http://bit.ly/csgokasaacma CS GO Rekabetçi M...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 10
 • Emre @emre64

  Bu arada pazardan birkaç tane SS sticker’ı almayı unutmayın. Böyle bir durum varsa bir daha çıkmayacağı için acayip değerlenecek. Oyunu oynamıyorsanız bile alıp envanterde tutmanızı tavsiye ederim.

 • supernova @supernova

  Kaç tane sticker almıştım boşamı gitti?

 • Atacan @kosmer

  Bazen izleyici kitlesi yani biz içeride ne olup bittiğini göremiyoruz. Komik gelebilir ama ufak bir tartışmalardan bile neler neler oluyor. Yabancı pro takımlarda daha önce gördük. Tabii bu daha taze. Herhangi bir şey olabilir. Açıklama gelmemiş, belki geri toplama çabasındalardır. En kötü oluşabilecek durum oyunculardan 1 veya 2 kişinin takımdan çıkması ve yeni takım kurulması olur. Yani bana kalırsa 2’den fazla oyuncu ayrılmaz çünkü gidebilecekler başka bir takım yok maalesef.

  Olursa böyle bir şey Maj3r büyük ihtimalle bırakır, sonuçta kaptan, son paylaşımlarına bakarsak bir şeylerin iyi gitmediği belli. Belki yanında bir oyuncu daha gönderilir. Bence takımın dağılması ihtimali daha düşük çünkü SS öyle sıradan bir kuruluş değil, kıyafetleri anlaşmaları Fifa kolu vs öyle hemen aa dağıldılar bak olmaz gibime geliyor. Ama köklü değişiklikler olur belki. Ama sonucu çok çok kötü olacağını düşünmüyorum, hatta değişiklik iyidir. Her takımda olduğu gibi SS’de de kaptan – taktik sıkıntısı vardı. Çok fazla gereksiz yanlış kararlar alınıyordu. Ondan diyorum, belki de iyi olur genel olarak. Birkaç güne belli olur her şey.

  Sticker fiyatlarına gelecek olursak sabah 5-6 sularında (video ve haberler girildiği zaman) artmaya başlamış. Şuan 4.8’lerde geziyor. Daha da artar fakat dağılma haberi gelmezse geri düşer gibi. Önemli olan şu 1 haftayı ayakta kalması. Sonrasında zaten herkes fiyat kıracak. Eğer 8 gün sonrasında hala 4’lerin altına düşmemiş olursa doğru bir yatırım olmuş olur.

  Yatırım tavsiyesi değildir kesinlikle ama ben yatırım yaptım. Şuan 2 katına çıkmış durumda normal fiyatının. Tabii bunda benim payım da büyük, yoksa 3.7’deki yığılmayı zor aşardı :/ O yüzden çok hpyelanmamak lazım.

 • Mustafa N. @mustafanr

  1907 Fenerbahçe e-Spor alsa keşke hepsini 😀

Atacan paylaştı.

Ekran fotoğrafını nerden bulabilirim ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 12

Black Ops 4’le ilgili güzel şeyler gelmiş gibi, yarın sabah detaylı inceleyip bir şeyler paylaşayım. #CallOfDutyBlackOps4

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Atacan paylaştı.

#Steam yaz indirimleri 21 Haziran’da başlıyor.
https://twitter.com/SteamDB/status/993921300476424192

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 17

Dolar durmuyor. Kesin lazım olan ürün/ürünler varsa çekmek gerek. Takip ettiğim birkaç ürün vardı. Hepsi 30’ar 40’ar artmış. Daha da artacak. 🙁 #dolar

BeğenFavori PaylaşYorum yap