Bunu tasarlayan, onay veren, üreten, pazarlayan hadi yapmış da ben zamanında alırken neden dikkat etmemişim. Bir zaman lazım olur diye almıştım hiç kullanmamıştım. Böyle olacağı hiç aklıma gelmemişti. Bir ürün alırken epey iyi düşünmek lazımmış. Bunu yapan ona göre yapmıştır dememeli. (Dodocool DC35)

BeğenFavori PaylaşYorum yap

[ÇÖZÜLDÜ]
#TeknoYardım SMS atamıyorum.
Bugün itibariyle Türk telekoma taşındım. Telefonum Mi 10T Pro endonezya romu var, garantili cihaz. Telekomdan hiçbir yere SMS atamıyorum.

Denediklerim:
- Mesajlar uygulamasının tüm verilerini temizledim.
- Müşteri hizmetlerini arayarak sim kartı sıfırlattım.
- *#*#4636#*#* ile elle SMSC numarası girmeyi denedim. (Güncelle deyince error update diyor)
- Premium sms ayarı önerilmiş ama bende sadece xiaomi mesajlar uygulaması varken hiçbir sms talebi olmadı gibi bişey yazıyordu. Google sms yükledim her zaman izin ver diyebildim ama yine gitmiyor.

Başka ne yapabilirim. Bankalar için, şifre almak için vs. SMS lazım oluyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İki ucu 90 derece normal usb'den type-c'ye 50 cm kablo arıyorum. Mümkünse iki tarafı da 90 derece (bulamazsan Type A tarafı düz de olur belki) ve siyah renk olması lazım. Arabada teypten torpido üstü tutucuya çekeceğim. Lightning için var ama type c için bulamadım. Bilen gören olursa haber ederse sevinirim. Genelde ya 1 metre ya da 25 cm var.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

21:9 monitörde netflix gibi disney+ da tam ekran olmuyor. İşi bu olan koskoca firmaların bunu becerememesi bir tek bana mı garip geliyor?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Youtube bir vidyo bittiğinde otomatik 8 saniye sonra başka vidyoya geçmeye başladı. Nasıl kapatabilirim? Browser ile masaüstünden giriyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Farklı bir operatöre geçtikten sonra tekrar geçmek için süre ne kadar? Bir de hemen geçmek istersek süreç nasıl oluyor?
Kardeşim vodafone'dan turktelekomda geçmiş ama baktım baktım düzgün bir tarife yok. Fiyatlar uçmuş. Bimcell'e geçirmek istiyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Windows11 için kendi mağazasından tema indirmiştim. İçindeki arkaplanlardan birini sabitlemek istiyorum ama konumunu bulamadım. Yerini bilen var mı? Arka plan alttaki önzilemedeki.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Doblo için telefon tutucu ve yeri tavsiyesi alabilir miyim? Mümkünse havalandırmaya takmak istemiyorum. Pil ve telefon yazın buz gibi, kışın ateş gibi oluyor. Her yeri de eğri büğrü mübareğin, yapıştıracak düz bir zemin de bulamıyorum. Android auto için teybe yakın olması lazım, kablo ile bağlıyorum.
Edit: Fotoğrafı aracın kendi ftoğrafıyla değiştirdim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 20 / 37

Uygun fiyatlı havya tavsiyesi gerekiyor. Bütçe 200 lira civarı olabilir. Dijital ekranlı ayarlı olursa sanırım daha iyi zira ısı ayarı ve ısındı mı ısınmadı mı anlamak için ideal olur. Ayarsız olunca ısındıkça ısınıyor galiba. Baya eski tabanca gibi dandik bişey kullanıyorum yıllardır. Bi türlü ısınmak bilmiyor çok uğraştım bugün.
Mesela şu nasıldır?
https://www.hepsiburada.com/exeo-dijital-gostergeli-isi-ayarli-kalem-havya-lehim-makinesi-p-HBV0000123ORF

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 10