Telefonun arka kapağına kaplama aldım birkaç sefer ama 1 gün bile gitmedi. Kılıf çok kalın oluyor. Kılıfsız da telefonun arka tarafı camdan ve oval hatlara sahip olduğundan cebimden elimden kayıp gidiyor. Tek istediğim süet gibi bir yüzey. Kaymasın yeter. Boya gibi bişey var mı bunun için. Hazır kapak da bulamadım. Telefon mi 10t pro.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#HotWheels #Matchbox #MiniGT gibi koleksiyon yaptığınız araçları nasıl takip ediyorsunuz? Ben excel listesi yaptım, telefondan bakıyorum. Ama bir katalog veya uygulama var mı, daha görsel güzel bişey?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Mouse arayan varsa amazonda Logitech b170 (129 TL) ve m705 (529 TL) indirimde gibi.

https://www.amazon.com.tr/dp/B01GSRRAYW

https://www.amazon.com.tr/dp/B003STDR1E

Logitech B170 Optik USB Alıcılı Kablosuz Mouse, Sağ ve Sol Elle Kullanıma...

Logitech B170 Optik USB Alıcılı Kablosuz Mouse, Sağ ve Sol Elle Kullanıma Uygun, 12 Ay Pil Ömrü, Siyah : Amazon.com.tr: Bilgisayar
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Miui galeri önizleme kısmını geri nerden açacağımı bulamadım. Bi ara galeriye koruma koymuştum ve kaldırdım. Ama hala son uygulamalar deyince galeriyi sansürlüyor. Uygulama kilidi kısmında sadece izinler var. Telefon 10T pro, miui 13 var.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ne teknoloji, ne de mobil uygulamaların geliştiği var. Saatlerdir bir klasörü buluta atıp paylaşmaya çalışıyorum. Bu kadar zor olmamalı yahu. Hanımın telefonu da iphone olunca verem oldum. İostaki google drive tezek gibi. Paylaştım zar zor (dizüstü bilgisayardan o da). İndirtmiyor. Klasör klasör atmışım ama yok tek tek indirecekmişiz. 2 resim seçersen paylaş butonu çıkmıyor vs. Siz siz olun dizüstü yerine sakın ipad filan almayın. Servislerin mobil uygulamaları paylaşmayı bile kısıtlamış. Klasörü indirtmiyor. Tam çıldırmalık. Yapmaya çalıştığım şey düğün fotoğraflarını bulutta görüp seçerek WhatsApp ile paylaşabilmesini sağlamak. İphone 7 plus kullanıyor yeri de az hepsini atamıyorum içine. Hoş onu da klasör olarak muhtemelen attırmazdı iphone.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bunu tasarlayan, onay veren, üreten, pazarlayan hadi yapmış da ben zamanında alırken neden dikkat etmemişim. Bir zaman lazım olur diye almıştım hiç kullanmamıştım. Böyle olacağı hiç aklıma gelmemişti. Bir ürün alırken epey iyi düşünmek lazımmış. Bunu yapan ona göre yapmıştır dememeli. (Dodocool DC35)

BeğenFavori PaylaşYorum yap

[ÇÖZÜLDÜ]
#TeknoYardım SMS atamıyorum.
Bugün itibariyle Türk telekoma taşındım. Telefonum Mi 10T Pro endonezya romu var, garantili cihaz. Telekomdan hiçbir yere SMS atamıyorum.

Denediklerim:
- Mesajlar uygulamasının tüm verilerini temizledim.
- Müşteri hizmetlerini arayarak sim kartı sıfırlattım.
- *#*#4636#*#* ile elle SMSC numarası girmeyi denedim. (Güncelle deyince error update diyor)
- Premium sms ayarı önerilmiş ama bende sadece xiaomi mesajlar uygulaması varken hiçbir sms talebi olmadı gibi bişey yazıyordu. Google sms yükledim her zaman izin ver diyebildim ama yine gitmiyor.

Başka ne yapabilirim. Bankalar için, şifre almak için vs. SMS lazım oluyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İki ucu 90 derece normal usb'den type-c'ye 50 cm kablo arıyorum. Mümkünse iki tarafı da 90 derece (bulamazsan Type A tarafı düz de olur belki) ve siyah renk olması lazım. Arabada teypten torpido üstü tutucuya çekeceğim. Lightning için var ama type c için bulamadım. Bilen gören olursa haber ederse sevinirim. Genelde ya 1 metre ya da 25 cm var.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

21:9 monitörde netflix gibi disney+ da tam ekran olmuyor. İşi bu olan koskoca firmaların bunu becerememesi bir tek bana mı garip geliyor?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Youtube bir vidyo bittiğinde otomatik 8 saniye sonra başka vidyoya geçmeye başladı. Nasıl kapatabilirim? Browser ile masaüstünden giriyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap