Redmi note 10 pro ne zaman satışa çıkacak bilginiz var mı? Her yerde incelemesi var ama telefon yok ortada. #umtk

BeğenFavori PaylaşYorum yap

[ÇÖZÜLDÜ] Aktar/Prg - Esnek Tuş - Dahiliyi tuşla (bizde 2 hane) - Beklet/Kaydet - Tekrar aynı esnek tuş - Hoparlör şeklinde yaptım.

ldp-7224d kodlu telefonun sağdaki esnek tuşlarına dahili numaraları kaydetmek istiyoruz. Bi sürü kullanım klavuzu indirdim ama bişey anlamadım. Bilen var mıdır? Bastığımızda dahili 12'yi arasın istiyoruz mesela. Örnek resim:

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Onedrive kullanımını hala tam çözemedim. Anlatan güncel bir bilgi var mı? Mesela D sürücüsünde bir klasörü attım. Ama şimdi d sürücüsünde o klasörde çalıştım bazı klasörlerin adını değiştirdim vs. Şimdi kendi senkronize etmiyor. Otomatik bir klasörün senkronize olmasını nasıl sağlarım. Masaütümü atmıştım onda oluyor. Tekrar mı her seferinde upload etmem lazım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ücretsiz araç modeli bulabilmek mümkün mü? Çok detaylı olmasına gerek yok. 3 Boyutlu yazıcıdan çıkacak şekilde özellikle doblo transporter ducato filan lazım. Karavan veya kamper tasarlamak ve yazıcıdan çıktısını alıp görmek istiyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

m.2 SSD (sata olmayan) tavsiyeniz var mı? Mümkünse 2TB, olmadı 1 TB fiyat performans tavsiyeniz var mı? Şuan 960 pro 512 ve yanında 512 gb sata ssd kırmızı kırmızı duruyor. 1 TB alsam o da hemen dolacak gibi. Fiyatlar biraz düşer mi, bekleyim mi biraz daha sizce. Çok acil değil. Steam epic derken oyun bolluğu oldu ama şimdi de yer darlığı oldu. Daha sonra bir de büyük depo disk almam gerekecek.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

14" dizüstü için işte kullanmak üzere stand arıyorum. #TeknoTavsiye Biraz eğim vermek ve yükseltmek amacım zira tabletten buna geçtim geçeli boynum ağrıyor. Tablet için kullandığım ayak monitör ayağı gibiydi ama buna uymuyor. Tavsiyesi olan varsa iyi olur. Çoğunda ölçü yazmıyor. Yandan taşmasını istemiyorum açıkçası (30-31cm maks.). Mümkün olduğunca uygun fiyatlı ve sade olması tercihim. Soğutma fan filan şart değil.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Dizüstü (matebook 14) için şarj cihazı almak istiyorum. Hergün eve götürüp getiriyorum ve iş yerinde masanın altına girip masaya montajlı prize takıp çıkarmak zor oluyor. Şöyle bişey buldum ama ne derece güvenilir bilemedim. 65W type-c şarj lazım, mümkünse kablosu ile. Sanırım yerli firma, çin malı ürün zaten de bilgisayar emanet edilir mi sizce. Orjinal markası nedir teknik verilerine baksam iyi olurdu.
https://www.monofiyat.com/mf-product-jettpower-0358-duvar-sarji-60w-pd-usb-beyaz-p-10716

MF Product Jettpower 0358 Duvar Şarjı 60w Pd+Usb Beyaz

MF Product Jettpower 0358 Duvar Şarjı 60w Pd+Usb Beyaz ürünü için aradığın avantajlı en uygun fiyatı ve dikkat çeken özellikleri Monofiyat tan satın al!
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#OtoSeyir Şu dünyada hayalini kurduğum, aylardır masaüstü arkaplanı yaptığım ve bir türlü para denkleştirip alamadığım tek araba satıştan kalkmış. Yastayım. 🙁 Micro karavan yapıp haftasonları gezecektim yahu. (Peugeot rifter plus) Bu da arka planım:

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 13