#windwos11 kurdum ama internet explorer yok. Kurayım dedim ama yok yine çalışmıyor. Mecbur geri vites bir daha windows 10 kurmam lazım. e-imza çalışmıyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 26

#Samsung #Watch3 ve xiaomi telefon kullanıyorum. Ne zaman arka plandaki tüm uygulamaları kapat desem telefonla saatin bağlantısı kopuyor. Halbuki arka planda açık uygulamalarda Galaxy Wearable görünmüyor bile. Tekrar uygulamayı açıp eşle demek zorunda kalıyorum. Bunu önlemenin bir yolu var mı? Arka planda çalış vs. tüm izinleri verdim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Technopat'ı da kaybettik. #Reklam Adamlar bildiğin makale gibi yayınlamışlar.
https://www.technopat.net/2021/09/17/turknet-ile-dijital-musteri-deneyimi/

TurkNet ile Dijital Müşteri Deneyimi

TurkNet, başvuru sürecinden iptal sürecine, müşteri desteğinden tarife işlemlerine kadar her işlem için dijital bir müşteri deneyimi sunuyor. Türkiye'nin
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 22

Mi 10T Pro ile mikrofon ve yakınlık sensörü dışında şimdi de mobil imza sorunu yaşıyorum. Endonezya romu filan atsam düzelir mi sizce. Bootloader kilidi sonradan tekrar kapatılıyor mu? Garantisi gidecek sanırım ama garantisi hiçbir işe yaramadı zaten.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Orcun @orcun

  Bootloader kapanıyor ancak niye endonezya ? çak eurom'u geç ?

  • Kesb-i @kesb-i

   Mikrofon ve görüntülü görüşmede aşırı lag sorununun google arama uygulaması kaynaklı olabileceğini düşünüyorum ve ona da belki faydası olur umuduyla xiaomi arama uygulamasına geçmek istemiştim. Arama kaydı filan da gelirdi hem.

  • Orcun @orcun

   @kesb-i Ana konusunda da çok sorun yaşayan vardı. Bir oraya danış istersen görüntülü görüşme de özellikle feci yankı yapıyormuş. Sensöre zaten değinmiyorum klasik şayomi sıkıntıları. 😀

  • Kesb-i @kesb-i

   @orcun O yanki ve boğuk ses sorununu ben maksimum düzeyde yaşıyorum zaten. Garantili aldım bir de. Yetkili servise yolladım adamlar sorun görülmedi deyip yazılım atıp geri yolladılar. Tekrar aradım dedim ne biçim iş bu. Bir test cihazları varmış. Ona bağlıyorlarmış. Hata vermiyorsa bişey yapamıyorlarmış beyefendiler. Ben de saf gibi bir a4'e yazmıştım nerde nasıl sorun olduğunu. Velhasaılı derdim çok büyük. Teknoseyir her önerdiğinde altında sövüyorum sayıyorum önermeyin diye ama elden bişey gelmiyor. 6binim gitti işte ois uğruna. İş icabı mobil imzayı özellikle yazın günde bikaç sefer kullanıyorum. Yoksa yanımda bilgisayar, internet ve e-imza taşımam lazım.

  • Orcun @orcun

   @kesb-i Bu 10t pro kaçakçılarda çok gidiyor. Benim çevremde de en az 8 10 kişi alacaktı dedim abicim sakın almayın. Alan oldu 3 4 kişi vs. sattılar. Ne hikmetse alan satıyor yani ? niye satıyor acaba ? hani insanlar bazen markadan şaşmıyor iphone ise diyor ki iphone alayım. Hiç android'e falan girmiyor adam 6 ay aç geziyor yiyecek alamıyor ama cebinde iphone 11 var. Gidiyor kafeye vs sadece çay içiyor yiyecek almıyor vs ama ip 11 kullanıyor. Çok var böyle kullanan. E adamda haklı alıyor 5 sene kafa rahat. Yemişim diyor ekran hz miktarını işte donanımını hafızasını oyunu buyunu falan. Haklı yani yüzde yüz haklı.

 • Rasko @rasko

  Ben bayağı uzun süredir Redmi Note 7'de LineageOS kullanıyorum. Herhangi bir sorun yaşamadım şimdiye kadar. Şayominin kendi yazılımı berbat.

#Android için fotoğrafa müdahale etmek, şekil filan eklemek, bir kısmını sansürlemek, kırpmak gibi işler için bir #uygulama öneriniz olur mu? Ücretli de olur. Ekran görüntüsü aldığımda aşırı ince uzun görüntüler aldırmıyor mesela kendi kırpma aracı. Başka satırlar görünsün istemiyorum. Orayı seçip boyamak istiyorum mesela. Hala note 20 yerine mi 10t pro aldığıma pişmanım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#SuperBox maceramın sonuna geldim malesef. Aradılar tahhütüm 24'ünde bitiyormuş. Sınırsız yok diyor. 300 gb için saçma sapan bir rakamlar söylediler. Gah get dedim. Şimdi sorun şuki modemi geri vermem gerekiyor ve eski telekom modemimi memlekete yollamıştım, şuan kardeşim kullanıyor. Şimdi bana hem #internet_tarifesi hem de #modem lazım. Güzel bir kombo var mı?
#TeknoTavsiye

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Çok şükür #Mobil #Chrome sekme gruplama zıkkımını kapatabildim. Dünya varmış. Bari yeni sekme açarken seçenek olsa yeni sekmede aç veya yeni grup sekmesinde aç diye sorun kalmayacak.
chrome://flags/ ile şu ayarları yapın.

1: Tab Grids Layout: Disabled
(Yeniden yükleye tıkla)

2: Tab Groups Continuation: Disabled
(Yeniden yükleye tıkla)

3: Temporarily unexpire M89 flags: Disabled
(Yeniden yükleye tıkla)

4: Temporarily unexpire M90 flags: Disabled
(Yeniden yükleye tıkla)

5: Tab Groups: Disabled
(Yeniden yükleye tıkla)

6: Tab Groups UI Improvements: Disabled
(Yeniden yükleye tıkla)

7: Conditional Tab Strip: Disabled
(Yeniden yükleye tıkla)

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 9

#Dizi 12 Monkeys dizisi bizde hiçbir platformda yok değil mi? Youtube'da ve amazon primeda var görünüyor ama izletmiyor.
https://www.amazon.com/12-Monkeys-Season-1/dp/B00R1NCJ1W?ie=UTF8&psc=1&th=1&tag=sdrop0d-20#:~:text=Watch%2012%20Monkeys,%20Season%201%20|%20Prime%20Video

https://www.youtube.com/show/SCaBwTEkhoaQuYrifefmEX2g?season=1

Watch 12 Monkeys, Season 1 | Prime Video

In 2014, a plague is released - an airborne virus so deadly it causes the death of 93.6 percent of Earth's human population. Does Cole have the power to change the course of history and save the lives...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5