Farklı bir operatöre geçtikten sonra tekrar geçmek için süre ne kadar? Bir de hemen geçmek istersek süreç nasıl oluyor?
Kardeşim vodafone'dan turktelekomda geçmiş ama baktım baktım düzgün bir tarife yok. Fiyatlar uçmuş. Bimcell'e geçirmek istiyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Windows11 için kendi mağazasından tema indirmiştim. İçindeki arkaplanlardan birini sabitlemek istiyorum ama konumunu bulamadım. Yerini bilen var mı? Arka plan alttaki önzilemedeki.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Doblo için telefon tutucu ve yeri tavsiyesi alabilir miyim? Mümkünse havalandırmaya takmak istemiyorum. Pil ve telefon yazın buz gibi, kışın ateş gibi oluyor. Her yeri de eğri büğrü mübareğin, yapıştıracak düz bir zemin de bulamıyorum. Android auto için teybe yakın olması lazım, kablo ile bağlıyorum.
Edit: Fotoğrafı aracın kendi ftoğrafıyla değiştirdim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 28 / 35

Uygun fiyatlı havya tavsiyesi gerekiyor. Bütçe 200 lira civarı olabilir. Dijital ekranlı ayarlı olursa sanırım daha iyi zira ısı ayarı ve ısındı mı ısınmadı mı anlamak için ideal olur. Ayarsız olunca ısındıkça ısınıyor galiba. Baya eski tabanca gibi dandik bişey kullanıyorum yıllardır. Bi türlü ısınmak bilmiyor çok uğraştım bugün.
Mesela şu nasıldır?
https://www.hepsiburada.com/exeo-dijital-gostergeli-isi-ayarli-kalem-havya-lehim-makinesi-p-HBV0000123ORF

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 10

Windows 11 home kurulu. Bunu bitlocker için proya yükseltmek istiyorum. Markette 1807 lira istedi. Sıfırdan alsam kaç para bilemiyorum. Başka düzgün bir yolu yok mu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • BURAK A. @brkadgn

  Nette key satan siteler var, şansınız varsa düzgünce çalışanına denk gelebilirsiniz. Kimiler bu yolla satılan keylerin netti karıştırarakta bulunabileceğini söylemekte.

 • ersoy @ersoy

  Geçen birisi elli liraya bulmuştu burada

 • Kesb-i @kesb-i

  50 olanlara baktım da çoğu telefonla aktive et diyerek kurulan, kapasitesi dolmuş şirket lisansı. Hesabıma ekleyip her kurduğumda otomatik görsün istiyorum açıkçası.

 • Hasan ilker Com @ilkercom

  50 liralık key zaten çakma. Nette bulabilirsiniz bolca bu tip keylerden. Aman windowsum orjinal olsun diyerek bu keylerden almanın mantığı yok.

  • Hasan ilker Com @ilkercom

   @kesb-i Dostum yazdıklarımız anlaşılmıyor sanırım. Perekande satış fiyatı 2000 lira olan birşeyin 100 liraya satılması mümkün değil. O fiyat haricinde hepsi illegal kullanım.

   Önünde iki seçenek var. Ya gidip 1800 veya 2000 lira neyse vereceksin orjinal key alacaksın. Veya çakma key gireceksin. Çakma key in de pahalısı ucuzu veya bedavası hep aynı. Seçim sana kalmış.

   Ben yıllardır youtube dan veya oradan buradan key girip kullanıyorum. Makul fiyata orjinal key olsa alayım. Ancak orjinal diye satılan korsana da para vermenin lüzumu yok.

   Bunlar oem veya toplu alınmış key diye birşey yok. Ya orjinal lisansdır ya da değildir.

  • Kesb-i @kesb-i

   @ilkercom Bazen denk geliyor orjinal key. Office 2016 pro almıştım mesela hala kendi microsoft hesabımda tanımlı kullanıyorum. Aynı şekilde windows lisans almıştım direk bilgisayarıma kaydoldu. Formattan sonra bile otomatik görüyordu lisansı. Ama son 2 yıldır eşe dosta aldıklarım hep kullanımı bitmiş dolmuş, telefonla zorlama aktivasyonla yürüyor. Eskisi gibi olan bir lisans arıyorum ama bulmam zor olacak sanırım. Oem lisanslar bazen denk geliyor. Ha onlar da çalıntıdır filan diyebilirsiniz ama o kadarını da bilemem. Faturasıyla satın alıyorum sonuçta. Bir de yazılımda çok farklı fiyatlar olabiliyor. Malum bir oyun %90 indirimle bile satıldığı oluyor. Çoğu firma kendi sitesinde pahalıya satıyor. Ama aracılar bi şekilde uygun satışlar yapabiliyorlar.

  • Hasan ilker Com @ilkercom

   @kesb-i Orjinal dedikleriniz de çakma neticede. Neyse çok uzatmanın lüzumu yok inşallah bulursunuz.

Bu uygulama ve sayfa microsofta mı ait?
https://microsoft.github.io/XmlNotepad/

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Gdrive ile #Windows11 masaüstünü nasıl senkronize edeceğimi bulamadım. Masaüstünün konumunu da bulamadım işin doğrusu. Sürükleyip bırakınca kısayol oluşturulamadı diyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Windows11 ile adam gibi tema desteği gelir mi? Temalarla sadece yeni arka planlar geliyor. Mağazadaki temalara bakıyorum ön izlemede sadece resimler var. İkonları, tasarımı android veya linuxtaki gibi tamamen değiştiren düzgün temalar gelir mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6