Yeni bilgisayarlarla ilgili bir değerlendirme vidyosu gelecek mi acaba? Özellikle 12"-14" ve hatta daha da altı, ince çerçeveli, type-c ile şarj olan, thunderbolt desteğiyle ilerde egpu takılabilinecek, 2 tane tam boy usb ve hiç olmazsa mx150 filan barındıran bişey arıyorum. Ama sanki çıkmadı hala. Mate x pro gibi aşırı pahalı modeller zaten alınabilirlikten uzaklar. Çoğu bilgisayar hala eski tip kendine has şarj aletiyle geliyor ve beni deli ediyorlar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#AndroidOne #GM9Pro Hafıza kartında exfat görmüyor. Bunun için ne yapabilirim? Çözümü var mıdır? Biraz araştırdım marketten paragonun bir yazılımını indirdim. İçindekileri eklentileri de satın aldım ama yok yine görmüyor. O yazılım sadece usb otg destekliyor sanırım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Mobil İki hattım var. Birini arama yapmaya engelleyip arama almaya devam edebilir miyim? Yanlışlıkla o hattan arama yapmak istemiyorum. Varsayılan hat değil ama 1. yuvada olmak zorunda.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#MotoSeyir 250cc altı motosikletlerin ötv vergileri seçime kadar sıfırlanmış deyola.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

SDN hacklenmiş.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

3,5-4metre kadar mini usb kablo lazım. Araç kamerası için kullanacağım. 3 metre aldım 30 cm kadar kısa kaldı. 5 metre var hep. 4m usb kabloyu olmadı dönüştürücüyle takacağım ama 4m kablo amazonda var bitek o da yurtdışı. Satan biyer bilen var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Otoseyir Bursa'da arabanın teybinin ses açma kısma tuşunu tamir edebilecek, olmadı android teyp satıp takacak iyi bir yer bilen var mı? Güncel fiyat performans oranı iyi bir android teyp tavsiyesi de alabilirim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap