Bu siteden alışveriş yapmak güvenli mi? http://www.xiaomiturkiye.com.tr @umtk

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 6
 • Höşelek @benvaryaben

  "1994 yılında kurulan Birikim Şirketler Grubu bünyesinde Enerji, Otomotiv, Yiyecek & İçecek, Yazılım ve Telekomünikasyon şirketlerini barındırmaktadır.

  Bu grubun üyesi olan GRJ Dijital ise 1999 yılından bu yana telekomünikasyon ve elektronik sektörlerinde çeşitli marka ve ürünlerin distribütörlüğünü & toptan satışını yapmaktadır.

  Kaliteyi uygun fiyata tüketicilerle buluşturma prensibi ile hizmet veren firmamız. 2019 yılının başında Xiaomi Ekosistem ürünlerinin Distribütörlüğüne başlamış ve Ekosistem ürünlerinin Perakende ve Toptan Satışlarını yürütmektedir.
  Deneyimli kadrosuyla alanında lider firmalar ile işbirliği halinde olan firmamız gelecek yıllarda da bu konumunu geliştirmeyi kendine ilke edinmiştir."

 • Kesb-i @kesb-i

  Yani güvenilir değil. Xiaomi Türkiye garantili diye satılanlarla bu sitenin ilgisi yok yani.

 • harunshn @harunshn

  İletişim sayfasında şirketin ticari bilgileri bile yer almıyor. Sorun olması durumunda muhatap bulamayabilirsiniz.

 • Kesb-i @kesb-i

  Vazgeçtim almaktan. 300-400 lira için risk almayalım en iyisi.

Pil şar cihazının adaptörü çalışmıyor. Muadili ne uyar sizce. Ucunu kumpasla ölçtüğümde 6,35mm çıkıyor. Ama nettr baktıklarım hep 5,5mm. İçi 2mm gibi. Nettekiler 2,5mm diyor. Onlar uyar mı sizce. Söküp baksam tamiri mümkün müdür
Örnek: https://www.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/12-volt-gercek-3-amper-plastik-kasa-masa-tipi-adaptor-besleme-12v-3a-trafo-faturali-kargo-bedava_pdp_445845534

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ekranı kırık samsung note fe'yi ne yapmamı önerirsiniz #Tavsiye Bu şekilde satayım gitsin mi? Ekranını yaptırıp mı satayım. Ekran çalışıyor sağ üst köşede kırık ama arada yeşil beyaz pır pır etmeye başlıyor ve bi süre sonra düzeliyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#TeknoYardım Xiaomi Redmi Note 3 Proya önceki telefonumun ekranının kırılması nedeniyle dönüş yaptım. Ancak 2. sim şebeke bulmuyor bir türlü. Sim kilidini soruyor giriyorum ama şebeke yok. Sorun ne olabilir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Samsung Note Fan Edition'umun ekranını kırmış bulunuyorum. Hafif hafif cebimden arabaya çok düşürdüm ama sert bir düşüşü hiç olmamıştı. Cebimden çıkardım koydum bir baktım ekran K.O. Bir daha yanları kıvrılan ekranlı telefon alırsam beni biiiiiiiiiipsinler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#OtoSeyir Ticari araçların iç ölçülerini bulabileceğim bildiğiniz bir site var mı? Mesela trafic multixin arka koltuğu katlanınca arkada ne kadar yer kalıyor gibi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Clio5 Sevkiyat başlamış. Bizde neden ekimde satılacak anlamadım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 9

Samsung Note FE'de kasım kasım kasılan oyun Iphone SE'de yağ gibi akıyor. Sorun işletim sistemi mi, optimizasyon mu, donanım farkı mı bilmem ama durum bu.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • CimAdam @cimadam

  Apple'ın en büyük artısı işletim sistemi ki bünyesine arm'ın tasarımcısını da katmış. Yeni telefonları uçak olur herhalde 1-2 sene sonra

 • Mustafa @mkyb

  Playstation-PC farkı gibi düşün. PC'de milyon tane farklı donanım varken Playstation'da donanım belli. Oyun firmalarıda ona göre en iyi optimazsyonu yapıp oyunu çıkarıyor. Piyasada ki iPhone modelleri belli. Ama milyon tane Android cihaz var.

  • Kesb-i @kesb-i

   Ama Iphone se 6s ile aynı donanıma sahip. Yani 2015 yılının telefonu diyebiliriz. Note fe de note 7 aslında ve 2016 telefonu diyebiliriz. Yani 1 nesil ilerde telefon. Telefonun ekran çözünürlüğünü 1080p yapıyorum, samsungun game tuner uygulaması ile çözünürlüğü %25 yapıyorum yine menüde bile dona dona gidiyor. Iphone hala yağ gibi tüm efektleri 3x hızlandırma ile bile frame bile atlamadan gösteriyor. Çok büyük fark var.

  • Mustafa @mkyb

   @kesb-i İşte her şey donanım demek değil. Öyle olsaydı Xiaomi falan en iyi telefon olurdu. Dediğim gibi oyun firmaları oyunu telefona özel optimize ediyor. Ek olarak Apple mağazaya eklenecek oyun ve uygulamayı önce kendi adamlarına test ettirip öyle ekliyor mağazaya. Sorun çıkaran, çöken uygulama ve oyunları mağazasına eklemiyor.

#Türknet Mail atmış. Fiyatı 76 lira yapıyorlar 🙁

BeğenFavori PaylaşYorum yap