#Nintendo #Switch Lite sipariş ettim ama vazgeçtim sonra. Mesaj attım satıcıya yolladık almak istemiyorsan teslim alma yazdılar. Ben yurt içi sandım ama yurtdışından geliyormuş. Garanti filan sıkıntı olabilir. Vergi çıkmazsa fiyat iyi gibi ama bilemiyorum. Birde sanırım online için abonelik ücreti istiyormuş. Almadan biraz daha araştırsaydım keşke. Teslim almadan geri mi yollasam, yoksa gümrük vergisi filan çıkmasa açmadan satsam mı?
https://www.amazon.com.tr/gp/product/B07V5JJHK4/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1&th=1&utm_source=spydrop

Nintendo Switch Lite, Gri, Resmi Distribütör Garantili: Amazon.com.tr

Nintendo Switch Lite, Gri, Resmi Distribütör Garantili: Amazon.com.tr
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Orcun @orcun

  Garantide sorun olmaz o durumda direkt amazon ilgileniyor. Sen sonuçta com.tr'den alıyorsun direkt almanya ya da amerikadan değil. Gümrük vs de çıkmaz onların hepsini amazon ödüyor sıkıntı yok. Switch lite'ın sıkıntısı alet bildiğin konsol el konsolu ama düz switch'in işte o 2 kişi takılayım dur tv dock'a takayım vs vs oynayım olayları yoktu. E birde bunlar kırılmıyor eski switchler kırılıyor ama bu kırılmıyordu, oyunları ateş pahası yani kafayı yedirtir. Kardeşlik vs diyorlardı ama bilemiyorum yani araştırmak lazım. Fiyat çok iyi ama işte alet sana göre mi o mühim.

  • Kesb-i @kesb-i

   New 3DS XL var bende. El konsolu deneyimim var zaten hafif olsun diye bunu aldım. 3ds'i kırmamak için epey bi süre direndim ama en sonunda kırdım. Evet nintendo oyunları saçma pahalı. Bakalım belki ilerde kırılır. Bikaç oyun ve free to playlarle idare ederim olmadı artık. Sanırım kullanacağım. Bu gidişle hiç alamaz hale geleceğiz gibi. Ben tv izlemiyorum, hiç açmıyorum bile zaten. %50 ötv buna yok mu onu anlamadım.

  • Orcun @orcun

   @kesb-i Tabi el konsolu olarak bakılıyorsa güzel alet. Benim arkadaşta switch var ilk model yani o kırdı mesela herifçioğlu crysis oynuyordu. 😀 Almış buna birde 256 gb mı ne hafıza kartı oooh diyor içini gırtlak dolu yaptım. 😀 eşi ile de takılıyormuş tv'e takıp beraber mario kart vs oynuyorlarmış çok iyi diyor.

 • Raw @rawintosh

  Free2Play oyunlarda online için para istemiyor sadece paralı satılan oyunlar için geçerli.

 • Anıl @anilkirac

  Elde oynamak için normal sürüme göre daha ideal ama oyunlar ateş pahası.

  • Kesb-i @kesb-i

   Orası öyle tabi. Ben 2 veya 3 tane fiziksel oyun alıp kırılmasını bekleyeceğim zaten. Yeni konsol çıkmaya yakın kırarlar. Bu işlerde sürümü ne kadar eski olursa o kadar kolay oluyor genelde. Türkiye için online market bile açmayan bir firma için bu kadarı yeterli ve fazla bile bence.

Edit: Apple'ın saatinde farklı bir şarj standardı kullandığı ve tüm cihazları kablosuz şarj edecek cihazını bir türlü çıkaramadığı için dalga geçenler, samsungun aynı standarda rağmen kablosuz şarj cihazlarıyla uyumlu olmadığı konusunda yeterince bilgi vermediği için, sadece kendi şarj kablosu ile dolduğunu bilmiyordum. Kablosuz şarj desteklediği belirtilirken daha açıklayıcı olunur bundan sonra umarım. Apple ile kablosuz şarj konusunda dalga geçenlerin, neden samsungla ilgili ses çıkarmadığını her fırsatta sorgulayacağım bundan sonra. Eve, arabaya, işe ayrı ayrı bu saatin keyfine uygun kablosuz şarj cihazı alacakmışız meğer. Teşekkürler.

Samsung #Watch3 şimdilik almayın. Kablosuz şarj cihazıyla (Samsung EP-PG950 kablosuz şarj cihazı) %1 ancak doldu ve ısındı. Dün geldi daha. İade etmem mümkün mü? N11 samsung türkiyeden aldım. Gear VR ve note fe ikilisi ile de çok yapardı bunu. Isındı soğuması gerekiyor. Gittim yine aldım. Bu samsung akıllanmayacak. Az önce yatık koydum yine aynı. Hemen ateş gibi oluyor. Kendi markasınınkiyle uyumu yoksa başka markalarda ne olur hiçbir fikrim yok.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 33

Bu ea play nasıl alınıyor. Anlamadım. Neye bassam browserda bişeyler açıyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bursada kamuflajlı egealar geziyor epeydir. Bugün iki tane hb, bir tane sedan gidiyorlardı. Gri alacalı giydirmeleri oluyor. Egea alacak varsa beklesin. Ama neredeyse aynısı benden söylemesi. #OtoSeyir

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Üzerinde belli yerlerin işaretli olduğu bir harita hazırlamak istiyorum. İş gereği gittiğim yerleri işaretleyeceğim. En net ve kolay nasıl yapabilirim? Yandex ve goole haritalarını yazıcıdan çıkardım hiçbişey belli olmuyor. Üzerinde işaretlemeler yapmama da izin vermiyorlar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#PaintTerk #Otoseyir Can sıkıntısından param olsa de şöyle bir araba alıp A takımının arabası gibi boyatsam derken yapmaya çalıştım. Böyle yapılabiliniyor mu mesela kanunen ve boyama hariç yasal prosedür ve masraf ne tutuyor bilgisi olan var mı? Üst tarafın daha gri olduğunu hayal edin 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 10

@umtk Mate 20 lite hepsi çift hatlı mı? Bir tanıdık için ikinci hat alacağız da. Sim yuvasında sim 2 yazısını göremedim. Emin olamadım. Tek hatlısı var mı bunların? CHIP incelemesinde "Mate 20 Lite, çift SIM kartlı bir model değil, bu arada bunu da belirtelim." denilmiş kafam karıştı.
https://www.chip.com.tr/inceleme/huawei-mate-20-lite_5247.html

Huawei Mate 20 Lite İncelemesi - CHIP Online

Huawei yeni Mate 20 ailesinden Mate 20 Lite'ı inceledik.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Telefondan çektiğim bir fotoğrafın ismini dosya yöneticisinden değil de galeri uygulamasından değiştirmek mümkün mü? Aradığımda bulamıyorum yoksa.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#GalaxyWatch3 Türkiye'de neden ucuz satılıyor, bazı özellikleri mi kırpılıyor? 45mm fiyatı normalde 430 dolar. Bizde 315 dolar. Burdan yurtdışına mı satsak?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Turkcell faturalıdayım. Tarife tavsiye edebilecek olan var mı? en az 3gb interrnet lazım. Ne kadar çok o kadar iyi.

Bir de TV+ çoğu tarifeden çıkarılmış.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 12