#TeknoYardım Xiaomi Redmi Note 3 Proya önceki telefonumun ekranının kırılması nedeniyle dönüş yaptım. Ancak 2. sim şebeke bulmuyor bir türlü. Sim kilidini soruyor giriyorum ama şebeke yok. Sorun ne olabilir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Samsung Note Fan Edition'umun ekranını kırmış bulunuyorum. Hafif hafif cebimden arabaya çok düşürdüm ama sert bir düşüşü hiç olmamıştı. Cebimden çıkardım koydum bir baktım ekran K.O. Bir daha yanları kıvrılan ekranlı telefon alırsam beni biiiiiiiiiipsinler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#OtoSeyir Ticari araçların iç ölçülerini bulabileceğim bildiğiniz bir site var mı? Mesela trafic multixin arka koltuğu katlanınca arkada ne kadar yer kalıyor gibi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Clio5 Sevkiyat başlamış. Bizde neden ekimde satılacak anlamadım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 9

Samsung Note FE'de kasım kasım kasılan oyun Iphone SE'de yağ gibi akıyor. Sorun işletim sistemi mi, optimizasyon mu, donanım farkı mı bilmem ama durum bu.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • CimAdam @cimadam

  Apple'ın en büyük artısı işletim sistemi ki bünyesine arm'ın tasarımcısını da katmış. Yeni telefonları uçak olur herhalde 1-2 sene sonra

 • Mustafa @mkyb

  Playstation-PC farkı gibi düşün. PC'de milyon tane farklı donanım varken Playstation'da donanım belli. Oyun firmalarıda ona göre en iyi optimazsyonu yapıp oyunu çıkarıyor. Piyasada ki iPhone modelleri belli. Ama milyon tane Android cihaz var.

  • Kesb-i @kesb-i

   Ama Iphone se 6s ile aynı donanıma sahip. Yani 2015 yılının telefonu diyebiliriz. Note fe de note 7 aslında ve 2016 telefonu diyebiliriz. Yani 1 nesil ilerde telefon. Telefonun ekran çözünürlüğünü 1080p yapıyorum, samsungun game tuner uygulaması ile çözünürlüğü %25 yapıyorum yine menüde bile dona dona gidiyor. Iphone hala yağ gibi tüm efektleri 3x hızlandırma ile bile frame bile atlamadan gösteriyor. Çok büyük fark var.

  • Mustafa @mkyb

   @kesb-i İşte her şey donanım demek değil. Öyle olsaydı Xiaomi falan en iyi telefon olurdu. Dediğim gibi oyun firmaları oyunu telefona özel optimize ediyor. Ek olarak Apple mağazaya eklenecek oyun ve uygulamayı önce kendi adamlarına test ettirip öyle ekliyor mağazaya. Sorun çıkaran, çöken uygulama ve oyunları mağazasına eklemiyor.

#Türknet Mail atmış. Fiyatı 76 lira yapıyorlar 🙁

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#İstabulkart uygulamasına kartı ekleyemiyorum. Nfc ile kartı okuyor ama hata veriyor. Telefon samsung note fe. Sorun ne olabilir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#otoseyir Bursada güvenilir usta tavsiyesi lazım. Araba rölantide azer bülbül gibi titriyor. 1.2 lpgli. Bana basit bir sensör veya boğaz kelebeği temizliği ile hallolacak bişeyse hemen subaplar erimiş demesin. Not: Ağustostan beri Bursadayım çok fazla tanıdığım bildiğim yer veya usta yok.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 19

#Ryzen 2700U işlemcili bir dizüstü alsam ne dersiniz. Amd mobilde nasıl pek bilmiyorum. Çok fazla inceleme de yok. İşlem gücü olarak intelin hangi modeline denktir. Grafik olarak mx150den iyi midir? İntel işlemcilerde sürekli güvenlik açıkları çıktığı için intel alasım gelmiyor. Tablet ve core m 'den epey sıkıldım. Klavyeli adam gibi bir dizüstü alayım diyorum epeydir. Mümkün olduğunca küçük ve tercihen dokunmatik model tavsiyesi de alırım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap