Çok sert bakıyor bana küstü. Onu kısırlaştırdıgım için :/
#kedi
#akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 10

Domain alacagımda, Yandex Email ile uyumlu calısan hangi firmadan alsam sizce ?
#teknoyardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://eksisozluk.com/recep-ivedik-6nin-3-gunde-1-milyon-seyredilmesi--6243264?a=popular

Birisi şu yazarlara, Kanada'da yaşamadıklarını söylesin.
Ulan ortadoğunun ortasında yaşıyorsunuz neyin kafasındasınız.
Recep ivedik'i izlemem ama izleyenlerede cahil kültürsüz vizyonsuzda demem.
#akış
#recepivedik
#konudışı

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 12
 • Zeratul @zeratul

  Ortada kızılacak bir durum yok, adam resmen toplumun aynası bir karakter yaratmış, gidenlerin hepsi kendinden bişeyler buluyor bu tiplemede, vatandaşın parası ve öldürecek zamanı vardır bunu tercih etmiştir. Bu serinin 7-8-9-10'u bile çıksa izleyen bulunur. Kafa dağıtmak olsun maksat, gir, izle çık ve unut tarzı filmler diyorum ben bunlara, zaten milletin onlarca sorunu var gidip kafa açan bir film izleyip birde onun felsefi eleştirisini yapacak hali yok.

 • arandur @arandur

  Recep İvedik gibi bir filme prensip olarak sinemada gitmem, evde izlerim. Zaten gitsem acayip sıkılırım, evde de arada göz gezdirerek izleyeceğimi biliyorum. Gidenlere aleni laf çarpmam ama onları film anlamında zevksiz bulacağım da bir gerçek, bunu bağırarak ifade etmem sadece.

 • yalinindisindakiadam @yalinindisindakiadam

  Demekki Cem Yılmaz’ın filminin gişesi aşırı pahalılıktan dolayı düşük değilmiş.

 • demigod @demigod

  ülkede televizyon kanalları kirli sakallı, dar gömlekli ve kısa paçalı nargilesever tiplerin garsondan su isterken bile tabanca çekip yanlarındaki kadınlarla şiddet uygulayarak kur yaptıkları dizilere boğulmuşken sineması da bu iq düşürgeci rezilliklere teslim olmuş haldeler.

  tam olarak şikayetiniz nedir, toplumun ve fakat özellikle yetişmekte olan genç kuşakların çukurun gittikçe daha dibine doğru çekiliyor olmasına belki bir ihtimal birileri mani olur diye mi korkunuz?

  bir de şey var "Ekşi Sözlük gerçek amacından kopmuş"muş. nedir Ekşi Sözlük'ün gerçek amacı tam olarak bir izah eder misiniz? 98 yılından beri (2003'e kadar Dial-up, sonrası ADSL) Türkiye'de internet kullanımına ve Türk kullanıcıların kullanım alışkanlıklarına göre şekillenen popüler mecraların hemen hepsine hakimin sanane.com'undan kurtadam forumlarına varıncaya değin. "kutsal bilgi kaynağı" mavrasındaki "kutsal" titrini çok mu ciddiye aldınız yoksa nedir?

  ve evet yine başa dönelim; kültürsüz ve cahil bir toplum dizayn etmek adına bulunmaz bir fırsat bahsi geçen leş şeyler. en büyük problemse bu problemi bir problem olarak görmediği gibi bu probleme dikkat çekenleri yaftalamak. en komiği de bunu yaparken her haliyle "MEDENİYET BEEE!" dedirten ülkelerden biri üzerinden misal verip kendi ülkesi önceden beri böyleymiş tribine girmek. şunun "BİZ ARA ELEMAN ÜLKESİYİZ, MUCİT ÇIKARAMAYIZ" zihniyetinden zerrece bir farkı yok son tahlilde, buradan hareketle tüm bunların en çok kimin/kimlerin işine yaradığına dair çıkarsama yapmak da pek zor olmasa gerek aslında ha?

  siz iyisi mi evvela bir özeleştiri yapıp akabinde de avatar olarak kullandığınız o büyük insan sanki karşınızdaymışcasına söylemleriniz üzerine tekrar tekrar düşünün.

TTNET çok çakal bir firma.
Müdürlüğe gidip kapattıgınızı sanıyorsunuz ama.
Telefonla aranılıp onay alınmadan tam olarak kapatmıyorlar.
Gönderdikleri mesaj'da belirtmişler zaten uyanıklar.
Telefonu açmasaydım sanırım hala internet açık kalacaktı.
#ttnet
#akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu nasıl uzanma be sizin kedide yapıyormu böyle şeyler 😀
#akış #kedi

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 9

Telefon değiştirirsem eğer gerçekten büyük bir değişiklik olsun isterim. Xiaomi Mi Mix Alpha benlik olabilir.
Ancak bu telefonu kılıfla kullanamayız. Her yeri ekran oldugu için yere düştümüde sıkıntı.
#akış
#inovasyon
#xiaomi

Xiaomi Mi Mix Alpha elimizde!

Xiaomi Mi Mix Alpha elimizde! Xiaomi'nin en sıradışı telefonu Mi Mix Alpha modelini Xiaomi Mi Store Cevahir AVM'deki mağazasında deneyimledik. %180 oranında ...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 8