7000 TL ye kadar laptop arıyorum. 5-7bin fiyat aralığındaki pclere baktığım zaman genel olarak daha önce görmediğim MX330 MX110 MX350 gibi ekran kartlarının veya APU sistemlerin kullanıldığını gördüm. Özellikle MX330 çok fazla var. MX330 performans olarak hangi kartlara benzer veya hangi kartlar arasında gösterilebilir?

PC genel olarak doküman işleri, uzaktan eğitim, dizi ve film izleme gibi şeyler için kullanılacak. Oyun olarak da en fazla fifa benzeri 1-2 oyun oynanabilir belki. Bunu düşünerek ne tür bir laptop almak daha mantıklı olur?

Çok uzun sürmemesi için bu fiyat aralığında bulduğum farklı kurulmuş bir kaç pc linkini yorum olarak atacağım. Siz olsanız ne tür bir sistemi seçerdiniz? Attığım pc modelleri ile birlikte yardımcı olursanız sevinirim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 14

Harici disk için öneriniz var mı? Western ya da seagate düşünüyorum. Daha ucuz ve kalite olarak bunlara yakın olan bildiğiniz bir marka/model var mıdır?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 14

Lenovo System Update kullanan var mı? Kimileri çok gereksiz, olur olmadık her şeyi güncelleyip bilgisayarı dolduruyor/yavaşlatıyor tarzında yorumlar yapmış.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Evet bende de virüsler baş göstermeye başladı. 1.5 sene sonunda yine karşılaştım 😀 şimdi trojan tehtidi gözüküyor geçen günlerde ise masaüstünde "Open" isimli bir virüs vardı. Malware ile bir tarama temizleme yaptıktan sonra combofix üstüne tekrar bir malware yeterince temiz olur mu sizce?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Elimde bulunan 2. el 450 liraya satılık Casper bilgisayar. Satışı kolaylaştırmak için değil TS'de benzer özellikte bilgisayar arayan olabilir diye yazdım. Ürüne göre fiyatın az da olsa uygun olduğunu düşünüyorum. Yabancıya gideceğine buradan birine gitsin. Almak gibi bir düşüncesi olan inceleyebilir.

Casper Nirvana NB 15.6 | 4 GB Ram - 1 GB Ekran - İlan ve alışverişte ilk...

Intel Core i5 işlemci, 4 GB RAM, kapasiteli Casper dizüstü bilgisayar ilan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Nvidia ekran kartı güncellemesi yapıyım dedim bu sürücü güncellemesi windows un bu sürümüyle uyumlu değildir hatası verdi yüklenmedi. Windows u ise daha 2 gün önce güncelledim. Bilen birileri var mı? Sürücüyü tamamen silip baştan mı yüklesem?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Biz program almak, kendimizi geliştirecek veya ne biliyim işimize yarayacak harici bir cihaz almak için uğraşırken 10-15 yaşındaki çocukların bütçem 500 bütçem 800 lira hangi kamera, mikrofonu almalıyım dediği zamanları da görmeye başladık. Hadi hayırlısı..

BeğenFavori PaylaşYorum yap

5-6 Senelik Casper laptop satacağım. Ortalama bir fiyat önerirseniz sevinirim.
İntel Core i5 M460
2,53 GHz
4 GB Ram (ddr 3 marka model bilmiyorum)
1 GB Ekran
ATI Mobility Radeon HD 5650
1366-768 çözünürlük

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yaklaşık 5-6 senelik 4gb ram 1gb ekrana sahip Casper model i5 bir laptop geçti elime. Bir yakınımın eski bilgisayarı. Son 1-1.5 senedir kullanılmamış. Açtım baktım bir sıkıntısı yok kurcalayıp bir toparlasam ortalama olarak ne kadara satabilirim? Aşağı yukarı bir fiyat önerebilirseniz sevinirim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap