Hocalarım sizlere sorum var . Evde superonline fiber internetim var . Onların vermiş olduğu modeme direkt router bağlayabilir miyim ? Modem arayüz şifresini falan hatırlamıyorum direkt routera internet kablosuyla bağlasam çalışır mı ? Çatı katında internet biraz az çekiyor hem onu yükseltmek hemde bilgisayar kasama pci wifi kartı alacağım onunla daha hızlı haberleşir diye düşündüm . Pek anlamıyorum ağ ürünlerinden hata etmişsem kusuruma bakmayın .

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Hocalarım msi a320 a pro anakartım var . Bu anakarta en iyi hangi işlemciyi takabilirim ? Kimisi 65 w tüm işlemcileri takabilirsin demiş ama tüm 65 w ler aynı değildir diye tahmin ediyorum . Tabi benimkisi sadece tahmin . Teknik olarak bayağı kötü kart biliyorum ama 200 küsür liraya aldım yapacak birşey yok . Şimdi bu karta r5 5600 taksam sorunsuz çalışır mı ? ( Bios Update Sonrası )

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Hocalarım selamlar . Elimde xbox series s gamepadi var . Telefona bluetooth ile bağlayıp emulatorden oyunları oynamaya başladım . Lakin telefonu masaya koymak yerine el konsolu gibi oynamak istiyorum . Gamepade çok sağlam bir telefon tutucu almak istiyorum . Aliexpress haricinde direkt ülkemizden temin edebileceğim bir aparat var mı ? Bayağı araştırdım bulamadım . Acaba 3 boyutlu yazıcı işi yapanlar buna çözüm geliştirir mi ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap