Aramızda hiç PC oyunculuğunu bırakıp konsol tarafına geçen var mı ? Artık PC parça fiyatları o kadar arttı ki oyunlar ne kadar pahalı da olsa benim gibi 4-5 tane online FPS oyunu oynayanlar için oyun fiyatları o kadar da önemli değil. Beni tek düşündüren online FPS oyunlarında gamepad kullanımı bugüne kadar konsolda pek oyun oynadım. Benim gibi 24 yaşına kadar PC de oyun oynamış bir kişi konsol da FPS oyunu oynar mı acaba ? Durum PC oyunculuğu için o kadar vahim ki 2.el orta sınıf bir ekran kartını satıp yine ikinci el bir PS4 ve yanına 4-5 tane hatta belki daha fazla oyunu alıp paşalar gibi oynamak mümkün

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 8
 • Atacan @kosmer

  Biz. Alacağım ekran kartı fiyatı bi konsol parası edince sistemi ellemeyip 144hz monitörümü satıp PS4 Pro aldık. FPS oyuncu iseniz hele ki online FPS takılan biriyseniz pek tavsiye etmem. Alışmak zor, kontroller ne olursa olsun tam rahat değil. Ha tabii Call of Duty tarzı oyunlarda sorun çıkmaz. Bilmiyorum alışan çok fazla var ama oto aim vs kolay değil bence. Günlük zaman ayırmak gerek. Onun dışında hikaye türü oyunlar için zaten harika.

 • Erdem Ercan @erdem_ercan

  Arkadaşlarında bahsettikleri gibi alışmak tecrübe ve yeteneğe bağlı. Ben kuzenime PS4 aldırttım ilk zamanlar bana kızıyordu, şimdi beraber r6 Ranked giriyoruz.
  Ayrıca oyun fiyatları gözünü o kadar korkutmasın. Eğer indirim sezonunu beklersen çok güzel fırsatlar yakalabilirsin. Ve PS 4 kullanan bir arkadaşın varsa kardeşlik yapıp oyunları yarı fiyatına alırsın(aynı oyunu aynı andan oynasanız bile sorun olmuyor).
  Ama unutma online için PSN+ alman gerekecek. Ki en son 180 TL’idi

 • Hado @hado

  bende ikisi de var, rekabetçi fps için PC’yi kullanıyorum, yoksa attan inip tospağya binmekten farkı yok.

 • SirCanFerguson @sircanferguson

  Çok oyun oynamıyordum New Nintendo 3DS Kullanıyorum iPad ile laptopun kapağını bile açmıyorum artık

Android için arka planda video oynatan bir web browser var mı ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 10

Xiaomi mi5 güncelleme geldi. Bir kaç yeni özellik var. #XiaomiMi5

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Kafayı yemek üzereyim. Termal macun yenilemek için açtığım kasa açılmıyor. Kendini servis olarak tanıtan bir karaktersiz firmadan arıza tespiti olarak anakart ve PSU dendi. Bende bugün anakart +PSU aldım. Sonuç yine aynı her şey çalışıyor görüntü yok. Anakart PSU değişti. Defalarca gözden geçirdim. Eksik kablo vs yok. Bunun nedeni nedir ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 17

Beyler bugün termal macun yenilemek üzeri kasayı açtım her şey normal biçim de kasayı tekrar topladım. Power tuşuna basıyorum kasa çalışıyor ama görüntü yok. Kabloları kontrol ettim her şey normal gözüküyordu ekran kartını söküp direk anakart dan görüntü almayı denedim sonuç yine aynı olunca bir yerde yanlışlık yaptığımı hatta işlemciyi yanlış mi taktım diye düşünerek işlemciyi tekrar söktüm ama her şey olması gerektiği gibiydi. Kasayı tekrar toplayıp denediğimde bu sefer power tuşuna bastıktan ve fanlar dönmeye başladıktan 1 saniye sonra güç kesilmeye başladı. Bende tek tek parçaları çıkarmaya başladım ramleri çıkardım bir şey fark etmedi en son işlemciyi anakartdan çıkartınca fanlar kesintisiz çalışmaya başladı. Sorun anakart mı yoksa işlemci mi acaba ?

Not :1150 Intel soket

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Prime95 de 26.6 sürüm üstü intel işlemciler için önerilmiyor deniyor. Ben son çıkan sürümle test yaptığımda genelde 60 ile 65 derece sıcaklık olsa da birden 76 derecelere kadar çıkıyor ve tekrar geri 65 derecelere geriliyor. Ama forumlarda önerilen 26.6 sürümü kullandığım da ise sıcaklık max 67 oluyor genel anlamda 60-63 arası değişen sıcaklık oluyor. Bu link attığım yerde neden kaynaklandığından bahsetmişler ama otomatik çeviri ile pek bir şey anlamadım. Ben de neden bu kadar fazla ısındığını çözmeye çalışıyordum. Benim gibi bu sorunu yaşayanlar 26.6 sürüme bir göz atsın.
http://www.tomshardware.co.uk/answers/id-3382407/version-prime95-kaby-lake.html
#Prime95

Which version of Prime95 for Kaby Lake? - [Solved] - CPUs

Is the latest version of Prime95 safe to use with Kaby Lake processors, or should we still be using version 26.6? Or was that problem just a Haswell thing?
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Beyler LG g2 cihazımın imei numarası silinmiş ama sorguladığımda hayla lg g2 D802 gözüküyor. Bu imei numarasını girmenin bir yolu yok mu ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap