sagopa kajmer ankara konseri için artık geri dönüş nasıl olursa olsun umrumda degil dedim aldım biletleri akşam bi baktım büyükşehir belediyesi gece de ulaşımın devam edecegini duyurmuş sevindim. saat başı kızılaydan otobüs devam ediyor, metro ise 1 e kadar.
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00 da artık kızılaydan ve ulustan (bölgelere göre degişiklik gösteriyor) otobüs ile ulaşım saglayabilirsiniz.
yeni belediye başkanına hayırlı olsun diyeyim bu vesile ile. öncekini pek hoş anmadım 24 yıldır şunu bile yapmayan bir vasıfsız.

detaylı saat ve ulaşım güzergahı linkte.
https://www.ego.gov.tr/tr/haber/4232/ankara-buyuksehir-belediye-baskani-doc-dr-sayin-mustafa-tunadan-ankaralilara-24-saat-ulasim-mujdesi

#akış

ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI DOÇ. DR. SAYIN MUSTAFA TUNA'DAN...

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa TUNA, Ankara'da 23.30 - 24-00'da biten gece ulaşımını sabaha kadar uzattı. EGO otobüsleri 35 hatta hemen hemen tüm Ankara'yı...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

an itibariyle Turknet abonesiyim sabah 8 de uyandım internetim kesilmişti 9 da mesaj geldi şifreyi girdim ve tekrar online oldum 🙂 sorunsuz bi geçiş oldu

ref linkim. bu link üzerinden kayıt olursanız 1 ay ücretsiz kullanabilirsiniz ki bende aynı şekilde.

https://turk.net/p/BVY15TJ17SLO/

Beni referans göster, bir ay ücretsiz internet kazan!

TurkNet kullanıyorum, gayet memnunum. Linke tıklayarak üye olursanız sayemde bir ay ücretsiz kullanabilirsiniz. (Tabii ben de sizin sayenizde.) Bu arada, TurkNet'te taahhüt yok!
BeğenFavori PaylaşYorum yap

edit : çözüldü klavyenin usb girişine taktıgım kablosuz kablosus mouse u söküp takınca düzeldi. boşa sıfırladık windowsu 😀

bi sorun var nasıl çözücem hiç bir fikrim yok.
mouse imlecini youtube un ses seviyesinin üzerine getirdigimde sesi kısıyor. windowsda takvimin üzerine gelince tarihte geri geri gidiyor mouseu deiştirdim yine aynı. kaydırmalı internet sayfalarında sıkıntı yok anlamadım gitti.
dosttlarrr bi el atın ne yapcam :/ windowsu sıfırlarım yok yine olmuyor.
#TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yol kenarında telefon kutusu gibi bişey yapılmış yeni. Üzerinde bu yazıyordu size ne olabilir.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

dostlar ekran kartı driverını güncellediktan sonra lolde 2k seçenegi gitti öyle oynamaya alışmıştım şimdi oynayamıyorum. güncellemede mi sıkıntı oldu acep

BeğenFavori PaylaşYorum yap

son 35 gün ttnet tahhütünün bitmesine. turknete geçmek istiyorum ama gerek burda gerek youtubeda denk geldigim çok eleştiri var.
ancak sadece ısp degişecegi için sıkıntı olacagını sanmıyorum port olayı yada gelip binaya kablo çekme olayı olmayacaktır.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 9
 • Orkun @orkkoc

  Son bir kaç haftadır Turknet bozdu. Şu an faturamı ödeyemiyorum mesela sistemleri hata veriyor 🙂 Müşteri hizmetlerinde canlı insana denk gelmek mümkün değil artık. Hız sorunu yaşamadım ben kullanımlarımda ama yine de bir sorun olduğunda muhatap bulamamak can sıkıcı.

 • caerium @cozalp

  Şans işi. Kendi evimde ttnet taahhütü bitince geçtim çok memnunum. Annemin evinde de Turknet olsun dedik nerdeyse 1 ay oldu bağlayamadılar ve muhattap yok. Yani işin aslı Türk Telekom saha dolabında dslam port bağlantısını yapmıyor (port yok da denmedi) ve Turknet de bu konuda bir şey yapmıyor.
  Neyse kısaca Turknet çekiliş gibi bir servis. Alabileceğiniz en iyi internet paketi de olabilir, en kötüsü de.

 • BURAK ADAGÜN @burakadagun

  Teorik olarak aktif alt yapı bulunduğundan en temel hizmeti hızlıca tanımlayabilirler. Ola ki sorun çıkarda bunlarla uğraşacak sabrın varsa geçebilirsin. Başlarda bende güzelce tavsiye ediyordum fakat akn olayından sonra iyice kendi kendine reklamını yaparak kapasitesini zorlamaya başladı.

  • NEO @karma-ruya

   ugraşmayı hiç sevmem ama ttnetin fiyatlar alıp başını gidecek süre bitince yeni kampanya vs 2 yıl baglanmak gerekecek.

  • BURAK ADAGÜN @burakadagun

   @karma-ruya Turknet’in burduğu nokta o, telefon dahil ücret ile bağımsız internet, ek olarak kotanın olmaması. Bunların dışında aldığın hizmette pek fark yok.

   TT’de aylık 35TL verdiğim telefon hattını, Kabloses’e aktardığımda aylık 5TL ödemeye başladım. Suyun başına olunca böyle olması normal.

sago konserine gitmeyi planlıyorum ankara 8 aralıkta saat 23:00′ de bu yüzden dönüş sıkıntı.
araba almak şart oldu da bende cesaret yok.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

var mı bu oyunu hatırlayan ? ortaokul yıllarında sene 2003- 2005 arası bilgisayar dersinde Disketten yükler oynardık efsane oyundu multi oynardık bunun zevkini alamıyorum şimdi

adı : Liero

BeğenFavori PaylaşYorum yap

polis akademisi ön sağlık muayenesi ve fiziksel parkuru zorda olsa geçtim 🙂 artık mülakatta elensem de koymaz 😀 2 gün önceki gittigim parkur egitiminden hala geçmeyen kasılmalarla girdigim ve fiziksel parkurun son engelini devirdigim sınavı geçmek başarı sayılır. 44 yaptım +2sn ceza, 46 ile geçtik.

BeğenFavori PaylaşYorum yap