şu iki matkap arasındaki fark nedir biri daha profesyonele yönelik digeri daha ev kullanıcısı için galiba ama hangisini tercih etmek lazım
evde bir iki delik, korniş falan değiştirmek için kullanıcam ihtiyaç olunca sağdan soldan istenmiyor her zaman.
https://www.hepsiburada.com/bosch-easyimpact-550-darbeli-matkap-550w-p-HBV000006NGXU
https://www.hepsiburada.com/bosch-gsb-1300-550w-darbeli-matkap-p-HRBSC06011A1020

Bosch EasyImpact 550 Darbeli Matkap 550W Fiyatı

Bosch EasyImpact 550 Darbeli Matkap 550W en iyi fiyatla Hepsiburada'da! Şimdi Hepsiburada'da taksit seçenekleriyle ve indirimli fiyatla sipariş verin!
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 14 / 16

birkaç yıl sonra yuva kurma ihtimalleri ile şimdiden şöyle bir güncel fiyatlara bakayım dedim çok lüks değil ama ucuzda olmayan kaba eşyalar aklıma gelenler şöyle tuttu. yeni evliler veya tecrübeliler neler eklenir bu masraflara kabaca çok detaya girmeden. düğün olayını nikah salonu ile hallederiz düğün salonuydu oynamaydı falan hiç haz etmem karşı tarafta öyle. nikah vs masrafları konusunda hiç bilgim yok belki bi gelinlik 3-5 bin arası onu biliyorum. toplam bu 50bin üstüne kaç daha patlar onu merak ediyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 47

—-ANKET—-

Teknoseyir plus+ için en fazla ne kadar ödeme yaparsınız ? ( plus içeriğinden, ücretli/ücretsiz teknoseyir farklarından bağımsız olarak yapacağınız ödeme ne olur.. içerik konusu başka başlıkta tartışılsın isterim)
A) 4.90 TL
B) 9.90 TL
C) 14.90 TL
D) 19.90 TL
E) 20 TL ve üzeri

#akış #TeknoSeyir #TeknoSeyirPlus

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 43
 • stormeagle @stormeagle

  taşıma suyla değirmen dönmez. bu tür yayınların ayakta kalması için daha başka yöntemler lazım. bulmak/yaratmak ise onların işi.

  he en kolayı yayın ortasında bir anda bulaşık süngeri yersin ya da ne bilim çamaşır suyu içiyoruz bakın dersin iki gaz çıkarır iki küfür edersin falan popüler olursun takipçi sayın artar. bu şuan için tek çözüm acı ama gerçek.

  • Anıl @anil

   Acı falan değil, kaç paraysa yapsınlar verelim parasını abone olalım. Bu şekilde bile nasıl kaliteli içerik çıkıyor, birde ellerinde bütçe olursa neler yapılır sen düşün.

 • cinnabon @cinnabon

  Ücretli içeriğin ne olacağını bilmeden bu soruyu cevaplayamam. O ayrı tartışılsın demişsiniz ama mümkün değil.

 • sultanofus @sultanofus

  Aylık 15, 3 aylık 40, 6 aylık 70, yıllık 120…

 • stormeagle @stormeagle

  1tl lik app yi satın almak yerine, apk sını arayan topluluk için neyin ücretli üyeliği. gerçekçi olalım.

  ayrıca özellikle kendi geçimini kendisi sağlayan insanlar bu üyeliklerin içerisinde boğulup gidiyor. insanlar teker teker aboneliklerini çok gerekli olmadıkça sonlandırıyor. Ay sonu ekstrene baktığında inanılmaz rakamlar sadece hizmet aboneliklerine gitmiş oluyor.

  netflixe öde, debrid e öde, spotifty öde, cep tel, elektrik, doğalgaz, aidat v.b sabit giderleri alt alta koyduğun zaman inanılmaz rakamlar ortaya çıkıyor. Şu aboneliğe bulaştırmayın kimseyi.

Bugün %10 daha indirim oldu 80dolar yurtdışı fiyatı olan kulaklık 186 TL ye alınabiliyor. 100tl chip param var 86 tlye geliyor ama hala ihtiyacım varmı ona karar veremedim. bide ses kalitesi tatmin eder mi kararsızım
https://www.hepsiburada.com/plantronics-backbeat-fit-300-serisi-suya-dayanikli-ter-gecirmez-kablosuz-spor-kulaklik-siyah-tasima-cantali-p-HBV00000878UZ?magaza=Hepsiburada

Plantronics BackBeat FIT 300 Serisi Suya Dayanıklı/Ter Fiyatı

Plantronics BackBeat FIT 300 Serisi Suya Dayanıklı/Ter en iyi fiyatla Hepsiburada'da! Şimdi Hepsiburada'da taksit seçenekleriyle ve indirimli fiyatla sipariş verin!
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 10

o degilde bu fiyata gerçekten iyi normal fiyatı 80 dolar 300 küsür lira. meixzu ep52 den daha güzel geldi bana fiyat önsiparişten dolayı ucuz diyor. 206 TL şuan
https://www.hepsiburada.com/plantronics-backbeat-fit-300-serisi-suya-dayanikli-ter-gecirmez-kablosuz-spor-kulaklik-siyah-tasima-cantali-p-HBV00000878UZ

Plantronics BackBeat FIT 300 Serisi Suya Dayanıklı/Ter Fiyatı

Plantronics BackBeat FIT 300 Serisi Suya Dayanıklı/Ter en iyi fiyatla Hepsiburada'da! Şimdi Hepsiburada'da taksit seçenekleriyle ve indirimli fiyatla sipariş verin!
BeğenFavori PaylaşYorum yap

daha önce iphone7 nin lightning den 3.5mm ye çeviricisinin bozuldugundan bahsetmiştim bugün farkettim ki bozuk degil. sonra kulaklıgımın bozuldugunu düşündüm ama baktım ki oda saglam. bunları nasıl anladım kulaklıgımı pc ye taktım arada mikrofonu da kullanabilmek için çevirici kullanıyorum baktım kulaklık saglam. sonra pc ye taktıgım kulaklık ve mikrofon girişli çeviriciyi iphonun çeviricisine taktım e hepsi çalışıyor. ama aradan pc adaptörünü çıkarınca ses gidiyor geliyor cızırdıyor falan. adaptör alayım diyorum minik bişey 3 kutuplu sorunsuz kullanıyorum ama kontrolü kaybediyorum bu kez. 4 kutuplu olanı alsam e yine sorun olacak gibi geliyor. delürecem.

https://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/altin-kaplama-3-5mm-3-kutuplu-erkek-disi-adaptor-328715163

BeğenFavori PaylaşYorum yap

EDİT: mi6 alıcaz ama delta veya kvk garanti farkedermi ankara için.

gittigidiyor veya n11 kuponu olan var mı ? arkadaşıma mi6 alıcam da varsa çok sevinirim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

konser kayıtlarını izlemeyi seviyorum buda benim kaydettiğim konser.
4k da kaydettigim için 35 dk sürdü 32gb iphone yetmedi 🙁
normalde yatay çekerdim ama yorucu oldugu için ve dikey tutması kolay oldugundan bu şekilde kaydettim.
https://www.youtube.com/watch?v=xwPVL6PKnGg

Sagopa Kajmer 2018 Ankara Konseri

ilk yarım saatlik bölüm umarım konsere gitmiş kadar olursunuz. beğenmeyi unutmayın.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 14

bugün seni adsl’den Vdsl hızına çıkaran Turknet için ne yaptın

BeğenFavori PaylaşYorum yap