Merhaba, aşağıdaki ürünü alarak, gerektiğinde hızlı bir ağ kurmak için çantamda taşımayı düşünüyorum. Teknik bilgilerinde güç girişinin 5V 0,6A olduğu yazıyor. Bu değerlere göre güç kablosunu uygun şekilde ayarlayıp elektrik prizi yerine bilgisayarın USB portuna bağlasam herhangi bir problem yaşar mıyım sizce?

Mercusys MS105G 5-Port 10/100/1000 Mbps Masaüstü Switch Fiyatı

Mercusys MS105G 5-Port 10/100/1000 Mbps Masaüstü Switch en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla sipariş verin, ayağınıza gelsin!
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba #TSBisikletKulübü’ne katılmak istiyorum. Başvuruyu nereye yapıyoruz? 😁

İşin doğrusu eşime, kendime ve 6 yaşındaki oğluma bisiklet almak istiyorum. Kullanım amacımız şehir içi. Ankara’da yaşıyorum. Tavsiye ve önerilerinize açığım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İnsanın sevmediği ot burnunun dibinde bitermiş.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 6

Geçen hafta #Covid19 ile ilgili, virüsün sağlıklı (kronik rahatsızlığı olmayan) insandaki etkisinin yaz aylarında hafiflediğini duymuştum. Bu hafta ailecek (2 yetişkin, 1 çocuk ve 1 bebek) edindiğimiz tecrübeye göre bir gün yüksek ateş ve bu ateşe bağlı halsizlik, eklem ağrısı ve sekresyon dışında bir etkisi yok. Bu etki ikinci gün azalarak yok oluyor.

Not: Yukarıda anlattıklarım hastalığın sadece benim ve yakınlarımın başından geçme şeklidir ve bilgilendirme amaçlıdır. Benim bu hastalığı yukarıda anlattığım şekilde geçirmiş olmam sizin de bu şekilde geçireceğinizin garantisi değildir. Lütfen rehavete kapılmayın ve tedbirlere ara vermeyin.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 16

Burada da karşıma çıktı #DHÖlücüleri.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 9

Merhaba, bu aralar drone alasım var. Acaba hazır marka mı alsam? Kendim mi yapmaya kalksam? Hiç bilgim yok.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba, elimde Lenovo Z580 dizüstü bilgisayar var. İki sorunum var birincisi “Lenovo Power Management” yüklemeden bilgisayar şarj olmuyor. İkincisi de muadil bir şarj aleti var ama dandik. Bazen oyun oynarken çat diye kapanıyor. Buna kaliteli bir şarj aleti alayım diyorum. Önerilerinizi ve tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim. @orcun

BeğenFavori PaylaşYorum yap