Anker Soundcore Dot 3i kaybolan 2.kulaklığım oldu 😀 Günlerdir her yeri aramama rağmen bulunamadı gitti. Halbuki kutusu kaybolmamıştı. TWS kulaklıkların sanırım büyük dezavantajlarından birisi bu kaybolma mevzusu.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Vizuvv @vizuvv

  Hep diyorum XB400 ile sorunlarınız çözülür hem de kaybolmaz. İnsanlar çok özeniyor kulakta kene gibi görünen bağımsız şarjöre sürer gibi taktıkları kulaklıklara. Sigarada tabaka kullananlar var ya onun gibi heralde 🙂

  • kaira @kaira

   TWS rahatlık ya, işin ses boyutunu ayrı değerlendirmek gerekirse kablo karmaşasını sevmediğim için rahatlatıyor. Evde kablolular da var gerçi her daim.
   Bugünlerde de bulamazsam artık yeni bir tanesini alır geçerim.

 • Fullmoon @dolunay

  Kendinizi de kaybetseydiniz 😛 Biraz dikkat yahu, hadi birincisi olmuş, ikinciye kaybetmek ne demek? Suçlu da hazır, TWS kulaklığın kendisi!!! Sanki bıraksan kendi kendisine 10 cm gidebilir, masadaki bir cismin arkasına saklanabilir, zavallım, kutusundan siz çıkartmasanız yıllarca kendisi çıkamaz 🙁

  Hiç suçu kulaklığa atmayalım, suçlu biziz, yeterince dikkat etmeyen hepimiziz asıl suçlu 😛

  (espri denemesidir)

 • Echo @echo

  2-3 tane TWS kulaklığım olmasına rağmen genelde Sony SBH70 tercih ediyorum. Yakanın, montun içinde kayboluyor kulaktan çıkardığımda ben bunu şimdi nereye koyacağım derdi olmuyor. Takarken de neredeydi, çıkarıp takması, düşermi derdi, birde twslerin kulakta durması için sıkı sıkıya kulağa sokmak sorunda olmak. Sony sbh70 varlığını coğu zaman unutuyorum dış sesleri de çok az kesiyor. Bu benim için iyi bir şey. Dışarıda kullanırken çevremde olup bitenden de haberdar oluyorum.

Taylan Özgür Dil'in haberine göre, Tesla şirketi ilk etapta İstanbul’a iki mağaza açacak. İlk mağaza İstanbul Avrupa Yakası’nda bulunan Kanyon AVM olacak. İkinci mağaza Anadolu Yakası’ndaki başka bir AVM’de yer alacak.
https://www.hurriyet.com.tr/amp/ekonomi/tesla-4-nisandan-itibaren-turkiyede-satisa-basliyor-42241323

Tesla 4 Nisan’dan itibaren Türkiye’de satışa başlıyor - Haberler

Son Dakika - TÜRKİYE pazarında satışlara başlamak için uzun süredir hazırlıklarını sürdüren ABD’li elektrikli otomobil üreticisi Tesla’dan dün dikkat çeken bir paylaşım geldi.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Laptop ekranlarını LCD controller yardımıyla şu şekilde portable monitor haline getirmek istiyorum da yaptıktan sonra bunların montaj kısmı nasıl hallediliyor? Videonun sonlarında bahsedilmiş ama başka videoya bırakmış da gözükmüyor.
https://youtu.be/K77OoROMNtU

KENDİ TV Nİ KENDİN YAP | LCD Controller Board kutu açılımı | #işbirliği

Ürün link: https://goo.gl/tqGGi8Bu videoda LCD Controller Board kutu açılımı yaptım tv ve monitör yaptım izleyelim paylaşalım.Gearbest Sonbahar indirimleri...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

PS4 Slim modeli vardı elimde, birkaç gün önce satmıştım. Aynı parayla #XboxSeriesS 512GB alınabiliyor ithalatçı garantili olarak. Activision haberlerini duyunca #GamePass için kullanmayı düşündüm ama hiç Xbox hakkında tecrübem yok. İlk Xbox konsolum olacak.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 16
 • Arda Zeytin @ardazeytin

  5-10 exclusive oyun haricinde Playstation'ın mantıklı bir avantajı yok.

  • kaira @kaira

   Playstation 5 almıştım PS4'ü satmadan evvel hocam.
   Bir de Nintendo Switch alacaktım da alsam bile oyunlar pahalı epey diye ertelettim onu. Zelda'yı oynamak isterdim.

  • bekir @bekirb

   5-10 exclusive oyunu 8 ay oldu hala bitiremedim single oyun oynuyorsan tartışmasız Playstation

  • Arda Zeytin @ardazeytin

   @bekirb oyunlara bağlı bir mantık. Herkesin oyun zevki farklı. 1 oyunu 10000 saat oynayan da var 100 oyunu 100 saat oyunayan da. Çok oyuna ucuza erişmek isteyen için mantıklı taraf belli. En güzeli ikisine de sahip olmak tabi.

  • bekir @bekirb

   @ardazeytin bende pc ve gamepassda var xboxda ne varsa pcde var xboxa gerek yokki 🙂 gamepass düzgün kaliteli oyun yılda 2-3 tane anca geliyor. xbox gold dersen verdiği aylık oyunlar küfür gibi 3-4 yıldır aboneyim aldığım 2-3 oyun anca vardır. Son 3-4 yılda gamepass'da olupta oynayıpta bitirdiğim oyun sayısıda 10'u geçmez. Türkçe dublaj 0 oyun Türkçe altyazı 1 oda forza olsada olur olmasada 🙂 . Hatta gamepassdan indiremeyip başka yerden indirip oynadığım oyunlarda yok değil.

   Playstation'a dönersek oynadığım oyunların en az 10 tanesi Türkçe dublajdı. Spiderman'ler ve Horza 0 down hariç Türkçe altyazı olmayan oyun yoktu sanırım. Son 2 aydır resmen gamepass'a dis atarak şov yapıyor. Hayatında hiç Playstation almamış biri için büyük kolay tüketilemeyecek arşivi var. Yıllardır Playstation kullanan için pek birşey ifade etmeyebilir.

 • steelfiist @steelfiist

  Kardeşim ps4 aldı bende s aldım kardeşim satıp s e geçti. 1 oyun parasıyla çok oyun mantıklı geliyor

 • Orcun @orcun

  Güzel konsol gamepass için iyi. Şöyle bir sıkıntı yaşayabilirsin gamepad ile alakalı o da analoglar yamuk gelecek biraz yadırgarsın birde l2 r2 r1 l2 ondan sonra x a b y bunlar garip gelecek. Oyun sana x'e bas diyecek sen ps layoutuna alıştığından aslında x'in olduğu yerde ki a'a basacaksın. 😀 X için kare'e basman lazım. İşte oyun diyecek ki rb'e bas ula rb ne diyecen ? haaa r1 miş falan. 😀 Biraz bunun bir saçmalıklarını yaşarsın. 😀

Kablo karmaşası insanı çok yoruyor. Odamdaki 2 adet kablo bile gözüme rahatsız edici geliyor nedense. 2000'li yılların başında şunları yaşasaydım 2020'li yıllara kadar çözeceğimizi düşünürdüm.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 8

Benim ilana böyle bir yorum gelmişti. Ne diyeceğimi bilemedim açıkçası. Daha önce de bu tarz yorumlar görmüştüm alışveriş sitelerinde.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 29

https://www.carousell.sg/p/samsung-ls24r350-1189078235/
halihazırdaki monitöre 2.el olarak 20 Singapur Doları isteyince bir tuhaf oldum. Harbiden biz bu ülkede neler yaşıyormuşuz.

Samsung LS24R350

S$20 | Condition: Lightly used | 24" Samsung LS24R350 monitor. About 2yo. Working perfectly. Upgrading to gaming monitor thus letting go.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Steam Deck 64GB ürünü bazı sitelerde 15.000 civarlarındaymış. Hafıza kartı ile kullanmak mantıklı sayılır mı bu durumda? Merak ettim nedense.
#SteamDeck

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 17 / 23