Prime Video'dan The Boys'un son sezonunu izleyenler sansürlenen sahnelerin olup olmadığını teyit edebilir mi? Bir de kaç kez denk gelindi?
Sözlüğe falan bakarsam spoiler yerim diye çekiniyorum. Twitter'da bile denk geldi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 20
BeğenFavori PaylaşYorum yap

son zamanlarda çokça karşıma çıkan bir durum olan öğretmenlerin öğrencileri kayda alıp yayınlamalarından rahatsız oldum epey. Buna öğrencilerin velileri de ortak olmuşlar gördüğüm kadarıyla. Birden yayınlanan görüntülerle TikTok'ta, Instagram'da parodi içerik çekip etkileşim derdine düşen tonlarca hesap var bir de.

Herhangi bir insana özellikle de çocuklara birden aşırı bir ilgi gösterip ardından diğer sosyal medya olayları gibi kısa bir süre sonra unutulması kimi insanda tahribat gösterebilir. Kimileri bunu fazla abartıyorsun diyebilir, lakin çocuklar söz konusuyken daha duyarlı olmakta yarar var.

#KonuDışı

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Dune gibi filmler iyi güzel de yenisi çıkana kadar önceki kısımları unutunca epey afallıyorum. Günlük hayatımda bile eskisi gibi olayları hatırlamakta güçlük çekiyor hale geldim birtakım kişisel sebeplerden ötürü. Bu arada aynısı diziler için de geçerli. Amerika yapımlarına olan ilgimin azalmasına değinmiyorum bile.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Tokat'ta 5.7 deprem olmuş.

TEKKEYENI-SULUSARAY (TOKAT)
18.04.2024, 18:11:22 TSİ
Büyüklük: 5.7
Derinlik: 5.0 km
#Kandilli

BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

Geçen Vodafone olayından sonra şimdi de Hepsiburada 🤦 Başta sadece başlık gözüküyordu bu arada. Bir bana mı bu şekilde bir bildirim sinir bozucu geliyor bilemiyorum, yasadışı bet mesajlarıyla benzer 🤷‍♂️

BeğenFavori PaylaşYorum yap

yanlış anlaşılmasın da teknoseyir sosyal'i yıllardır kullanıyorum. daha öncesinde başka nicklerle buradaydım. Çalışma aralarında kafa dağıttığım bir ortam oldu uzunca bir süredir. Onun için olsa gerek iş aşla alakalı bir şeyler yazmaktansa daha çok günlük sosyalleşme aracı olarak kullanıyorum. Yani her paylaşımıma insanlar en ufak bir detayı dert edip tartışmaya çalışmaları sıkmaya başladı. Yok şu bu değildir, şu şudur vesaire vesaire. Bir yerden sonra artık bir şeyler bile paylaşasım gelmemeye başladı eskisi gibi benim açımdan.
Bundan ötürü de öğleden sonra olduğu için bir papatya çayı öneriyorum site camiasına 🥰

BeğenFavori PaylaşYorum yap

5 haneli rakamlar için borsa hariç ideal olabilecek yatırım araçları nedir?

#yatırımtavsiyesideğildir

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 12