Sevgili Teknoseyir ahalisi öncelikle herkese selamlar. Bu aralar aklımda olan bir fikiri sizinle paylaşmak istiyorum. Firmaların Teknoseyir'e gereken değeri vermemesi ve özellikle ürün gonderimi konusunda hepinizin bildiği başka kanallarla yakın temasta olmalarına rağmen buranın görmezden gelinmesi benim canımı çok sıkıyor. Bende bir süredir böyle firmalar ile e-mail yada sosyal medya hesapları üzerinden iletişime geçip Teknoseyir'de X ürünün incelemesini görmek istediğimi ve benim satın alma kararım üzerinde burada gördüğüm incelemelerin önemli olduğunu anlatmaya çalışıyorum. Fikrim şu, bir telegram grubu üzerinden organize olsak ve yeni çıkan ürün ve teknolojilerin Teknoseyir'e ulaştırılması için ilgili firmaya toplu olarak mail ve sosyal medya üzerinden ulaşacak ufak bir lobi oluştusak, ne dersiniz?

Bu fikir hayata geçer mi bilmiyorum fakat gerçekleşme ihtimaline karşı bir telegram kanalı açtım, sadece iletişim halinde kalabilmek için bu fikre sıcak bakan kişiler gelebilir 🙂
https://t.me/joinchat/RjCGfuR8iTsxAs9s

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 18

#TeknoYardım #r10.net Arkadaşlar herkese merhaba, Geliştirmekte olduğum bir proje için bazı konularda destek almam gerekli bu sebeple r10.net'e kayıt olmak için davetiye koduna ihtiyacım var. Davetiye kodu paylaşabilecek kimse var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar Dokuz Eylül Üni. mezun mail adresimi windows 10 posta istemcisi ile kullanmak istiyorum fakat pop3, ımap, gelen giden istemci adresini filan bilmediğim için kurulum yapamadım. Okulun bilgi işlem dairesine mail attım fakat sonuç malum geri dönüş yok 😀 @mezun.deu.edu.tr mail adresimin uzantısı, bu bilgileri kendim öğrenebilme şansım var mı ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar Black Friday döneminde X Box One S kontrolcüsü almadığı için pişman olanlardanım 😅 Şuan fiyatı 300 TL civarında acaba önümüzdeki dönemlerde indirim beklemeye değer mi fiyatı düşer mi daha yoksa alıp geçmek mi lazım ne dersiniz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 10
Kağan Gürhan paylaştı.

Netflix Premium Ultra HD Hesap Çekilişi
----------
Netflix Aile üyeliğimi benle birlikte kullanacak 3 kişi için çekiliş yapmaya karar verdim.
Çekiliş 8 Mart Dünya Kadınlar günü 23.59 'da sona erecek.Sonuçlar 9 Mart Cumartesi açıklanacak.
Şartlar:
1- Daha önce Netflix kullanmamış olmak.
2- Beğenip paylaşmak.
"Katılıyorum." yazarak katılabilirsiniz.
Amaç ilk defa deneyimleyecek arkadaşlara fırsat vermek.Sizin de bu konuda hassasiyet göstereceğinizi umuyorum.
İyi Şanslar! #netflix #çekiliş

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 31

Arkadaşlar sitenin bahçesinde bu kedi takıldı pesimize evin kapısına kadar geldi bizimle temiz su yiyecek bir şeyler ve bir battaniye koyduk kapımızın önüne çok tatlı ve uysal sanırım ev kedisi olabilir. Gözlerinde bir bulanıklık var fakat anladığımız kadarıyla görebiliyor. Ne yapabiliriz akıl verebilecek birileri var mi ??

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 10

#ikinciel Herkese merhaba,
Ucuz yollu, kapaklı bir telefon arıyorum Samsung Nokia Motorola vs markası önemli değil. Arama ve sms için kullanılacak sadece. Elinde olupta satamak isteyen varsa yazabilir mi lütfen ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#akış Uzun zamandır sormak istiyorum hep unutuyorum, Buca/İzmir normalde 24 saat açık olan market ve tekeller 2 aydır gece 1 de kapattırılıyor. Başka yerlerde de böyle bir durum var mı ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 13