Arkadaşlar e-devlet üzerinden "4A(SSK) Sigortalılarının Kendini Bildirmesi" bölümüne giriyorum fakat şu alanları seçemiyorum farklı tarayıcılarla denedim sonuç olumsuz. Biri deneyip sizde durum nedir söyleyebilir mi ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İşe giriş yaptığımızda SGK'ya bunu bizimde bildirmemiz gerekiyor mu ? Bilgisi olan var mı ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Huawei app gallery den indirdiğim bir uygulamadan uygulama için satın alma yapmak istiyorum. Fakat appgallery 'den indirdiğim uygulama ödeme işlemi için beni Google play store'a yönlendiriyor. Bunu değiştirme imkanım var mı? Biraz araştırdım ama bulamadım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#benimmasaüstüm Bir pazar klasiği olarak;

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#linux #TeknoYardım Win10 dan Linux'a geçmeye çalışıyorum. Acer Nitro5 laptop kullanıyorum ve sadece SSD var sistemde. Ne yaptıysam ne ettiysem bir türlü linux kuramadım, boot ediyor fakat kurulumda disk görünmüyor. gparted ile giriyorum orada da görünmüyor. Bölüm ayırdım, farklı formatlarda gene görmüyor hiçbir şekilde. Sorun ne olabilir sizce ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 23

Arkadaşlar baya bi araştırdım ama bir şey bulamadım, Android'de Operatörlerin sağladığı servisler dışında Voicemail -Telesekreter uygulaması var mı ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sevgili Teknoseyir ahalisi öncelikle herkese selamlar. Bu aralar aklımda olan bir fikiri sizinle paylaşmak istiyorum. Firmaların Teknoseyir'e gereken değeri vermemesi ve özellikle ürün gonderimi konusunda hepinizin bildiği başka kanallarla yakın temasta olmalarına rağmen buranın görmezden gelinmesi benim canımı çok sıkıyor. Bende bir süredir böyle firmalar ile e-mail yada sosyal medya hesapları üzerinden iletişime geçip Teknoseyir'de X ürünün incelemesini görmek istediğimi ve benim satın alma kararım üzerinde burada gördüğüm incelemelerin önemli olduğunu anlatmaya çalışıyorum. Fikrim şu, bir telegram grubu üzerinden organize olsak ve yeni çıkan ürün ve teknolojilerin Teknoseyir'e ulaştırılması için ilgili firmaya toplu olarak mail ve sosyal medya üzerinden ulaşacak ufak bir lobi oluştusak, ne dersiniz?

Bu fikir hayata geçer mi bilmiyorum fakat gerçekleşme ihtimaline karşı bir telegram kanalı açtım, sadece iletişim halinde kalabilmek için bu fikre sıcak bakan kişiler gelebilir 🙂
https://t.me/joinchat/RjCGfuR8iTsxAs9s

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 18

#TeknoYardım #r10.net Arkadaşlar herkese merhaba, Geliştirmekte olduğum bir proje için bazı konularda destek almam gerekli bu sebeple r10.net'e kayıt olmak için davetiye koduna ihtiyacım var. Davetiye kodu paylaşabilecek kimse var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 10