Arkadaşlar Black Friday döneminde X Box One S kontrolcüsü almadığı için pişman olanlardanım 😅 Şuan fiyatı 300 TL civarında acaba önümüzdeki dönemlerde indirim beklemeye değer mi fiyatı düşer mi daha yoksa alıp geçmek mi lazım ne dersiniz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 11
Kağan Gürhan paylaştı.

Netflix Premium Ultra HD Hesap Çekilişi
----------
Netflix Aile üyeliğimi benle birlikte kullanacak 3 kişi için çekiliş yapmaya karar verdim.
Çekiliş 8 Mart Dünya Kadınlar günü 23.59 'da sona erecek.Sonuçlar 9 Mart Cumartesi açıklanacak.
Şartlar:
1- Daha önce Netflix kullanmamış olmak.
2- Beğenip paylaşmak.
"Katılıyorum." yazarak katılabilirsiniz.
Amaç ilk defa deneyimleyecek arkadaşlara fırsat vermek.Sizin de bu konuda hassasiyet göstereceğinizi umuyorum.
İyi Şanslar! #netflix #çekiliş

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 37

Arkadaşlar sitenin bahçesinde bu kedi takıldı pesimize evin kapısına kadar geldi bizimle temiz su yiyecek bir şeyler ve bir battaniye koyduk kapımızın önüne çok tatlı ve uysal sanırım ev kedisi olabilir. Gözlerinde bir bulanıklık var fakat anladığımız kadarıyla görebiliyor. Ne yapabiliriz akıl verebilecek birileri var mi ??

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 11

#ikinciel Herkese merhaba,
Ucuz yollu, kapaklı bir telefon arıyorum Samsung Nokia Motorola vs markası önemli değil. Arama ve sms için kullanılacak sadece. Elinde olupta satamak isteyen varsa yazabilir mi lütfen ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#akış Uzun zamandır sormak istiyorum hep unutuyorum, Buca/İzmir normalde 24 saat açık olan market ve tekeller 2 aydır gece 1 de kapattırılıyor. Başka yerlerde de böyle bir durum var mı ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 15
Kağan Gürhan paylaştı.

Kıymetli Teknoseyir üyelerinden 5 kişiye şirketimiz logosu bulunan 007'yi kıskandıracak özelliklere sahip 2016 hediyesi göndermek istiyoruz. 8Gbyte hafızaya sahip kalemin tepe kısmında dokunmatik ekranlarda kullanabileceğiniz touch pen özelliği bulunmakta.

Talihliler @hkellecioglu yardımları ile "bu iletiyi paylaşmış ve yorum yazmış olanlar arasından rastgele 5 hesap seçilecek şekilde bir SQL cümlesi" çalıştırılarak belirlendi.

@serhatsoylemez
@mhmmdy
@cingibi
@exxory
@merttrtz

E-Posta adreslerinize gerekli bilgi gönderildi. Sizlerden gelen yanıtlar bekleniyor...

#hediye #2016 #promosyon #akış #dgnteknoloji #dgn

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 231

#akış #ikinciel #ipod #fiyatdüştü Uzun zamandır kullanmadığım 16 gb 5.nesil ipod nano mu başka ihtiyaclarimi karşılamak için satıyorum. Kullanıma bağlı ufak tefek izler var fakat dikkate değer bir şeyi yok. Yanında orijinal usb kablosunuda göndereceğim.Fiyat :140 TL izmir içi elden teslim edebilirim yada Ptt ile kapıda ödeme veya sahibinden aracılığı ile gönderebilirim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap