Antalya'da self Service oto yıkama var mı? Makineye para atıp süpürge su köpük vs kullanabileceğimiz bir yer?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

@yasinilkaya Hocam Merhaba, Teknoseyir'de görüp tanıdığım için sizden hosting paketi kiraladım dün. Onunla ilgili bir konuda yardıma ihtiyacım var. Ticket No: #372749 .Bu aralar pek online değilsiniz ama görürseniz diye buradan yazıyorum:)

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#TeknoYardım Arkadaşlar ideasoft altyapısını (hazır tema ile) kullanarak yapılmış bir e ticaret sitesi var, bu sitenin hangi tema ile yapıldığını incele diyerek bulabilir miyim ? Ben biraz kurcaladım ama bulamadım 🙁

https://shop.aksa.com.tr/

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#TeknoYardım Arkadaşlar, bir web sayfasındaki banner kısımlarının hangi ölçüde tasarlandığını nasıl öğrenebilirim? Chrome'dan incele yapıp biraz bakındım fakat konuya çok hakim olmadığım için bulamadım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • KRAK3NN @passenoir

    Hocam mesela Mozilla'da şöyle; Sayfayı incele deyin sonra açılan kısımda "sayfadan bir element seçin" seçeneği çıkar sol üstte işaretledim yuvarlak içinde.Buna basınca siz sayfada elle manuel olarak neyi istiyorsanız direkt onu seçebiliyorsunuz.

    Diğer tarayıcılarda da var aynı şey genelde aynı yerde oluyor o da sol üst köşede falan.

#win11 denemek isteyenlere tavsiyem daha erken 😁

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#excel Arkadaşlar elimde (Görsel-1) deki gibi tablolar var. Benim ihtiyacım olan şey (Görsel-2) deki gibi bir tabloda bunları (Görsel-2) üzerindeki karşılığını (Görsel-1) üzerine yazdırmak.
Yani, (Görsel-1) de bulunan A sütununu komple (Görsel-2) de bulunan D sütunu içinde aratıp, aynı değerler var ise (Görsel-2) üzerindeki C sütunu karşılığını alıp (Görsel-1) üzerindeki B sütununa yazdırmak istiyorum. Mümkün mü ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

#excel Arkadaşlar elimde görselde ki gibi bir excel tabloları var, bütün hücreler .JPG şeklinde bitiyor. Benim bu .JPG kısımlarını toplu halde silme şansım var mı ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap