#apple yeni #ipad inde neden a10 fusion çip kullandı ? daha güncel olan a12 bionic çip kullanması gerekmezmiydi? şimdi bu i7 9700 dururken 5700 almaya benzemiyor mu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 8

Oyun önerilerini dinliyoruz 🙂 2080ti den selamlar.. #oyungündemi #oyunönerileri #control

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 13 / 24

merhaba, AC: Odyssey oynuyorum. 144hz 1440p hdr monitör aldım. hdr vs allah ne verdi ise açtım oyunda; monitörde freesync aktifken vsync ne konumda olmalı? açık/kapalı/adaptive #vsync #freesync

ekran kartım 1060. nvidia denetim masasında gsync açık

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#residentevil2 oynarken fark ettiğim başka oyunlarda da dikkat edince görebildiğim, arka planda sinir bozucu bir windows görev çubuğu gölgesi/izi var. Bu iz ara geçişte olmuyor, Alt+tab yaparken gözükmüyor oyun video şeklinde ilerlerken olmuyor. sadece oynarken altta çıkıyor. Bunun dışında monitör tam net, backlight bleed olmadan siyah rengi verebiliyor işine geldiği zaman 🙂 fakat bu iz benim gerçek tonları, renkleri almama engel oluyor ve çok rahatsız edici bir backlight bleed veriyor. Oyunda oynayamıyorum. internette araştırdım fakat tam olarak sorunun ne olduğunu veya neyden kaynaklandığını bulamadım. Aramalarımı ingilizce şekilde yabancı forumlarda, google'da anahtar kelimelerle pek çok olası şekilde denedim ama işin içinden çıkamadım.

Monitör: XG27VQ - Display port ile bağlıyım
Ekran kartı: Zotac mini GTX 1060 6 GB

#akış #teknoseyir #TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap

TeknoSeyirPlus yıllık üyeliğe bir indirim bir kampanya gelir mi yakında @gamsizmm

BeğenFavori PaylaşYorum yap