merhaba, AC: Odyssey oynuyorum. 144hz 1440p hdr monitör aldım. hdr vs allah ne verdi ise açtım oyunda; monitörde freesync aktifken vsync ne konumda olmalı? açık/kapalı/adaptive #vsync #freesync

ekran kartım 1060. nvidia denetim masasında gsync açık

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merak ediyorum, Amazon'dan (satıcı Amazon Export) vergileri dahil 2000$ a yakın bir tutarda bir alışveriş yapsam gümrükte sorun yaşar mıyım? Mevcut mevzuatta gümrük alışveriş üst limiti 1500$. 2 farklı ürün alsam.
1. ürün - $547.99 + $115.51 Shipping & Import Fees Deposit to Turkey Details
2. ürün - $1,299.99 + $286.13 Shipping & Import Fees Deposit to Turkey Details
Bunları kredi kartından vergileri dahil ödeyince büyük ihtimal taşıma işi ups'e verilecek ve ups kendisi halledecek gümrük işlemlerini. Daha önceki alışverişlerim limitler dahilinde olduğundan sorun yaşamadım fakat merak ettim. daha önce amazondan 1500$ üstü alışveriş yapan oldu mu?

#akış #YurtDışıAlışVeriş #Amazon #Soru #birsorumvar #kafamdabirsoruvar #YurtDışıAlışverişÖnerileri #gümrük #gümrükkanunu

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#residentevil2 oynarken fark ettiğim başka oyunlarda da dikkat edince görebildiğim, arka planda sinir bozucu bir windows görev çubuğu gölgesi/izi var. Bu iz ara geçişte olmuyor, Alt+tab yaparken gözükmüyor oyun video şeklinde ilerlerken olmuyor. sadece oynarken altta çıkıyor. Bunun dışında monitör tam net, backlight bleed olmadan siyah rengi verebiliyor işine geldiği zaman 🙂 fakat bu iz benim gerçek tonları, renkleri almama engel oluyor ve çok rahatsız edici bir backlight bleed veriyor. Oyunda oynayamıyorum. internette araştırdım fakat tam olarak sorunun ne olduğunu veya neyden kaynaklandığını bulamadım. Aramalarımı ingilizce şekilde yabancı forumlarda, google'da anahtar kelimelerle pek çok olası şekilde denedim ama işin içinden çıkamadım.

Monitör: XG27VQ - Display port ile bağlıyım
Ekran kartı: Zotac mini GTX 1060 6 GB

#akış #teknoseyir #TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap

TeknoSeyirPlus yıllık üyeliğe bir indirim bir kampanya gelir mi yakında @gamsizmm

BeğenFavori PaylaşYorum yap