#TeknoYardım günaydın dostlar. Az önce hepsiburada'ya iade edilmek üzere redmi 5 plus cihazımı sürat kargo ile gönderdim. Bunlar bana kağıt falan vermedi elimde olan bu fotograf ve kargo takip numarası. Telefon kaybolursa (internette epey şikayet var) nasıl hak iddia edeceğim. İçim hiç rahat değil. Acaba şubeye geri gidip belge mi istesem? Konu hakkında bilgisi olan arkadaşların fikrine ihtiyacım var.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#TeknoYardım merhaba arkadaşlar. Dün mi 9t almıştım. Şu an 2. Şarjı itibariyle pil kullanım istatiktiklerim böyle. İnternette yazan efsane pil ve ekran sürelerini maalesef alamıyorum. Sorun nedir acaba? Dün miui11 güncellemesinden sonra wipe data yaptım ona rağmen durum budur. Önerilere açığım. @orcun

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 25

Unutmadan, @leventp dün rüyamda insanlarla kavga ediyordun. Sizi ayırana kadar akla karayı seçtim. Beni bu durumlara düşürmeye ne hakkın var zalım? 😀 İlla rüyama gireceksen şöyle bir tozlu raflar falan yap. Kavga nedir allasen?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Benim mi 8 lite ghost screen emareleri göstermeye başlayınca elden çıkardım ve mi 9t'ye geçiş yapayım dedim. Alırım bir hayırlı olsun. İlk izlenimlerim cihaz akıyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 44

Mi6 cihazımdan ghost screen sorunu vardı. Servise vermiştik al ver derken tüketici hakem heyeti ile değişim kararı çıkarmıştık. Neyse mi 8 lite aldık onun yerine bu gün 7. Ayı ve yine ghost screen belası beni buldu. İşin kötü yanı bootloader kilidini de açtım cihaz şu an garanti dışı. İşin yoksa şimdi tekrar kilitle servise gönder. Servis eskisinden daha beter etsin. Tüketici hakem heyetine ver uğraş da uğraş. Şu sürecin yoruculuğuyla uğraşmaktan ise böyle kullanmaya devam mı etsem bilemedim. Cihaz ritzy garantili. Dünya kadar şikayet var internette.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

@gamsizm @hkellecioglu siteyi göremiyorum. Bu Nasıl bir reklam türü? Sayfayı yenileyince de kalkmıyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Heispburada ve sürat kargo rezaleti. Geçen sene kardeşime hepsiburada üzerinden satıcı da hepsiburada xiaomi redmi 5 plus cihaz aldım. Telefonu hediye ettim aradan uzun zaman geçti kardeşim telefonuna güncelleme gelmediğini söyledi. Durumu araştırınca aldığım cihaza fake rom atıldığını gördüm. Durumu hepsiburadaya bildirdim, sürat kargo ile cihazı gönderebilirsiniz dediler. Sürat kargo şubesine gittim ve kendileri telefonu kargo olarak almadıklarını söylediler. Durumu tekrar müşteri hizmetlerinden hepsiburadaya bildirdim. Bir hafta sonra tekrar dönüş yapıp yine sürat kargodan kod verdiler ve şube tekrar cihazı almadı. Tekrar hepsiburadaya durumu bildirince bir hafta sonra yine aynı kargo firmasından kod verdiler. Telefon üzerinden şubeyi aradım ses kaydı aldığımı bildirdim, telefon almadıklarını bir daha söyledi sürat kargo çalışanı. Bu rezalet firmalar yüzünden varoluşsal sorunlar yaşamaya başladım. 😂 Şimdi whatsapp üzerinden ses kayıtlarını hepsiburadaya ileteyim diyorum bir saattir bekliyorum. Durumu elimdeki yazışmalarla tüketici hakem heyetine ilettim. Umarım orada hakkımı alabilirim. 26.11.2019 tarihinden beri ısrarla mağdur ediliyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 16 / 23

Ps4 pro 1tb yanında fortnite 279€. Almak isteyen varsa bu fırsatı kaçırmasın. Anladığım kadarıyla kargo vs de dahil ve Türkiye'ye gönderim var.
https://www.amazon.de/PlayStation-Pro-1TB-black-Fortnite/dp/B07V7NT6ZC

PlayStation 4 Pro (1TB, black): Fortnite Neo Versa Bundle: Amazon.de: Games

PlayStation 4 Pro (1TB, black): Fortnite Neo Versa Bundle - Kostenloser Versand ab 29€. Jetzt bei Amazon.de bestellen!
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Geçen sene kardeşime hepsiburada dan aldığım xiaomi redmi 5 plus marka cihazın bu gün global cihaz değil de çin cihazı olduğunu farkettim. Çin cihazına global rom çakıp bana çakmışlar. Yasal olarak bir hak iddia edebilir miyim acaba? Hepsiburada müşteri hizmetleri ile görüştüm servis kaydı açıp cihazı servise gönderinden başka cevap alamadım. Cihazın haliyle bootloader kilidi de açık. Çok fena midem bulandı bu durumdan.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 15 / 28

Bir çok xiaomi marka eşyası olan biri olarak xiaomi fanboyları da aynen Apple fanboyları gibi hiç çekilmiyor. Anasını babasını bu kadar savunmazlar yeminle. Allah akıl fikir versin ne diyim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6