Bilim gündemi yok mu acaba? @gamsizm @hkellecioglu
Belki cevap verirsin @leventp 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bakın levent'i nerede yakaladım. 😀 @teknolak

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 12

Merhaba arkadaşlar oyunlar dahil 2000 TL. Ayrıca fortnite hesabı da hediye. Güzel fiyat değil mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 8

#TeknoYardım bir ay sonra mevcut turkcell supermix paketinin taahhüt süresi dolacak. Müşteri hizmetleri ile yaptığım görüşmede 1000 dakika 100 sms ve 10 gb interneti 79 TL olarak önerdiler. Turkcell çekim kalitesinden dolayı öncelikli olmak üzere önereceğiniz fiyat performans tarifeleri var mıdır?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • kizilsakal @kizilsakal

  Çekim gücü eskisi kadar fark yok ama tabiki Türkcell bir tık önde şehirde yaşıyorsan bodrum katı bir çalışma veya yaşama alamın yoksa diğer hatlarlada çok sorun yaşamazsın diye düşünüyorum. Bulunduğum yer şehrin göz bebeği gibi bir yer kentsel dönüşümle en çok modernleşen ve göz bebeği olan bir yer ama Türkcell çekmediği için taşımak zorunda kaldık aksine en iyi Türk Telekom sonra Vodafone çekiyor. Ben şahsen genelde şehirde olduğumdan fiyata göre seçiyorum operatörü.

  • Bruce Wayne @justice-league

   Bölgesel olarak bende çok fark var hocam. Hele yazın bazen haftasonu köye gidiyorum. Turkcell 4g hizmet verirken diğer operatörler edge bağlantısında. Ayrıca şehir merkezinde bile Vodafone ve Türk Telekom da 0.30 mbleri gördüğümü hatırlarım ama turkcell in 10Mbin altına düştüğünü henüz görmedim. Bu yüzden pahalı da olsa turkcell önceliğim ama bimcell de aklımı çekmiyor değil. Adamlar 10 gb interneti 40 tlye satıyor. Bakalım aklıma yatan tarife öneren biri çıkar umarım.

  • kizilsakal @kizilsakal

   @justice-league bilemem o sizin konum ve tercihinizle alakalı Selfy var TTelekomda mesela 8 gb 750 dk 5000 sms 27 vergiyle 29 tl ye geliyor. Yaz fırsatı diye geçiyor aklınızda olsun. Bu tarife için herhangibir 25 yaş altı Tc lazım.