https://youtu.be/Tn7wvu8R4Wk
#BirazMüzik #TSMetalcileri.

ALCEST - Protection (OFFICIAL VIDEO)

The first music video from the album 'Spiritual Instinct', out October 25th: https://nblast.de/AlcestSpiritInstinct. SUBSCRIBE http://nblast.de/NBytb 'Spirit...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#TeknoYardım merhaba arkadaşlar. Elimde 4 aylık 128/6gb mi 8 lite cihaz var. Paralel ithalat garantili. Yine 4 aylık mi8 128/6 gb cihaz ile telefoncuda takas edeyim dedim. Benim cihazı 1300 TL sayıyor kendi cihazını da 2800 diyor. Üste 1500 TL talep ediyor. Arada kaldım fiyat farkına değer mi? Yoksa mi 8 lite da gayet yeterli cihaz kullan mı diyorsunuz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Orcun @orcun

  Kamera, işlemci, ekran gibi kritik farklar var. Mi 8 tabiki daha iyi amoled ekran snapdragon 845 cpu vs. bunlar iyi de üste 1500 lira verecek kadar senin için önemli şeyler mi ? https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-modeller-xiaomi-mi8-lite-6-128-723755468/detay Telefoncunun yani ben neyse yazmıyorum ama kulaklarından tutup tavana sabitlemek lazım. Ulen şerefsiz ekranı kırığı ki en ucuzu 1300 lira internette kansız herif, adam sana gelmiş üstelik senden mal alacak takas edecek saydığın paraya bak, yani bunları sabah akşam dinlenip dinlenip belediye hortumuyla ıslatıp döveceksin, yaptığı ticaretin de insanlığınında kalıbına edeyim.

  • Papa Emeritus @pope

   Sizi hazır bulmuşken bir sorum olacaktı. Geçenler de anlatmıştım size ucu kırılan tornavida nedeniyle Macbook'un altında ki vidalardan biri yalama oldu diye. Şimdi kısa bir süreliğine İzmir'e geldim ilgilenme şansınız var mı acaba?

  • huseyin/azuren @hegemen

   Yürü be orçun gerçekten haklısın türkiyede kim kimi öperseye döndü, iş bilmeyen olursa kazıkla geç 👍

  • Bruce Wayne @justice-league

   Hadi bana 1300 diyorsun bari mi8e 2300 TL falan de temiz temiz alan razı satan razı olsun değil mi? @orcun değmez mi diyorsun? Bir yandan da 2. El işine girmek istemiyorum. Sakat bu telefoncular belki de kendi cihazı tamir bile görmüştür.

  • Bruce Wayne @justice-league

   @hegemen orçunla telefoncuyu karşı karşıya düşündüm de ne döver ama 😀 harbi harbi izlemek lazımdı be.

  • Orcun @orcun

   @pope Evet hatırladım baya olmuştu diye hatırlıyorum ? benim bu hafta 3-11 vardiyam, hani nasıl yaparız ? onu bilemiyorum. Başka bir arkadaşa daha sözüm vardı mesela kötü denk geldi. 🙁 @justice-league Kanı bozuk işte başka niye olacak ? 50 lira 100 lira kazanç yetmiyor 500 600 lira geçirmeye çalışıyor kansız herif. Hani cihaz olarak bakarsan bence değmez mi 8 lite işini görüyorsa gerek yok. Ha birde sat ama başka cihaza odaklan ? mi 9 t var mesela çok güzel cihaz. Hani geçeceksen öyle bir cihaza geç derim. Dövme işine pek girmem ya hani çok ucuna gelmem lazım, gelip o da küfür etmesi lazım el kol yapması lazım anca öyle ne diyon sen diye ya kulağına ya da gırtlağına vururum. Ama dükkanı camı çerçeveyi de indiririm çevre esnaf gelir polis gelir ohoooo sonu yok bu işin. 😀 Arada sende kaynarsın ben diyim, genelde öyle durumlarda yanımdaki dayak yiyor benle birlikte. 😀

  • Papa Emeritus @pope

   @orcun Sizin bu hafta içi vardiya öncesi müsait olduğunuz bir aralık vars bana uyar yoksa sağlık olsun diyelim 🙂 Bir daha ki gelişimde haberleşiriz.

  • Bruce Wayne @justice-league

   @orcun vazgeçtim doğru söylüyorsun. Dayak yeme işine gelince seninle her türlü kavgaya girerim sorun değil 😀

  • Orcun @orcun

   @pope Gece belki öbür türlü öğlene kadar zaten salak gibiyim. Kalkıyorum mal gibi takılıyorum. Sende telegram var mıydı ? olmadı haberleşiriz haber ederim. @justice-league Birane de öyle yiyorduk ama uçarak kaçabildim. Elimde çatal vardı vs. ne yapacaksak ? herifte silah vardır bizde çatal ne işe yararsa artık. 😀

  • Papa Emeritus @pope

   @orcun Var var olmaz mı😀 adres: @celaldogankaya

İyi geceler TeknoSeyir, Tekirdağ rakısı altın seri 50'likten sonra ister istemez dinliyor insan.
https://youtu.be/zEsBnOVQfPY

Bulutsuzluk Özlemi - Hasret

Tüm hakları Bulutsuzluk Özlemi'ne aittir uyku girmedi gözüme yine dün gece seni düşündüm ay ışığı sardı kenti bütün gece üşüdüm seni düşündüm al götür beni s...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bilim gündemi yok mu acaba? @gamsizm @hkellecioglu
Belki cevap verirsin @leventp 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bakın levent'i nerede yakaladım. 😀 @teknolak

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 8

Merhaba arkadaşlar oyunlar dahil 2000 TL. Ayrıca fortnite hesabı da hediye. Güzel fiyat değil mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 8

#TeknoYardım bir ay sonra mevcut turkcell supermix paketinin taahhüt süresi dolacak. Müşteri hizmetleri ile yaptığım görüşmede 1000 dakika 100 sms ve 10 gb interneti 79 TL olarak önerdiler. Turkcell çekim kalitesinden dolayı öncelikli olmak üzere önereceğiniz fiyat performans tarifeleri var mıdır?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • kizilsakal @kizilsakal

  Çekim gücü eskisi kadar fark yok ama tabiki Türkcell bir tık önde şehirde yaşıyorsan bodrum katı bir çalışma veya yaşama alamın yoksa diğer hatlarlada çok sorun yaşamazsın diye düşünüyorum. Bulunduğum yer şehrin göz bebeği gibi bir yer kentsel dönüşümle en çok modernleşen ve göz bebeği olan bir yer ama Türkcell çekmediği için taşımak zorunda kaldık aksine en iyi Türk Telekom sonra Vodafone çekiyor. Ben şahsen genelde şehirde olduğumdan fiyata göre seçiyorum operatörü.

  • Bruce Wayne @justice-league

   Bölgesel olarak bende çok fark var hocam. Hele yazın bazen haftasonu köye gidiyorum. Turkcell 4g hizmet verirken diğer operatörler edge bağlantısında. Ayrıca şehir merkezinde bile Vodafone ve Türk Telekom da 0.30 mbleri gördüğümü hatırlarım ama turkcell in 10Mbin altına düştüğünü henüz görmedim. Bu yüzden pahalı da olsa turkcell önceliğim ama bimcell de aklımı çekmiyor değil. Adamlar 10 gb interneti 40 tlye satıyor. Bakalım aklıma yatan tarife öneren biri çıkar umarım.

  • kizilsakal @kizilsakal

   @justice-league bilemem o sizin konum ve tercihinizle alakalı Selfy var TTelekomda mesela 8 gb 750 dk 5000 sms 27 vergiyle 29 tl ye geliyor. Yaz fırsatı diye geçiyor aklınızda olsun. Bu tarife için herhangibir 25 yaş altı Tc lazım.