@gamsizm @hkellecioglu siteyi göremiyorum. Bu Nasıl bir reklam türü? Sayfayı yenileyince de kalkmıyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Heispburada ve sürat kargo rezaleti. Geçen sene kardeşime hepsiburada üzerinden satıcı da hepsiburada xiaomi redmi 5 plus cihaz aldım. Telefonu hediye ettim aradan uzun zaman geçti kardeşim telefonuna güncelleme gelmediğini söyledi. Durumu araştırınca aldığım cihaza fake rom atıldığını gördüm. Durumu hepsiburadaya bildirdim, sürat kargo ile cihazı gönderebilirsiniz dediler. Sürat kargo şubesine gittim ve kendileri telefonu kargo olarak almadıklarını söylediler. Durumu tekrar müşteri hizmetlerinden hepsiburadaya bildirdim. Bir hafta sonra tekrar dönüş yapıp yine sürat kargodan kod verdiler ve şube tekrar cihazı almadı. Tekrar hepsiburadaya durumu bildirince bir hafta sonra yine aynı kargo firmasından kod verdiler. Telefon üzerinden şubeyi aradım ses kaydı aldığımı bildirdim, telefon almadıklarını bir daha söyledi sürat kargo çalışanı. Bu rezalet firmalar yüzünden varoluşsal sorunlar yaşamaya başladım. 😂 Şimdi whatsapp üzerinden ses kayıtlarını hepsiburadaya ileteyim diyorum bir saattir bekliyorum. Durumu elimdeki yazışmalarla tüketici hakem heyetine ilettim. Umarım orada hakkımı alabilirim. 26.11.2019 tarihinden beri ısrarla mağdur ediliyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 17 / 24

Ps4 pro 1tb yanında fortnite 279€. Almak isteyen varsa bu fırsatı kaçırmasın. Anladığım kadarıyla kargo vs de dahil ve Türkiye'ye gönderim var.
https://www.amazon.de/PlayStation-Pro-1TB-black-Fortnite/dp/B07V7NT6ZC

PlayStation 4 Pro (1TB, black): Fortnite Neo Versa Bundle: Amazon.de: Games

PlayStation 4 Pro (1TB, black): Fortnite Neo Versa Bundle - Kostenloser Versand ab 29€. Jetzt bei Amazon.de bestellen!
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Geçen sene kardeşime hepsiburada dan aldığım xiaomi redmi 5 plus marka cihazın bu gün global cihaz değil de çin cihazı olduğunu farkettim. Çin cihazına global rom çakıp bana çakmışlar. Yasal olarak bir hak iddia edebilir miyim acaba? Hepsiburada müşteri hizmetleri ile görüştüm servis kaydı açıp cihazı servise gönderinden başka cevap alamadım. Cihazın haliyle bootloader kilidi de açık. Çok fena midem bulandı bu durumdan.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 15 / 28

Bir çok xiaomi marka eşyası olan biri olarak xiaomi fanboyları da aynen Apple fanboyları gibi hiç çekilmiyor. Anasını babasını bu kadar savunmazlar yeminle. Allah akıl fikir versin ne diyim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7

N11de indirim kuponu falan derken 160tl 3 taksitle, mi band 4 aldım. Güzel fiyat. Mi band 2den sonra baya bir çağ atlatır bana.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Miui Türkiye forumu yöneticileri çok enteresan adamlar. Aslında enteresan yerine başka bir şey yazmak lazım da neyse. Forum kurallarında sizli biz saygı çerçevesinde konuşun diyorlar tamam güzel. Bir konuya girdim kurucu yönetici bir program paylaşmış altına da bir üye emeğinize sağlık yalnız program güvenilir mi? Markette göremedim minvalinde bir şeyler yazmış. Kurucu da o hışımla "sen kullanma o zaman. Güvenmiyorsan başka kapıya" türünde garip bir yorum yazmış. Dayanamadım bakın ne eksik ne fazla "insanlara hitap konusunda ders veriyorsunuz ama sizin bu hitap şekliniz normal mi? Kurucu olunca bazı kurallardan muaf olma gibi bir durumunuz mu var" yazdım. 15 dakika sonra siteye bir girdim süresiz uzaklaştırma almışım 😂 arkadaş ne desem bilemedim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 11

Sonunda xiaomi mi 8 lite cihazıma miui11 güncellemesi geldi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu gece ilim/irfan seyir kurulur. Demedi demeyin. Birazdan telegramda bir örgütlenme bekliyorum. 😂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Daha önce yapılan Dune film ve dizileri vasat olsa da umarım 2020'de gelecek projeler kitabın hakkını verir ve biz fanlar mutlu oluruz. Geçenlerde klasik seriyi 4. Kez bitirdim ve şimdi 2000 yılında yapılan diziyi tekrar izliyorum. Kitap tavsiyesi isteyen varsa da klasik Dune serisini okumadan ölmesin. Müthiş bir saga. İnsanların temel korkularının cin, büyü, şeytan ve bilumum mistisizm öğeleri olduğu 1960'lı yıllarda, insanlığın kendi rahatı için düşünen makinalar (yapay zeka) yapacağını ve bu makinaların insanları kölesi yapabileceği korkusunu ortaya atan Frank HERBERT'a da saygı duymamak elde değil.

BeğenFavori PaylaşYorum yap