Bir bilgisayar D diskinde ayrılan bir klasöre gün sonunda database yedeğini alıyor. Yazılımda bu yeri değiştirme seçeneği yok. Aynı ağa bağlı bir başka bilgisayara yedeğini almam lazım. 2. bilgisayardan FTP bağlantısı mı açmalıyım acaba? Her an yapılan değişikliği de kopyalayacak bir yazılım önerisi alabilir miyim? Teşekkür ederim. Bu işi yapan tek yazılım olursa o da olur. Fikirlerinize açığım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

1 hafta önce açmış olduğum konuya gelen cevaplar üzerine internet tercihini çevredekilerin memnun olması üzerine TT’den yana kullandım. 50 mbps bağlantı var. 5651 yasasına göre kayıt altına almam gerektiğini fark ettim. Bunun için ne almam gerekiyor?

4 katlı bir kafeye internet alınacak. Kaç GB akkli yeter ya da paraya kıyıp...

4 katlı bir kafeye internet alınacak. Kaç GB akkli yeter ya da paraya kıyıp gerçek kotasız gibi çözümlere mi bakmak lazım? Evdeki gibi sömürülmeyeceğini
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Elime bir HTC Desire 820 geçti. Fakat hardbrick olmuş. Sadece şarj ışığı yanıyor bağlayınca. PC’de qualcomm hs-usb qdloader olarak gözüküyor. Nasıl düzeltebilirim? Ya da düzeltebilir miyim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 11

4 katlı bir kafeye internet alınacak. Kaç GB akkli yeter ya da paraya kıyıp gerçek kotasız gibi çözümlere mi bakmak lazım? Evdeki gibi sömürülmeyeceğini düşünüyorum ama aynı zamanda da kalabalık olacak. Ne kadar kullanım olur kişi başına sizce? Hız düşerse zulüm olur herkes için herhalde.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 17
 • muytek @muytek

  Şu dönemde internet hızından çok eriştikleri içeriklerin kontrolü sizin için daha önemli wispotter tarzı bir yerden teklif almanız sizin için daha iyi olur.

  Ekleme: Teknik altyapıdan önce Hukuki yapı zorlayabilir o yüzden bu alanlarda uzmanlarla görüşmeniz tavsiyemdir.

 • MH. @mhcycle

  hotspot kurman lazım tekil bazda kullanıcıya hız sınırlaması yapmak için ve genel alanlarda internet dağıtımı için log lama yapma gerekiyor. @muytek yazdığı gibi wispotter tarı bişeyde bakman lazım

 • Mr.Bell @mr-bell

  Akn olmayan bir paket ve fiber olması gerekli,müşteri sayısı ve kullanımı az olmayacaktır.Ek olarak kişi başına hızı limitlemezseni bir şeyler gelip indirmeye bırakan olacaktır diye düşünüyorum.

 • RockandRage @rockandrage

  Önce bir utm alacaksın sonra 5651 yasasına uyacaksın sonra interneti limitleyeceksin sonra rahat edeceksin.internet içinde Türknet en iyi çözüm gibi en makulu

Windows 10’da hibernate özelliği kalktı mı? Registryden 1 yapınca güç menüsüne gelmiyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bilgisayar kapalıyken aktif kalan bir 12v hattı var mıdır?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 9

Ryzen 3 2200g ya da i3 8100 ile bir sistem düşünüyorum. Ryzen daha az fiyata daha çok şey sunan bir işlemci ailesi değil miydi? Son zamanlarda fiyatları takip etmediğimden şaşırdım. Ryzen işlemci ve anakart intelden pahalıya geliyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Drive programda ve sitede farklı büyüklükler gösteriyor. Google beni kazıklıyor mu üst plan alayım diye acaba 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Note 4 ekranı kilitlemiyor. Ekran kararıyor ama kapatmıyor. Çözümü var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap