Ağda paylaşılmış bir diske erişemiyorum. Aynı bilgisayarın farklı diskleri de aynı şeklide paylaşımlı ve erişimim var. Sıkıntı ne olabilir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhabalar. Sizce Kindle almaya değer mi? 500 TL gibi bir fiyata geliyor. Yoksa önereceğiniz başka bir e book reader var mı?
Bir de kindle ebup gibi ebook formatlarını sıkıntısız açıyor mu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Slim Shady @slim-shady

  Kindle iyidir.
  Bende Kobo Clara hd var.
  Gayet güzel bir cihaz.
  Mavi ışık filtresi var.Güzel bir özellik.
  ikisinden hangisini beğenirseniz o bence.

 • Melburg @melburg

  Ben de Kobo Clara Hd var güzel cihaz Kindle'a göre artısı mavi ışık filtresi olması. Kindle'da da mail ile kitap gibi gönderme gibi avantaj var. Epub formatını açar ama daha iyi bir deneyim için epub'ı azw3'e dönüştürmek daha iyi olur her e-book sahibinin kullandığı calibre ile bir kaç saniyelik bir iş

 • Saku @saku

  Düzenli kitap okuyorsanız almaya değier.

 • filarmonik @filarmonik

  Kindle'ın paperwhite modelini kullanıyorum, tek eksiği mavi ışık filtresi. Kimileri ekran soğuk beyaz olsun ister, bana ise hem soğuk hem de sıcak tonları verebilmesi cazip geliyor. Kindle Epub açmaz ama calibre yazılımı ile kolayca dönüştürüp atabiliyorsunuz. Bir de bu kaçıncı nesil? Son nesilden öncekilerde dahili ekran ışığı olmayabilir dikkat edin.

Aranızda martı scooter kullanan oldu mu? 2 gündür bağlı duran bir scooter vardı. Yanına gittiğimde amerikadaki bird gibi bir şey olduğunu gördüm.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6

G430'umun padlerinin mavi çakma deri gibi olan yerleri dökülüyor. Orjinalini nereden bulabilirim? Logitech supporta yazıp bedavaya kargoladıklarını görmüştüm bazı yedek parçaları. Nereye yazmalıyım?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ucuza windows 10 keyi satan mağazalar vardı. Hiçbirini bulamıyorum yok mu oldular?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Kablosu olmayan yarı modüler PSU'ya nasıl ekran kartı takarım? 2 güç girişli ekran kartı ve PSU'da 1 PCI-e çıkışı var. Kablosu da dediğim gibi yok. Erkek-erkek kablo lazım ama bulamadım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Turkcell iyice keriz yerine koymaya başladı. 75 TL olan paket 6 ayda 130 TL olur mu ya? Bide arada beni sözde hiç para vermeden 6 GB a yükseltmiş. 1 ay sonra hop bir daha zam. Taahüt yapmak zorunda bırakıyorlar ama şu aralar Vodafone'a geçmeyi düşünüyorum. Sanki telefon almışım gibi para ödüyorum şu anda. 6 ayda %100 zam mı olur be!

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 8

iPhone'da hotspot menüsü silinik gözüküyor ve girilmiyor. Turkcell kapattı mı onu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Note 4 orjinal bataryasını nereden temin edebilirim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Mikrodalga fırın almam gerekiyor. Neye dikkat edeceğimi bilmiyorum. Hangi marka iyidir mikrodalgada? Bütçem max. 400-450₺

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 9