BeğenFavori PaylaşYorum yap

lab dersleri olmadığı için karar almışlar hoca deneyi yapıp videoya çekmiş. 8 deney kalmıştı sanırsam hepsinin raporunu istiyorlar kafayı yemek üzereyim videolar daha elimize ulaşmadı ama eminim Tek kamere ile çekilmiştir ve deneyi etkileyecek faktörler not akındımı hatalı denemeleri de çekmediklerini düşünüyorum ama inş yanılırım da güzel bir iş çıkar. (bir yerde isyan edesim gelmiş 🙂 )

BeğenFavori PaylaşYorum yap

çöktü birde 3 dilde yazıyor her yenilediğimde
güncelleme: her dilde aldım nerdeyse isponyalco rusça thai dili falan filan

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Şu normalleşme olaylarıyla ilgili çok fazla yazı var internet üzerinde, insanlar ikiye bölünmüş bir kısmı gezerim derken bir kısmı da benim gibi 'zorunlu olmadıkça çıkmayacağım' diyor. Arkadaşlar bu konuda kaynakları sık sık okuyan biri olarak keyif için gezilmesini hiç tavsiye etmiyorum ,ihtiyaçlar biriktirilip o şekilde halledilmeli. En büyük yanılgı da maske hakkında takılan maskeler ya yanlış/eksik takılıyor yada gerçekten çok kalitesiz evet DSÖ n95 ffp3/2 gibi maskeleri virüs ile direk temas edecek olan kişilerin kullanması gerektiğini belirtiyor ancak DSÖ başta maske takmayın da demişti ve ben ilk zamandan beri n95, ffp3 veya ffp2 maske kullanıyorum. ffp2 nin bile yeterli olmadığını söyleyen araştırmalar var. (şükür ulaşabildim şu aralar ulaşması gerçekten zor herkesi anlıyorum).Yani demek istediğim biz yine de kendimize sevdiklerimize dikkat edelim belki haddime değil ancak Almanyanın veya ikinci bir dalga yaşayan ülkelerin durumunda olmaktansa elimden geldiğince çevremi uyarmaya çalışıyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Orcun @orcun

    Herkes mecbur insani ihtiyacı için dışarı çıkmak zorunda, ama öyle gezeyim tozayım ya virüs bana birşey yapmaz benim inancım tam yaradan bizi böyle sınıyor vs. vs. full geri zekalı işi onu diyeyim. Yok işte 5 g üzerinden sinyal yayip bizim beyni bızdıklıyorlarmış yok efendim televizyondan radyo frekansı ile üttürüyorlarmış dünya aslında düzmüş vs. vs. vs. vs. var mı kardeşim bu hastalığın aşısı ? ilacı ? böyle evet bu ilacı var yüzde yüz geçirtiyor diyen ? var mı ? ha varsa okey maske de takmayalım dışarı da çıkalım öyle her yerde gezelim var mı böyle bir dünya ? yok. Haaaaa yaradan da sana akıl vermiş ne için ? kullan diye değil mi ? ha kullanmayabilir herkes tercihe bağlıdır. Ama bana bunu bulaştırmaya hakkı olacağı manasına gelmez. Ki ortada ilacı aşısı hiçbir şeyi yokken tamamen gerzek salak adamın işidir öyle elini sallaya sallaya maskesiz yok işte işsiz güçsüz gibi gezip tozmak bunun başka izahı yok yani kusurabakmayın. Bizim elimizde şuan mecburen aşısı ilacı çıkana kadar hasta olmadan beklemek var. Çıkarsın hasta olursun boş yere hiç yoktan sağlık sistemini hiç edersin. İtalya da gördük yani ? yaşlının fişini çektiler geberdi gitti genç yaşasın diye bu normal mi ? değil o yaşlı geberene kadar 50 sene belki çalıştı ne için ? yaşlılıkta rahat bir güvence için değil mi ? bu ben diyeyim komple emeklilik sistemini de gereksiz kılmaya itti.

  • 3dfx @3dfx

    Almanyada spor salonlari acilacak sözde ama gitmeyi düsünmüyorum. AVM ler acik su an ama kimse yok iclerinde, para kazandiklarini sanmiyorum.

Benim gibi normalde iki ekrana alışanlar için bir uygulama buldum adı splashtop (duet e para vermek istemeyenler ve/veya macos sistemi bulunmayan sidecar kullanamaynlar için ) mouse bir tık yavaş çalışıyor görüntüde retina ekrana alışınca biraz düşük ama ikincil ekran için günü kurtarıyor çok güzel oldu artık ipados da olamayan uygulamaları vs rahat rahat kullanıyorum. (hatalar vardır kusura bakmayın)

BeğenFavori PaylaşYorum yap

ibb den askıda fatura ödemek istedim ama bunlar beni aşıyor umarım birkaç aylık falandır. Tek ayın faturası ise yardıma muhtaç olan benmişim meğer

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 21

https://www.youtube.com/watch?v=XqvC1RXgCGQ
Zaten aşırı vergi verdiğimizi biliyordum gördüm iyice üzüldüm. Daha önce hep üst seviye telefonşar aldım almaya da devam ediyorum teknoloji hastalığı diyebiliriz şimdi iphone 12 için yurtdıından gelirken getirsem ödeyeceğimle buradan alsam ödeyeceğim arası uçurum olacak (tabii daha çıkmadı çıkdığı zaman neler olur bilinmez)

Cep Telefonlarında Vergi Nasıl Hesaplanır?

Umut'la beraber, cep telefonlarında verginin nasıl hesaplandığını örneklerle anlatıyoruz. Teknolojiye dair son haberleri kaçırmamak için ABONE olun ► https:/...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Kim ne der bilemedim ama https://oned.io/h/900260 Kral hareket

Denizli'de Sokağa Çıkmaya Devam Eden İhtiyarlara Karşı Önlem:...

Denizli'de yaşlılar koronavirüs uyarılarını dikkate almayarak sokakta ve meydanlarda vakit geçirmeye devam edince, belediye ekipleri çareyi bankları s...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 14