Mount&Blade Bannerlord beta davetiyesi geldi 👍

BeğenFavori PaylaşYorum yap

laptopun klavyesini bim ıslak mendili ile sildim. şimdi bazı tuşlara basınca delirip kafasına göre birşeyler yazıyor 🤔 bakalım garanti ne diyecek

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7
 • Slim Shady @slim-shady

  Linus'un makineye atıp, yıkadığı klavyeler çalışıyordu hala.
  O yüzden sağlam bir klavye ise birşey olmaz.

 • Orcun @orcun

  Çok mu bastırdın yada sulu suluydu içeri mi girdi ? mendil bu arada alkollü müydü ? yoksa normal alkolsüz mü ? alkolsüz ise baya demek ki içe işlemiş tuşa basılı kalıyor vs. saç kurutmayla falan biraz zor kurur nemi aldıracak birşey lazım pirinç gibi ama klavyede tuşların arasına girerse büyük sıkıntı yaşarsın. Aletin klavye üstüne havlu koy havluyu kaldır hava almasın içeri saç kurutmayla hava tut sıcak bir ortam olsun ama öyle el mel yakmayacak kadar sıcak olsun öyle bir 5 6 dk bekle bakalım düzelebilir.

 • XlasisMatthew @xlasismatthew

  Ben laptop'umun klavyesini yillardir islak mendille siliyorum hemde kanarta kanarta böyle bisey başıma hiç gelmedi.

 • jans @jans

  güncelleme olarak belirteyim. klavyeyi olduğu gibi değiştirmişler garanti kapsamında.

Merhaba yazılım sektöründe türkiyede işleyen hangi sertifikalar var. istqb pmp vs vs..

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba beyler. 1hafta içinde taşınacağım. Yerleşeceğim adresteki arkadaştan biri oyun pingi yükselir diye fiber interneti paylaşmak istemiyor.Evde 2 abonelik var. Bir bakır üzerinden diğer fiber üzerinden. Sen adsl aboneliği olan arkadaş ile bölüş aboneliği diyor. Ben de bakır hattı kullanmak istemiyorum. Daha fazla fiber abonelik mümkün değil diyor Superonline yetkilisi. Siz ne diyorsunuz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 34

Bu eve yeni taşındım. Evde fiber kablo var ancak fiber altyapı yok. Bu iş neyin nesi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 21

Bir de kyk borçları gündemi var. bu sistem bence güzel ancak çok istismar edildi. buralardan gelen paralar geleceğin işsizleri tarafından kafelerde iddia bayiilerinde yenildi. ben de 280bin ehacizliden biriyim 3 yılda 14bin liraya 4bin faiz gelmiş.şimdi çalışmaya başladım hala ödemiyorum, kenara atıyorum gelişmeleri bekliyorum. bakalım muhtemelen faiz silecekler. daha fazlasını beklemem de istemem de. reşit insanlar olarak attığımız imzanın sorumluluğunu almalıyız.

KYK borçları siliniyor mu? Heyecanlı bekleyişte son durum - Sayfa 8

Son Dakika Ekonomi Haberleri - Milliyet'ten Ozan Ömer Kadüker imzalı habere göre; KYK borcunu ödeyemeyen kişi sayısı 5 milyona ulaştı, 280 bininin banka hesaplarına haciz uygulandı. Kimi...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 40
 • Joe @joe

  Büyük şirketlerin borçlarını çat diye silen devlet işsiz mezunların borçlarını silmez. Kimse merak etmesin.

 • ggzmkst1 @ggzmkst1

  öncelikle rahat olun arkadaşlar bu borcun tamamen silinmesi mümkün değil devlet asla böyle bir şey yapmaz. faizi silerlerse silerler ama ona da inanmıyorum. ve bence de borcun tamamı silinmemeli zaten. ben de aldım zamanında, hiç de öyle idda bayilerinde ya da barlarda yemedim. zaten o zamanlar 300 lira falandı yani kendini mi geçindireceksin, yurt paranı mı ödeyeceksin hop gidiyordu para. 2016da mezun oldum, 2 sene işsiz gezdim. vadesi ekim 2018de geldi ve vadesi geldiği an ödemeye başladım. fakat bana da 0 2016'dan vadesi gelene kadar olan 2 senelik süre içinde 2 bin lira civarı faiz bindirdiler. 2022'ye kadar çatır çatır ödeyeceğim mecburen. çalışıyorum, her ay düzenli ödeniyor en azından bir senedir. faiz silecekse o zaman bana koyduğu 2 bin lira faizi de silsin, 5-6 ay erken bitmiş olsun borcum. şu silinecek nasıl olsa deyip parası olduğu halde ödemeyen tayfa da nasıl rahat uyuyor anlamış değilim. ben kayıt dışı iş yapıp banka hesaplarım hacizli bir şekilde sağda solda rahatça gezebileceğimi sanmıyorum, hayat bu. hayallerimiz, ihtiyaçlarımız var. yarın öbür gün kredi çekmek istersin çekemezsin, üstün çizilidir vs. borç silmek yerine işsiz kalan ve işsizliğini kanıtlayan insana faiz eklemesin en azından bir sene, mesela bence bu daha makul.

 • ggzmkst1 @ggzmkst1

  kalkıp da borcu ödemeyenlere kolaylık sunacağına düzenli ödeyene kolaylık sunsun. misal ben 1 senedir hiç kaçırmadan ödüyorum her ay, örneğin 15 bin liralık borcum artık 12 bin liraya düştü. beni araştırsın, sgk geçmişime baksın. kredi notuma baksın. diğer bankalara borcum var mı, kredi kartımı düzenli ödüyor muyum bunlara baksın ve bana şöyle bir güzellik yapsın: önümüzdeki 3 ay içinde tek seferde 5000 tl ödersen 2 bin lira ya da bin lira indirim yapacağım, borcunun bin lirasını sileceğim falan desin. ödeyenlere de kolaylık yapmalı.

 • Deniz Fidan @deniz-fidan

  Faiz gelmesi saçma olmuş ödemeyen zevkinden değil olmadığı için ödemiyordur fakat asla silinmemesi lazım. Ben ailemden aldığım harçlıkla para biriktirmeyr çalışırken bir sürü arkadaşım kyk sayesinde mekanlarda yedi içti, iddialar oynadı. Benim günahım neydi. Hepsinin ödemesi lazım ya da devlet almayanlara da versin.

Trendyol'da satılan sahte mi? niye ucuz bu kadar?

SteelSeries QcK Medium Mouse Pad Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En...

SteelSeries QcK Medium Mouse Pad arıyorsan site site dolaşma! Akakçe'de piyasadaki tüm fiyatları karşılaştır, en ucuz fiyatı tek tıkla bul.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Çift monitör kullanımı için tam olarak böyle bir geniş masaya ihtiyacım var. Fiyat aşırı iyi değil mi?Niye bu kadar ucuz? Ebatlar: 150x65x72cm
https://www.dekorstilim.com/urun/buket-lux-metal-calisma-masasi-bilgisayar-sehpasi-siyah

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Spotçudan 30₺'ye aldığım sandalyeyi önce sabunlu suyla(kaba kir için),sonra sirkeyle(ince kir, mikrop bakteri için) en son duru su ile sildim. yırtık ve kirli döşemesini söküp döşemecide 35₺ baştan döşettim. Sadece ekonomik kriz zamanlarında değil her zaman geridönüşüm önemli 😂 #Restorasyon

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 15