Gıda paylaştı.

Türkiye'de medya sahipliği raporu

Türkiye'nin en büyük 40 medya kuruluşu, medya haricinde sanayi, ticaret ve konut yapımı alanlarında faaliyet gösteren şirketler tarafından kontrol ediliyor

Kamu ihalelerinin çoğunluğu da bu şirketlere veriliyor

#infografik

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Gıda paylaştı.

Şu filmi izledim. İçiniz ısıtan çok güzel bir film. Emilia Clarke'a aşık olabilir ve neden hayatınızda böyle biri olmadığını sorgulatabilir. Şiddetle tavsiye ederim. Varsa kız/erkek arkadaşınızla seyrederseniz bonus olur.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 9
Gıda paylaştı.

Özel günler için Teknoseyir'de sabit 1 tane kutlama mesajı olsa, herkes oraya yorum olarak yazsa ve yeni gönderilerle akış sabote edilmese daha iyi olmaz mı? Siteye her giren mutlu bayramlar gönderisi atıyor. 😀 Özel günlerde interneti kullanmak genel olarak işkence resmen.

#akış #İyiBayramlar

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 8
Gıda paylaştı.

🙁

BeğenFavori PaylaşYorum yap

laptopun ekranını 1366x 768 deb fulhd ye geçireyim dedim. geçenlerde 300 küsur TL olan ekran şuan 1000 TL minik bir sinir krizi sebebi.

https://www.gittigidiyor.com/arama/?k=lenovo+z5070+lcd

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • marquis @marquis

  Buna benzer bir durum da ben yaşadım. 10 yıllık laptobun işlemcisini i3 ten i5 ya da i7 ye yükselteyim dedim. İkinci el i5 ler bile 500 lira üzeri olmuş Bence hiç gereği yok, o kadar paraya değecek bir fark olmayacaktır.

 • Orcun @orcun

  Geçen dediğin baya 3 5 sene öncesi mi ? çünkü o zamanlar ekranlar 300 lira falandı artık 300 liraya notebook için ekran yok gibi birşey. 🙁 1 sene önce de böyleydi yani dolar 4 5 lirayı geçtiği gün birde bu pandemi olayları vs derken ekranlar inanılmaz pahallandı.

  • Gıda @huzur

   300-500 bandında diye aklımda kalmış. dolar olarak 70 civarı diye hatırlıyorum.
   1366 768
   1920 1080 parlak
   1920 1080 mat
   seçenekleri vardı hangi ne kadar dı, hatırlamam mümkün değil tabi

 • Gio @gio

  Z5070'in normalde 1080p olmasi lazim zaten. Ama bence oyun performansi icin 720'de kalmasi daha iyi. Kisisel kullanimimda video icerik disinda pek faydasini goremiyorum. Elbette 2021 yilinda 720p ekran artik gecerli degil tabii.

 • FreeRun @freerun

  Gözüm gibi bakıyorum elimdeki cihazlara.

google hesabıma ve gmail hesabıma giren Ip adreslerini nasıl öğrene bilirim çok acil lütfen ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 11

News in Levels

ingilzice seviyenize göre ingilizce haber takip edebileceğiniz güzel bir site, android uygulamasıda iyi çalışıyor. Level 2 okuyunca level 3 daha anlaşılabilir oluyor benim için. ayrıca her level için seyrek kullanılan kelimelerin açıklamaları veriliyor uygulamada

https://www.newsinlevels.com/

https://teknoseyir.com/durum/1388620

News in Levels « World News for Students of English

We write news in three different levels of English. We want to help you understand English more. Now all students can enjoy reading and listening to news.
BeğenFavori PaylaşYorum yap