Haftada minumum 15-20 saat dersi olan ingilizce kursu tavsiye edebilir misiniz ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://www.dataservis.net/urun/699249-fk-5555/lenovo-z5070-lcd-ekran-1920x1080-ips.html

Data servisten linketeki ürünü sipariş edeceğim. daha önce dataservis i kullanan oldumu içimizde?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 7
Gıda paylaştı.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 31
Gıda paylaştı.

Üniversitede öğrenciyken babamın yolladığı harçlıkla (memur çocuğuyum) dışarıda rahatça kahvaltı yapabilir, akşam dışarıdan yemek söyleyebilirdim. Şu an öğretmen oldum, eşim de mühendis maaşlarımız iyi ama dışarıdan yemek söylerken içimiz acıyor, ne alsak diye kampanya kovalıyoruz. En basit iki pizza bile 70 liradan başlıyor. Öğrenciyken daha refah içinde yaşıyordum, şu an iki maaşla zorlanıyoruz. Hayırlısı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 40
Gıda paylaştı.

Bu ruh halinden kurtulabilen varsa tebrikler valla 🙁

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 15 / 18
 • Ota @otakaraha

  "Çalışsam ne olacak..."
  Ben artık "Yaşasam ne olacak.." moduna geldim.

 • Gürkan ATILGAN @gurkan-atilgan

  burada bu şartlarda yaşadığımız sürece kurtulamayız bundan

 • gokhans @gokhans

  Yoo ben böyle değilim. Sadece para yok.

  • gokhans @gokhans

   @gurkan-atilgan Evet şuan tüm sorunlar parayla çözülmeyi bekliyor. Onun dışında aklımda fikrimde çalışma isteğimde gücümde canavar gibi. Tek sorun para yok o yüzden çözüm yok.

  • Gürkan ATILGAN @gurkan-atilgan

   @gokhans her gün daha da hapsolmuş gibi hissetmiyor musun? parayla neleri nasıl çözeceksin mesela? ne kadar bir para çözüyor?

  • gokhans @gokhans

   @gurkan-atilgan Yoo hergün dahada fakir hissediyorum ve görüyorum sadece. Şuan başımdaki sorunları yaratan şey parasızlık. Önümdeki tüm sorunlar çözüm için parayı bekliyor. İlk etapta 400-500 bin tl, ileridede 1 milyon tl civarı para güzel günleri yakın etmeye asgari düzeyde yeter gibi görünüyor.

  • Gürkan ATILGAN @gurkan-atilgan

   @gokhans maddi şeyleri kısmen halletsem de bu ülkede kalmaya devam edersem ya da bu ülke böyle kalmaya devam ederse yine problemlerim olacak ama bunu parayla nasıl çözüyorsun?

  • gokhans @gokhans

   @gurkan-atilgan Yeterli para olduktan sonra sıkıntı senin gibi fakirlerin derdi oluyor. Ben paramla keyfime bakarım her türlü. Şuanki sorunların hepsi paraya bakıyor. Kendime ev alıp ayrı eve çıkıp altıma araba çekip güzel bir nezih semtte kaliteli vasıflı kafası çalışan insana değer veren ilçelerde oturup iyi eğitim alıp güzel işte çalışıp güzel aile kurup gereksiz boş tayfayla bağlantıyı kesip özel doktorlarla özel ilgiyle gerekli tedavileri gerekli gelişimleri halledip mis gibi kafam rahat ailemle mutlu huzurlu yaşarım. Kafasal olarak tüm iyi şeylere hazırım. Gerisi parayı bekliyor. Para olduktan sonra bana ne bimde yağa haftada 3 kere zam gelmesinden, hangi markette peynirin 50 kuruş daha ucuz olduğundan. Gider en pahalı yerden en pahalısını alır ailemle nezih semtte kafam rahat huzur içinde stressiz yaşarım. Kısacası bende bir boşvermişlik falan yok. Tüm mutluluğa tüm güzelliğe sıkı sıkı büyük umutla tutunuyorum. Tek dert para. Tüm mutluluğa, huzura, sağlığa, aptallardan uzaklaşıp güzel insanlarla ferah ferah kaliteli semtlerde mutlu mesut yaşamaya zihnen hazırım.

  • Gürkan ATILGAN @gurkan-atilgan

   @gokhans hep parayla ilgili şeylere odaklanmışsın, tepeden inme kararlarla hareket edilen bir ülkede yaşıyorsun, bir polise denk gelirsin o huzurlu dünyan başına çöker, gece 12'den sonra müzik yasaklanır, 15 aydır mekanlar kapalı, gitmek istediğin mekan bu şekilde ideolojik ve keyfi kararlarla batırılır, ne sinemaya ne konsere gidemez hale gelirsin bunları parayla nasıl çözeceksin bunu soruyorum, yaşamak sadece bimden yağ almak nezih bir semtte oturmak değil

   bir gün gelir o nezih semtine de çökerler, o semtte vay efendim niye şortla geziyorsun wow haram derler kırbaç cezası verirler, bunları parayla nasıl çözeceksin?

  • Hamdi @hamdi

   @gurkan-atilgan ne olacak canım sende. Parayı seven ekip bunlar. Paran olduktan sonra bağlarsın üç beş siyasi, kimse sana sesini çıkaramaz. Malum partiden 😀

  • Gürkan ATILGAN @gurkan-atilgan

   @hamdi benim öyle param olsa los angeles'a yerleşirim 😀 burada yaşamakta ısrar edip parayla her şeyi çözerim diyor da ne cevap verecek diye merak ediyordum ondan uzattım 😀

  • gokhans @gokhans

   @gurkan-atilgan Çünkü şuanki başımdaki tüm sorunların çözümü parayla. Ben her güzelliğe kafa olarak hazırım. Hepsinin önündeki tek engel parasızlık. Param varsa polisin bir önemi kalmıyor. O senin gibi fakirlere salça olur o saatten sonra. Banada otobanda konvoy halinde yol açar anca. Semtime falanda kimse çökemez. Param olduktan sonra bu sistemde kimse bana dokunamaz. Çok sıkıntı olursada basar giderim avrupaya. Sonrada eurolarla gelip hava atarım fakirlere, ülkenizin kıymetini bilin avrupa batmış diye dalga geçerim keyfime keyif katarım.

 • Fırat Duran @firat_duran

  Ben çocuktum böyleydi, hala da böyle 😂

Gıda paylaştı.

Türkiye'de medya sahipliği raporu

Türkiye'nin en büyük 40 medya kuruluşu, medya haricinde sanayi, ticaret ve konut yapımı alanlarında faaliyet gösteren şirketler tarafından kontrol ediliyor

Kamu ihalelerinin çoğunluğu da bu şirketlere veriliyor

#infografik

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Gıda paylaştı.

Şu filmi izledim. İçiniz ısıtan çok güzel bir film. Emilia Clarke'a aşık olabilir ve neden hayatınızda böyle biri olmadığını sorgulatabilir. Şiddetle tavsiye ederim. Varsa kız/erkek arkadaşınızla seyrederseniz bonus olur.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Gıda paylaştı.

Özel günler için Teknoseyir'de sabit 1 tane kutlama mesajı olsa, herkes oraya yorum olarak yazsa ve yeni gönderilerle akış sabote edilmese daha iyi olmaz mı? Siteye her giren mutlu bayramlar gönderisi atıyor. 😀 Özel günlerde interneti kullanmak genel olarak işkence resmen.

#akış #İyiBayramlar

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 8
Gıda paylaştı.

🙁

BeğenFavori PaylaşYorum yap