Tecrübeli arkadaşlara bir şey danışmak istiyorum.
4-5 yıl önce bir teknoloji mağazasından telefon aldım. Aldığım telefonda bariz şekilde dolandırıldım. Kasıtlı olarak aylarca oyalatıldım. 3 yıl önce firmayı tüketici hakem heyetine sağlam delillerle şikayet ettim. Tüketici hakem heyeti beni haklı buldu. Şirketin para iadesi yapmasına karar verdi. THH' nin verdiği belgeleri avukatıma vererek parayı tahsil etmeye çalıştım. Ancak şirket yarın hallederiz bugun ayarlarız diye diye oyaladı. Avukatım defalarca tebligat gönderdi ancak hiçbirine cevap verilmedi. Şirketin numarasını her aradığımızda biz olduğumuzu anladıklarında o telefonu bir daha açmadılar. Farklı telefonlarla iletişim kurmak zorunda kaldık. Ancak firma oyalamaya devam edip parayı vermedi. Avukatım haciz yoluyla parayı almaya çalıştı. Ancak inanırmısınız koca şirketin üzerinde 1Tl mal varlığı yok. Şirketin mal varlığı olmadığı için parayı haciz yoluyla da alamadık. 3 yıldır bekliyorum. Avukatım ara ara şirketin mal varlığını inceliyor ancak bir değişiklik yok. Bu parayı ben nasıl alabilirim bu adamlardan. Bir fikri olan var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bir umut yazayım dedim kusura bakmayın. Dün akşam saat 21.30 civarında Ankara Pursaklarda cüzdanımı kaybettim. Belki TS den birileri bir şey duymuş olabilir 🙂 İçerisinde kimlik-ehliyet-kredi ve banka kartlarım ve bir miktar nakit vardı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Turkcell 50Tl kontor attım. Paketi yapamadan devlete yakalandık. Vergiyi kitlediler. 1.5 lira için paket yapamıyorum. Turkcell olan ve hattında Tl si olan varsa 2TL atabilir mi? 2Tl küsürde bakiye transfer ücreti var. Hesabınıza 5TL atabilirim. Tekrar kontor atacak olsam en düşük pakette 30 TLymiş 🙁

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 8

Selamun aleyküm
Üniversite öğrencisiyim. Steam random cd key satışlarıyla harçlığımı çıkarıyorum.
Eğer ilgilenirseniz tabloyu inceleyebilir ve steam profilimden benimle irtibata geçebilirsiniz.
Ücretler;
15 Random Cd Key : 10 TL Nakit veya 1 CS GO KEY veya 12 TL Envanter Öğesi
35 Random Cd Key : 20 TL Nakit veya 2 CS GO KEY veya 23 TL Envanter Öğesi
55 Random Cd Key : 30 TL Nakit veya 3 CS GO KEY veya 34 TL Envanter Öğesi
75 Random Cd Key : 40 TL Nakit veya 4 CS GO KEY veya 44 TL Envanter Öğesi
95 Random Cd Key : 50 TL Nakit veya 5 CS GO KEY veya 55 TL Envanter Öğesi

1 Random Cd Key : 500 Cevher ve katları şeklinde satılır. Toplu alımlarda indirim yapılır.
Steam profilim: https://steamcommunity.com/id/takkeliavukat/

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 12
 • cicikuş nazmi @cicikus

  hocam ben 15 random key almak istiyorum csgo itemi atarak 12 tl lik @hukumranmehmet ekledim steamden

 • Mehmet Emin Ates @hukumranmehmet

  Kusura bakmayın yoğun bir telefon trafiğine takıldım. Mesajlarınızı yeni görüyorum 🙂
  @ganiemre Steam mağazada satılan herhangi bir oyunun etkinleştirme anahtarını göndereceğim. Steam de satılan her türlü oyun çıkabilir ancak çok kaliteli oyunların çıktığını söyleyemem. (oran olarak) Paket fiyatları göz önüne alındığında Pubg, Cs Go çıksın hadi 2-3 tane demek pek doğru olmaz diye düşünüyorum 🙂 Premium key satışlarımda vardı. Ancak şuan stok durumum yok. Yakında yeniden satışına başlıcam. Sadece kaliteli oyunların çıktığı bu keylerin tanesini ortalama 2,5 - 3 Tl civarından satmıştım.

 • Mehmet Emin Ates @hukumranmehmet

  Ek olarak belirtmem gerekirse;
  - Gönderilecek cd keylerin tamamı steam mağazada ücretli olarak satılan oyunlara aittir. Asla ücretsiz oyun veya dlc gönderilmez.
  - Gönderilen cd key de bir sıkıntı olursa (Azda olsa daha önce etkinleştirilmiş olması vs) yerine hemen yeni bir key gönderebilirim.
  - Steam mağazasında indirimler hariç satılan en ucuz oyunun 2tl olduğunu düşünürsek, en ucuz olan 10 liralık pakette hepsi 2 liralık oyun çıksa dahi 30 liralık oyun çıkmış oluyor, yani zarar etme şansınız bulunmuyor. Diğer paketlerde fark gitgide artıyor.
  - Ürünler key olarak teslim edildiği için asla geri alınamaz. Korkmanıza gerek yok.
  - Ayrıca TeknoSeyir üyelerine özel olarak fazladan cd key göndereceğim. 🙂
  - Almak istediğiniz bir miktar eğer paketlerde yoksa ( Ürün adeti veya tl miktarınıza göre) varsa size özel olarak bir paket yapabilirim. Örneğin kardeşim bende 25 lira var kaç tane verirsin diyebilirsiniz 🙂

  -Kafanıza takılan hertürlü konu için buraya yorum yazabilir ya da daha hızlı cevap vermem için steam profilimden mesaj atabilirsiniz.

 • Mehmet Emin Ates @hukumranmehmet

  Satışlar devam ediyorum ilgilenenlere duyrulur 🙂

Selamun aleyküm
Steam üzerinden random steam cd key satışı yapıyorum.
Fiyatlarda pazarlık yapılabilir, özellikle toplu alımlarda.
-- 1 Adet Key Ücretleri
-- 750 Cevher
-- 1TL Değerinde envanter öğesi

* Steam pazarda satışı olan hemen hemen her ürünle ödeme yapabilirsiniz. Örneğin 1 Adet CS GO Kasa Anahtarıyla 15+1 (Hediye) adet Random Steam Cd Key alabilirsiniz. Takas onaylandığı anda otomatik olarak random keyleriniz mesaj olarak gönderilecektir.
* Asla ücretsiz oyun veya dlc gönderilmez. Gönderilen tüm oyunlar steam üzerinden ücretli satılmakta ve tamamen random şekilde gönderilmektedir.
* Alacağınız tutar kadar cevher/öğe göndermek için aşağıdaki takas linkini kullanabilirsiniz.
* https://steamcommunity.com/tradeoffer/new/?partner=101144693&token=d8KWEBeQ
* Farklı ödeme yöntemleri için özelden mesaj atınız.
* Memnun kalırsanız yorum atmayı unutmayın.
* En az 5TL'lik ticaret sonrası yorum atan herkese 1 adet Key hediye gönderilecektir.
* Her 10TL'lik siparişinize 1 adet Key hediye gönderilecektir.
Kafanıza takılan bir soru olursa yazabilirsiniz.
Steam profilime gitmek için;
https://steamcommunity.com/id/takkeliavukat/

Eğer bu şekilde bir paylaşım yapmam yasaksa herkesden özür dilerim. Steam'den bir arkadaşın tavsiyesi üzerine siteyi keşfedip, bu paylaşımı yapıyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap