Son Windows 10 güncellemesinden sonra işlemci her chrome açıldığında öylesine zorlanıyor ki pazen bazı sayfalara giremiyorum. Chrome tek başına %100lere vurduruyor işlemciyi. Acaba meltdown ve spectre güncellemeleri mi düşürdü performansı diye düşünmeden edemiyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

@gamsizm abi bir yazılım hizmeti projesi için iyizico ile yurtdışından ödeme almayı planlıyorum. Sizin ışın kılıcı işinde sorunlar olmuştu. Onlarda bir düzelme var mı ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Geçenlerde Gitti Gidiyor’dan bir kulaklık satın aldım. Kulaklık geldiğinde hissinden şüphelenip, satıcıya bu orjinal mi diye mesaj attım. İki gün olmasına rağmen geri dönüş alamayınca ödemeyi erteledim. Her ne tesadüfse aynı gün içerisinde satıcı bana mesajla hiç bir sorunun olmadığını önceki mesajın arada gözden kaçtığını söyledi. Daha bir ay olmadan kulaklık beklediğim gibi kendini salarak tek kulaktan ses gelmemeye başladı. Satıcıya mesaj attım ama dönüş yapmadı. Gitti gidiyor’da bu gibi sorunlar için nasıl bir süreç işliyor ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Maksimum 150 ₺ barajı ile bluetooth kulaklık öneriniz var mı ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 13

Merhaba evde internet gitti bende power bankta USB yo kendi yaptığın ara kablo ile beslemeye çalıştım ama dal ışığı bir türlü yanmıyor. Diğer ışıklarda bir problem yok. Acaba problem nedir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar aramızda acaba makine, elektronik veya benzer bölümler okumuş/okuyan kontrol teorisi iyi olan var mı ? Yarın bir büt var. 4 soru var çözemediğim çözersem geçiyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ukrayna’da turkcell, life cell adıyla hizmet veriyormuş.

BeğenFavori PaylaşYorum yap