Samsung televizyonu olan varsa rica etsem kanal listesinin yedeğini alıp buraya atabilir mi ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar en fazla 2 bin ₺ bütçeye dayanarak fiyat performans televizyonu istiyorum. Tarayıcı açarken kasmazsa sevinirim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 11

merhaba arkadaslar elimde us keyboard olan bir laptop var. turkce karakterler icin tus kombinasyonu ekleyerek kullanmak istiyorum. ornegin :

yumusak g : sol alt + g gibi…

Bunu nasil yapabilirim

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba,

Arkadaş Türk netten abonelik aldı. Modem ayarı için bana modemi getirdi. Kendi isp olan ttnet hesap bilgilerimi girince beklendiği gibi çalıştı. Daha sonra arkadaşın Turk Net bilgilerini girdiğimde internetin hala geldiğinifark ettim. Seneler önce her iki hattında TTnet olduğunda bunu denediğimde olmamıştı aradaki fark nedir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

TRT yerli araba konuşuldu diyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

habere bak yav 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 6

Şu e14 ampül girişini e27’e (evdeki standart duya) çevirici aleti bulmak için 10 nalbur/elektirikçi gezdim. Böyle bir duy olmadığını iddia ettiler. 0.60 cente çinden evime gelen duyu almak için 1 saat dolaştım. Sonunda aliexpress’e gitmek zorunda kaldım. Sonra küçük esnaf neden bitiyor.

1Pcs New Fireproof Material E27 to E14 lamp Holder Converter Socket Conversion...

Cheap e27 to b22 adapter, Buy Quality e27 base directly from China e14 led candle bulb Suppliers: 1Pcs New Fireproof Material E27 to E14 lamp Holder Converter Socket Conversion light Bulb Base type...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Dün gece 02:00 -- 08:00 arasında kota aşımında bile en az 5 mb/s almam gerekirken 8 mb/s hızı kaldırabildiğini bildiğim hattımda 3.6 mb/s hızlara ancak ucu ucuna ulaşıp, al(ama)dığım hizmetten şikayet edip neden hızım kotaya takılmamasına rağmen veryansım etmiştim.

Gelen cevap ise daha komik… 🙂 Kotayı geçtiğim için belirttiğim saatler arasında 5 mb/s’e KADAR alabilirmişim. Cevap olarak BTK’nın sitesindeki “asgari 5mb/s” hizmet almam gerektiğini söyleyen haberi atıp eklere aşağıdaki görseli ekledim.

https://www.btk.gov.tr/tr-TR/Kurumdan-Haberler/ADIL-KULLANIM-KOTASINI-2018DE-KALDIRACAK

BeğenFavori PaylaşYorum yap