Cod: MW Remastered'ı almak istiyorum ama içine girince daha ucuz bir versiyon daha var gözüküyor baktığımda 2 oyun var gibi açıklaması var Google'da bunun. Yani üsttekini aldık diyelim, kütüphaneye bakınca solda COD: IW - COD: MW RM olarak ayrı ayrı 2 oyun olarak mı gelir yoksa COD: IW diye 1 tane gelir ve onun içinden mi COD: MW RM'ye giriş yaparız?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Lian Li Lancool III Türkiye'ye geldi de stokları mı bitti hiç bir yerde bulamıyorum temizinden parça parça bilgisayar toplamak istiyorum ve kompakt yapısı varmış müthiş detaylıymış diye gördüm. Var mı bu ürün hakkında bilgisi olan veya buna benzer önerisi olan? CORSAIR Carbide Serisi Mid Tower Kasa bende bundan var ve memnun değilim. Ufak soğutucu falan çıkartırken çok zorluyor. Bunun bir büyüğü 240mm soğutucu için öneri beklerim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

steam'de hesap kiralama diye bir şey var mı? (ör ps'de arkadaştan alıyordum hesabı codmw19'u silahları kasıp geri veriyodum.) steam'de de var mıdır böyle bir şey bilgisi olan var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Winamp gelecek diyorlardı hala net bir tarih yok yav. Haber gören eden oldu mu hiç? (Spotify gibi versiyonla yeni şekilde)

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sitcom/Komedi dizi önerileriniz:
(Friends, HIMYM, HIMYF, Seinfeld, Community, Superstore, B99, BMS, Joey, Misfits, Russian Doll, Space Force, The Big Bang Theory, That '70s Show, Shameless izledim)
Blockbuster'ı izlemeyi düşünüyorum. Alternatif önerilerinize açığım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 39