Merhaba arkadaşlar, SS'den Controller kablosu çıkmıyor muymuş? Bulamadım kutuda 😀 Kendim Type-C girişli kablo bulsam kablolu oynayabilir miyim sizce?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Orcun @orcun

  https://www.youtube.com/watch?v=b-sFJs3FkWU Yok çıkmıyormuş. Sadece hdmi ve konsolun güç kablosu var o kadar. Oynarsın öyle ama kablo uzun olması lazım ya 1 metrelik type-c ile olmaz gibi ? ha ek olarak içindeki şarjlı pili de şarj etmez bilgin olsun. Hani içine şarjlı pil takayım usb'den şarj etsin olayı yok. İlla pilini dışardan şarj edecen.

  • ozturka @ozturka

   Batarya ve pil bağlantı noktaları farklı 🙂 ms ayıp etmiş bi type c kablo koymayarak

  • Orcun @orcun

   @ozturka O da garip ya bu devirde pil şarj cihazı ayrı alıyorsun. 😀 Mağdem pilli yapıyon bari şarj edilsin type-c'den ya hangi devirde yaşıyoruz.

  • Mr. House @house

   @orcun İçine takılabilen şarj edilebilir AA pil ile edilemeyen piller aynı voltajda. Makinenin şarjlı pil mi normal alkalin pil mi takıldığını anlayabilmesi pek mümkün değil.

  • Orcun @orcun

   @house Mesela benim razer mouse'um 1 adet aa tipte kalem pille çalışıyor. Şarjlı takarsan onu şarjda ediyor. Ama diyelim ki sıradan pil taktım şarj olmuyor normal alet onu şarj etmiyor. Sadece şarjlı pili şarj ediyor normal alkali yada ucuz pilleri şarj etmiyor. Bunların birde gerilimi 1.5 volt, ama şarjlı pillerin 1.3 volt. Tahminimce buradan ayırıyordur aradaki farkı ona göre şarj etmiyordur. Hani koca ms'un bunu yapmaması aşırı saçmalık. Bu bahsettiğim razer mouse da 2012 model mi neydi.

  • Mr. House @house

   @orcun 1.3V ile 1.5V bu pillerin nominal voltajı, deşarj döngüsünde pillerin bu voltaj grafikleri değişiyor. Aşağıdaki resimde bir örneğini buldum. Bu grafiğe göre alkalin piller deşar süresinde daha fazla voltaj kaybına uğruyor ve bir noktada nikel pillerin nominal voltajına düşüyor. Yani alet sadece pilin voltajına bakarak biraz kullanılmış ve 1.3 V veren bir alkalin pili nikel pil sanıp şarj etmeye kalkabilir. Razer mouseun nasıl çalışıyor bilmiyorum ama bana pek mantıklı bir iş gibi gelmedi.

  • Orcun @orcun

   @house Bende onu çözemedim. Bende onu ilk denediğimde vay be dedim herifler çözmüşler bu işi diye düşündüm. Herhangi bir alkali pil takıyorum çalışıyor ama şarj dock'u veya kabloyu takıyorsam hemen şarj'ı kesiyor etmiyor. Ne zaman ki şarjlı pil takıyorum varda energizer vs farketmiyor cayır cayır şarjda ediyor.

https://www.trendyol.com/oem/ps4-dualshock-4-v2-berry-blue-gamepad-p-46711896 bu ürün neden bu kadar ucuz arkadaşlar sizce? sahte/replika olma ihtimali var mıdır sizce? kol alacağım fakat güvenemedim şimdi fiyatına.

OEM Ps4 Dualshock 4 V2 Berry Blue Gamepad Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL

OEM Ps4 Dualshock 4 V2 Berry Blue Gamepad yorumlarını inceleyin, Trendyol'a özel indirimli fiyata satın alın.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba arkadaşlar, Battlenet-Blizzard içerisinde uygun fiyata oyun gift atan birileri var mıdır burada? Geçen birini buldum oyun aldım fakat şimdi bırakmış işleri. Yeni birini arıyorum o yüzden, teşekkürler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhabalar, anne telefonu arıyorum arkadaşlar. Poco düşünüyorum ama önerilerinize modellere açığım. Teşekkürler. 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7

Merhaba arkadaşlar, bu sefer film/dizi nolduğunu bilmediğim bir videonun detayını arıyorum. Zendaya/Tom Holland ikilisinin çiftlermiş gibi takıldığı kavga ettiği bir trailer izlediğimi hatırlıyorum ama IMDb de dahil hiçbir yerde bulamadım. Kısa video falan mı çekmişlerdi, yoksa henüz çıkmamış bir filmin miydi bilmiyorum. Bu konuyu bilen var mı? 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selamlar arkadaşlar, Mac'te bir harici disk var kullandığım içerisinde 400 GB civarında çok önemli işler mevcut. Bunu çıkartıp Windows bilgisayarıma taktığımda göremiyorum. Verileri kaybetmeden hem Mac'te hem Windows'ta kullanabilme yöntemi var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Laptopımda displayport çıkışı yok arkadaşlar, dp to hdmi var internette ama hdmi to dp bulamadım. 🙁 İmkansız mı böyle bir şey?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 8

Xbox SS'i olan arkadaşlar, kontrolcüden veya cihazın kendisinden (Jak veya Usb) ses alamıyor muyuz SS Arctis 5 ile? Ses çıkış ayarından sesi şuraya ver tarzında bir şey bulamadım bir türlü. YouTube'da da gerekli yerleri göstermemişler hiç bulduğum videolarda. Bilgisi olan var mıdır?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar merhaba, 165 Hz Asus Tuf monitör aldım, laptopta "HDMI" ile bağladığım için mi görüntü ayarlarında maks. 120Hz'yi görüyorum. DP ile bağlasaydım mı 165Hz'yi görebilirdim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6