Tansel Şahin paylaştı.

Baştan foruma ilan açmak istemiyorum. Olur da satılmaz ise zaten açacağım zira referansım bol 2006'dan bugüne ama önce buraya yazayım TS ailesinden biri ilgilenir ederse diye bulunsun.
Geçen yıl Ekim ayında Ps4 Pro almıştım, aldıktan 2 hafta sonra ise Gran Turismo Sport çıktı. Zaten satın alma amacım bu oyun idi.

1 yılı geride bıraktım Ps4 Pro ve gtsport ile birlikte. Sanırım hevesimi aldım ben GTSPORT oynayarak. Dün yine bir güncelleme de geldi gerçi yeni arabalar ve pistler. Her ay geliyor.

Neyse özeti şu : PS4 Pro ile vedalaşayım diyorum. Cihazın kutusu faturası duruyor, garantisi de öyle devam ediyor. 1 Dualshock var 2.'si yok malum almadım. İlgilenen olursa fiyatı 2.000 tl
#konsol #satılık #PS4Pro #Playstation
Not : Vatan Bilgisayar Batı Ataşehir'den almıştım, fatura mevcut.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 34

Muhtemelen dergi CD'si içinden bulduğum bu trailer çocukken beni bitirmişti. Müzikte acayip gaz, onun da payı çoktu sanırım : ) Oyununun aşırı sorunlu çıkması da büyük bir yıkım olmuştu benim için.

https://www.youtube.com/watch?v=NzGgqiaDzKA

The Fall - Last Days of Gaia (Official Trailer - High Quali)

Official Trailer of the post-apocalytic game "The Fall - last Days of Gaia" Song: "The Fall" by Darkseed For further Informations visit http://www.the-fall.com/
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Tansel Şahin paylaştı.

Saat 20:00'da Gelecek Bilim'de canlı yayınına konuk olarak katılıyorum. Bilim haberciliği başlığı altında sohbet edeceğiz. Tabi sizden gelen soruları da elimden geldiğince cevaplandırmaya çalışacağım.

Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=8DchwDlLbtw
Twitch: https://www.twitch.tv/gelecek_bilimde

Hamdi Kellecioğlu | Bilim Haberciliği

Bu pazar saat 20:00'de Teknoseyir'den Hamdi Kellecioğlu'nu konuk ediyoruz. Bilim haberciliği ve popüler bilim hakkında konuşuyoruz. ---- Gelecek Bilimde Twit...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yarın saat 19:00'da @nuguryurtsever 'le birlikte canlı yayında oyun gündemini değerlendireceğiz. Oyuncuları bekleriz ; )

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Tansel Şahin paylaştı.

Herkese merhaba,

Görmemiş, duymamış olabilirsiniz. 5 Kasım Pazartesi akşamı 19:00'da #CanlıYayın yapacağız. Geride bıraktığımız haftanın #oyun gündemini dilimiz döndüğünce sizlerin de katılımıyla değerlendirmeye çalışacağız.

Oyunlara dair güncel sorularınız, sorunlarınız, dertleriniz varsa; Activision'ın agresif, yağmacı iş yapma anlayışından bezdiyseniz, Ubisoft'un "ikonik" ve "ultimate" kelimelerine yüklediği anlamlar sizin de asabınızı bozuyorsa, EA'in aptalca oyun yayınlama tarihleri canınızı sıkmaya başladıysa, mikro-ödemelerin siz kullanmıyor dahi olsanız oyunların içine itinayla edip üzerine de bayrak diktiğinin farkındaysanız, oyun yapma maliyetleri çok yükseldi yalanlarıyla açgözlü iş modellerine kılıf arayıp piyasa değerlerini 6 senede 8'e katlayanlar midenizi bulandırıyorsa, oyunların onları yapanları yavaş yavaş yok etmesine neden olan crunch kültüründen nefret ediyorsanız, evladım SJW olsa gizlice cebine uyuşturucu koyup polise ihbar ederdim diyenlerdenseniz, oyunların bir öykü anlatma aracı olarak en az sinema ve edebiyat kadar güçlü bir medyum olduğunun farkındaysanız ve tam da bu yüzden tek kişilik oyunların asla ölmeyeceğini düşünüyorsanız, tek kişilik oyunlar demişken Bethesda'nın artık işe bir yazar ekibi alıp Riverwood'daki demirci dayıdan daha iyi karakterler yazmaya başlamasının zamanı geldi diyenlerdenseniz, koskoca Silent Hill'i paçinko makinesine, Metal Gear'ı boktan bir zombi oyununa çeviren #FucKonami 'ye olan siniriniz geçmek bilmiyorsa, Sony'nin güzel olan fikirlerin bir şekilde içine etmesini, Microsoft'un oyun yapımı konusundaki sonsuz vizyonsuzluğunu, Nintendo'nun telif kontrolünü kitle imha silahı gibi kuşanıp içerik üretenlerden ölümüne nefret etmesini aklınız bir türlü almıyorsa, Steam'in önlenemez bir hızla oyun çöplüğüne dönüşmesi canınızı sıkmaya başladıysa, bir yandan oyunlar birbirlerine benzemeye başladı diye sızlanıp bir yandan da farklı, otantik ve derin deneyimler yaratmaya çalışan oyunları ellerinin tersiyle itenlere ve DİKKAT ÇEKMEK İÇİN BÜYÜK HARFLERLE CLICKBAIT BAŞLIKLAR ATIP BİR DE BUNU SAVUNANLARA diyecek üç kelimeniz varsa ya da bunların hiçbiri umurunuzda değil ve sadece 2 saat boyunca kafamı şişirin diyorsanız doğru yerde olabilirsiniz. Bekleriz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 17

MR sonuçları çıktığında e-nabız sistemine yansıtılıyor mu? Bilgisi olan var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 14

10 adet Generation Zero kapalı beta kodu. İlgilenen alabilir.

8YQZ9-JIXA4-3G4KQ
LPCPD-5NJ69-204P2
W7P6N-THDQG-K2JR2
HE4QM-KGT2M-9TYII
INY7C-R56M3-BXILV
5Z3C7-ELZQ6-P33ZC
L6M69-LA7CK-QLMGF
6KTDP-2X3GD-T4XHC
404LV-X787Z-QKEVP
VWVND-8XMEF-ZYRZW

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 28
Tansel Şahin paylaştı.

Herkese merhaba,

Bugün yaşadığımız teknik bir aksaklık sonucu gündem kaydımız havaya uçtu. O yüzden hızlıca bir karar alarak gündemi yine canlı yapmaya karar verdik. Aslında haftaya planlı bir yayın yapmak istiyorduk, ama maalesef bu sefer böyle oldu.

Bu akşam saat 19:00'da canlı gündeme bekliyoruz. 3 arkadaşımızı Disneyland'a gönderemiyoruz belki, ama TS plus abonesi yapacağız.

Plus üyesi bir arkadaşımıza da kayıp gündemin kimsede olmayan Director's Cut podcast'ini hediye edeceğiz. Ayrıca bir adet Horizon Zero Dawn ve bir tane de 3 aylık PS Plus aboneliği vereceğiz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 10

Merhaba,

Standalone capture cihazımı artık kullanmadığım için satıyorum. Plus üyelere kargo benden.

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-eksiksiz-avermedia-capture-hd-2-608883953/detay

Eksiksiz Avermedia Capture HD 2 - Masaüstü Bilgisayar Donanımları...

Eksiksiz Avermedia Capture HD 2 - Bilgisayar donanımları uygun fiyatları ve sıfır, ikinci el seçenekleriyle alışverişte ilk adres sahibinden.com'da
BeğenFavori PaylaşYorum yap