Allah kısmet ederse yakında yıllardır heveslendiğim motosikleti alacağım (883 Iron)
Sizce elimdeki paranın üstüne %3.6'dan kredi çekip almak mı, yoksa eldeki altını bozup hiç kredi çekmemek mi daha mantıklı?
Benim aklımda kredi çekip ay ay altını bozarak ödemek vardı. Fakat birkaç arkadaşıma bu mantıksız geldi 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 13

Selam millet. İş hayatımda bir dönüm noktasına geldim, ama arada kaldım denilebilir. Sizlerden yorum istiyorum özellikle tecrübeli olan arkadaşlardan.
Öncelikle bilgisayar mühendisiyim.
Şu an konfor alanım aşırı rahat olan, mesai saatini keyfime göre belirlediğim, iş geç kalınca neden geç oldu vs. denmeyen, özetle herkesin hayali olan bir işte çalışıyorum. Ama buna karşılık maaşım bim kasiyerinden daha az, ya da ~aynı. Ve buna ek olarak, aynı zamanda okuduğum için okul işleri vs. olduğunda da müsade ediyorlar.

Bugün bir mail geldi ve Almanya'dan bir firma benim CV'mi beğendiğini, görüşmek istediklerini belirttiler.

Konfor alanımdan çıkmaktan korkuyorum, maaşı muhtemelen iyi olacaktır ama bir taraflarım yemiyor. Bu çalıştığım firmayla yaklaşık 7 ay geçirdik ve önemli bir alanda rol alıyorum. Firmanın core tarafındayım denilebilir. Yarı yolda bırakmak da istemiyorum kimseyi.

Siz olsanız ne yapardınız? Almanya'daki firma remote çalışmayı kabul ederse, iki işte de çalışılır mı sizce? Sigorta olayı nasıl oluyor remote çalışmada?
Lütfen yorumlarınızı belirtiniz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 29

Kafasına mermi sıkılırken keep calm and push yapan officer abimiz

Oklahoma State Trooper Stays Calm While Being Shot At During High Speed Chase

* (Disclaimer: This video content is intended for educational and informational purposes only) *Oklahoma City, Oklahoma — The Oklahoma Highway Patrol release...
BeğenFavori PaylaşYorum yap