bir şey soracağım bu aksiyon kameraların altında fotoğraf makinaların altındaki gibi vidalama deliği var. küçük tripod kameralardaki vidalara uyar mı? yani omonte yerinin adını bilmiyorum universal mıdır?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7

Bu adamın dakika 7:30 dan sonra dedikleri sonuna kadar haklı. Etrafımız hileciler ile dolu ve buna rağmen dürüst bir şekilde yolumuza devam etmeye çalışıyoruz.

https://youtu.be/lZK7WJWtLEY

YETER ARTIK !! HİLECİ BENİ ÇILDIRTTI !! - PUBG Mobile

PUBG Mobile da bu bölümde Erangel haritasında oynadım ve Military e atlayarak güzel bir başlangıç yaptım. İşaret fişeği buldum ve herşey yolunda derken hilec...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Binanın en üst katına çıkmıştım ki 3. kattayken en az 2 kat yüksekliğinde uzaktan biri zıplaya zıplaya yanıma kadar geldi öylece durup izledim. oyunu sildim. Pubg mobile tencent emu.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • TongYabguHan @tongyabguhan34

  Lite oynuyordum bende Pc'de. Evdeyiz muhabbetine. Öyle bir arttı ki sildim. 3 gün önce indirdim yine tekli giriyorum hiç denk gelmedi. Takım oyunlarına giriyorlar herhalde. Ne zevk alıyorlar hiç anlayamayacağım.

 • Orcun @orcun

  En güzeli kendi arkadaşlarınla kapalı olarak online oyun oynayacan. Hamachi üzerinden artık nasıl oluyorsa yenisi başka türlü bir allahın kulunu dışardan almayacan. Oyunda ana amaç tamam hayatta kalma vs ama hile tüm denklemi bozuyor ki ? sen uğraş didin çabala gelsin zırzopun birisi hileyle bütün emeğini hiç etsin. Ondan sonra sinirlen oyunu sil kapat girme vs. o herifte senin alacağın 2 gram zevkten daha çok zevk alsın. Mobile oyunda bile hile var ya herif cod oynuyor bilmemne ya dokunarak öyle nişan alması vurması mümkün değil, belli takmış aygıt fare klavyeyle oynuyor. Oyun destekler gamepad vs anlarım taksın oynasın bizde takar öyle oynarız ama adamlar hackliyor oyunu harici uygulama ile vs öyle oynuyor. Bende ilk pubg mobile olayında oynadım yani gamepad ile yalan yok ama dokunarak oynamak işkence e bakıyorsun millet daha bismillah sanki 5 yıldır oynuyormuş gibi oynuyordu belli var bir hinlik bende araştırdım yaptım öyle oynadım. Sonra işin tabi boku çıktı fare klavye vs bağlayanlar oldu derken bıraktım komple.

 • Alper Kutlu @alper-kutlu

  20 ay önce 3 ay kadar emu ile oynadım ve aynı sorun o zamanlarda vardı ve bıraktım biraz geç kalmışsın başlayıp bırakmak için ashjdgahjda 😀

 • hakara @hakara

  Arkadaş tavsiyesiyle başladım. PC den oynamak için oyunun yapımcısının kendi emülatörü ile Emu kullananlara karşı oynuyorsun diye. Yoksa hiç bulaşmayacaktım. Zaten 1 haftadır oynuyordum oyundan soğudum.

Haberi yapan arkadaş hangi modelin trafikte çoğunluğunu da yazsaydı.
kaza oranı en düşük araçları kaç kişi alabiliyor... sırf haber olsun diye yapılmış yazı...

https://www.donanimhaber.com/kazada-olum-orani-en-yuksek-otomobiller-aciklandi--122283

Kazada ölüm oranı en yüksek otomobiller açıklandı

ABD'li Otoyol Güvenliği Sigorta Enstitüsü, trafik kazasına karışması halinde ölüm oranının en yüksek olduğu otomobilleri listeledi. Yayınlanan rapor araç boyutunun önemini ortaya koyuyor.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 15
 • Bill Gates @billgates

  Haberi yapan arkadaş değil kopyalayan arkadaş demek lazım, USA verileri, kimsenin işine yaramayacak bomboş bir haber

 • zatisahaneleri @zatisahaneleri

  O kadar çok değişken var ki. Fiesta ile şeritten şerite atlayanlar ile cayen kullanıcısı karşılaştırılmış. Mercedes, BMW'den iyi çıkmış. Kullanıcı profilleri o kadar farklı ki. Sen bu listede corolla'yı hiçbir zaman göremezsin mesela. Çünkü sağ şeritte 100 ile gitmelik araba yapmışlar. Şimdi Corolla, focustan daha güvenlidir verisine ben inanmam. Focusla yaptığın şeyi Corolla ile de yapmak en az onun kadar tehlikelidir.

  • Hasan ilker Com @ilkercom

   focus ile corolla arasında fark yok ki. ikisi de c sedan ve kullanıcı kitleleri yakın. corolla ne kadar yol tutuyorsa focus da o kadar. focus dediğin araba neticede spor bir araba değil. corollayı kullanan adamlar emekli öğretmen. kitle farklı.

  • zatisahaneleri @zatisahaneleri

   @ilkercom ikisinin de aynı segmentte olması aynı sürüş karakterinde olduğuna delil değil. Corolla ile focus arasında ciddi yol tutuş farkı vardır. Spor araba değil ancak sürmeye teşvik eden bir araç. bundan dolayı kitlesi farklı. Yoksa görünüş olarak focus daha emekli öğretmen arabası gibi duruyor.

  • Hasan ilker Com @ilkercom

   @zatisahaneleri dostum sürüş karakteri tabii ki farklıdır. Neticede model yılları veya donanım paketleri arasında bile belli fark olur. Sürüş karakteri farklıdır güvenlik ise daha farklıdır.
   Ama neticede ne civic ne corolla ne de focus mucezeler yaratan bir yol tutuşa sahip değil. Dolayısı ile Corolla focusdan güvenilir değildir sözü çok havada kalan bir söz. neye göre focus daha güvenilir. 8 piston wilwood fren kaliperi mi var ? Corolla petlas ile geliyor focus üzerinde michelin ps cup serisi mi takılı? biri 40 metrede duruyorsa diğeri 42 metrede durur. biri 1.12g ile viraj alıyorsa diğeri 1,14 ile alır en fazla.

abovvv normale dönüşte herkes kendini dışarı atmış. Güvenliği elden bırakmadan bende dışarı çıkıyorum...

BeğenFavori PaylaşYorum yap

🤔

Bu Bir Devrim !

1) Askeri harcama datasını Dünya Bankası databankından aldım. Tüm grafikleri kendim oluşturdum. 2) Görseller için Nasa'ya teşekkür ederim. 3) Milli Gelir baş...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Kötü hava şartlarında dahi gönderebiliyorlar.

SpaceX in ilk insanlı uçuşu bu akşam 22:22 'de.

https://www.youtube.com/watch?v=V_LxTXbtso0

Soyuz-2.1b launches GLONASS-M, 27 May 2019

A Soyuz-2.1b rocket launched a new GLONASS-M satellite from the Plesetsk Cosmodrome, Russia, on 27 May 2019, at 06:23 UTC (09:23 local time). According to of...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

bu gün iş zor bir yanda teknoseyir bir yanda spaceX açıp izlemeye çalışıyorum....

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 6