Şu an mobilden giriyorum yakınlarda pc de yok.
2 sayfa manga okuyayım dedim siteye girmiyor.
Bu siteyide mi engellemisler acaba bakabilir misiniz?
http://puzzmos.com/manga/Shokugeki-No-Soma&sa=U&ved=0ahUKEwipxqas-orUAhXCWSwKHZtnD2YQFggNMAE&usg=AFQjCNF080VTMBqaPOUwzrJ-n-gnQTc7dQ

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Geçen sene mayıs ayında japon yeni 2.67 iken şimdi 3.20 olmuş. Acil bizim teknoloji geliştirmemiz lazım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • BraVe @brave

  Bu dediğin acil olmuyor. Bilgi birikimi gerekiyor. Ülkenin bu şartları altında da olacağını sanmıyorum. Öncelikle beyin göçünü önlemek lazım. Japonya teknolojisini 2. dünya savaşından beri geliştiriyor.

 • jeune @jeune

  ilköğretimi boz, öğretmen liselerini kapat, kendi istediğin şekilde açarak değiştir. Her şehire kalitesiz üniversiteler kur. Onlara sadece senin istediğin kişileri ata ve o atanan kendi istediği kişileri alsın. Akademik çalışma yapmayan bu kişiler salla başı al maaşı şeklinde 9-5 ömür çürütsün.
  İşin ekonomik ve destek kısmına girmiyorum bile. Çay, Kahve, Muz, Pirinç, Kauçuk, Pamuk, Buğday, Arpa Mısır, Bakla, Sarımsak, Nohut, Mercimek bunların hepsini ithal etmekteyiz. Hemde 2010 yılından beri. Kendi karnını doyuramayan bir ülkenin vatandaşlarısınız siz artık. Bırakın acil teknolojiyi üretmeyi acil pirinç, buğday, arpa, mısır üretmeye bakın ve karnınızı doyurun. Aç ayı oynamaz derler. Doğru. Bütün gelişmiş teknoloji satan ülkeler aynı zamanda büyük bir tarım ülkesidir.
  Önce bunları düzeltmek ardından da teknoloji geliştirmek gerekiyordu. Tam anlamıyla da öyle yapılacaktı fakat olmadı siyasiler bu işi beceremedi, 60 lı yıllarda kıyaslandığımız kore günümüzde bizi tokatladı. Sonuç, cahil kesim giderek artacak, değil teknoloji üretmeyi teknolojiyi kısıtlayıp yasaklayacaklar.

 • KalemTraş @zmuratk

  Acil acil tetristen başlasak, güncel bir sistem yapana kadar 25 senemiz var. Heh birde prosedür var koy üstüne 40yapar. buradan mhp’nin 40. yılıda kutlarım artık.

Arkadaş kıdemli işsiz, gece gece nelerle uğraşmış.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu Alan Wake ne güzel oyunmuş bayıldım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Viewsonic VX2257-MHD 21.5" 1ms (Analog+HDMI+Display) AMD Fiyatı

Viewsonic VX2257-MHD 21.5" 1ms (Analog+HDMI+Display) AMD en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla sipariş verin, ayağınıza gelsin!
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 7

internette aradım bir türlü çözemedim raspberry pi ile görüntü gelmiyor siyah ekranda sol üst kısımda devamlı imleç yanıp sönüyor trip yapıyor sanırım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

gece 2 yi beklemeye gerek yok kendi kendine otomatik tarifenizin gerçek hızına çıkıyor. uydunet

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Orjinal stalker oyununun fanlar tarafından geliştirilerek yapılmış uzantısı lost alpha nın yeni sürümü çıkmış. Tek başına çalışıyor.

http://www.moddb.com/mods/lost-alpha/downloads

Downloads - S.T.A.L.K.E.R. - Lost Alpha mod for S.T.A.L.K.E.R. Shadow of...

Browse S.T.A.L.K.E.R. - Lost Alpha mod for S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl files to download full releases, installer, sdk, patches, mods, demos, and media.
BeğenFavori PaylaşYorum yap