ne sinir oyun , gece olunca ağzımı burnumu yediler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yerel büyük dijital oyun satan platformların hiç birinde Hellblade oyunu yok. 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Fatih @fatihy

  Çok dandik bir oyun. İzlediğim yayınlara göre.

  • protego @protego

   Dandik olduğu için Steam’de %91 olumlu oy almış. 6254 inceleme var demekki bu sayının %91’i kadar oyuncu dandik oyun seviyor. İzlediğin yayıncılar Minecraft falan seviyor herhalde, Hellblade senaryoya dayalı oyun olunca kaldıramamışlar demek

  • Fatih @fatihy

   @protego valla ben geekyapar dan izledim.
   Bana hitap etmiyor ve dandik. Sürekli arka arkaya ayni seyleri yaptırıyor. Bence kendini tekrar ettirmesi oyunu baltalıyor.

  • Orcun @orcun

   @protego Herkese hitap etmiyor, ben bile ki hikaye seven bir adamım oyunlarda ilk baktığım şey. Ama beni bile eeeh modunda oynattı. ha güzel ama kısa bittimi bitiyor ben mesela ilk hakkını sattım 2. hakkı duruyor ps4’de bitirdim. Ama tabi dandik oyun kısmı göreceli.

  • protego @protego

   @fatihy Sana hitap etmiyorsa okay saygı duyar çekilirim kenara. Ama bu oyunun dandik olduğu anlamına gelmez. Veya geçen gün yazdığın gibi, 13 Reasons Why dizisine önyargıların yüzünden ilk bölümüne bile katlanamaman o diziyi “çöp” yapmaz. “Bana göre değil” dersin açıklamanı yaparsın olay biter. Beğenmediğin herşeye “dandik”, “çöp” gibi sıfatlar takman hoş değil. Bu sitede herkes beğenmediği şeye çöp dese her paylaşımda 5 kez çöp kelimesi geçerdi

  • Damsizm @damsizm

   @protego haklısın steamdaki oyunları çoğu dandik EA’nın oyunları daha iyi bence

 • protego @protego

  @hakara Büyük bir dağıtıcı firmayla anlaşmadıkları için o. Geliştirici firma Ninja Theory aynı zamanda dağıtıcılığını da yapıyor, o yüzden Steam dışında bulmak zor..