Enteresan !!!! bir 10 yıl sonrası nasıl olacak bu işin…

https://www.youtube.com/watch?v=7wYAwhthATs

Together VR Trailer(En)

http://store.steampowered.com/app/771920/TOGETHER_VR/ TOGETHER VR is a virtual reality experience that allows players to experience everyday life with Hoshih...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yeni mütevazı pakete hazır mıyız?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

7 milyar insanla mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Az kalsın koltuktan düşüyordum. RPO

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Oyundaki bütün oyuncu yardımcıları kapadım ilk zamanlar sonuncu şu aralar 18. yada 20. sıralar arasında takılıyorum. İstanbul parktaki o dönemeci yabancılarında neden sevdiklerini ve bu pistin neden takvime geri gelmesini istediklerini anladım.

https://sendvid.com/qw02z7z7

F1 201X ist

Upload and share videos instantly. It's free and simple. No signup required.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 11

Bakımda olan yürüyen merdivenin girişlerine girilmesin diye paravan konmuş yalnız birkaç yetkisiz kişi bu paravanları çekince kaza kaçınılmaz bir sürece girmiş. İyi olan bir şey ise bir kişi hafif yaralar ile tehlikeyi atlatmış. Ayazağa itü metro ayağı imiş.

https://www.youtube.com/watch?v=3VSPq_3ciHQ

Metronun Yürüyen Merdivenin Çökme Anı Kamerada

Metronun Yürüyen Merdivenin Çökme Anı Kamerada Maslak İTÜ Ayazağa Metro İstasyonu'nda 27 Şubat'ta meydana gelen ve bir kişinin yaralandığı yürüyen merdivenin...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

boş yolda trafik oldu burada. yolun kenarında bekleyen araçlar bir de çift sıra yapıyorlar utanmadan.Ana cadde üzeri bir ceza kesmeye başlasalar trafik şubesi zengin olur.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 15
 • Eric Cartman @cartman

  Ben burayı bi gece 3-4 gibi trafiksiz gördüm 😀

 • lterlemez @lterlemez

  Hiç sormayın ya, park yasağına park ederler, üstelik çift sıra da yaparlar. Utanmasalar, üç sıra yapıp yolu kapatacaklar.

 • Arda Zeytin @ardazeytin

  Sen o motoru en müsait yere bırak sana ceza keser. O yoldaki ayılara kesmez.

 • YasinC @yasinc

  İstanbul’a 80 yada 90’larin başından itibaren yerleşenleri zorunlu olarak memleketlerine göndereceksin. Tabi istihdam alanı yaratıp anca o zaman gül gibi olur.

  • lterlemez @lterlemez

   Sürekli İstanbul’a çalışmazsan, gelen de olmaz. Sırf o havalimanı ve Kanal İstanbul için bir o kadar insan daha gelecek İstanbul’a. 81 İl içinden, tutup İstanbul’u finans merkezi olarak ilan eder ve finans kuruluşlarını İstanbul’a taşırsan bir o kadar daha insan gelir İstanbul’a. Coğrafik olarak taşıyamacağı yıllardır ortada olan İstanbul’a 30-40 katlı iskan alanları açarsan, bir o kadar daha insan gelir İstanbul’a. Bir insan avucunu geçmeyen yeşillik alanları kesip biçerek, yol yordam ve köprü gösterirsen, bir o kadar daha insan gelir İstanbul’a. Çözüm göndermek değil, gelmelerini engellemek. O havaalanı, Tekirdağ ile Edirne arasına kurulsaydı. Saat başı hızlı tren koysaydın, böylece bu iki güzide ilimiz de bundan faydalansaydı ne olurdu?

  • YasinC @yasinc

   @lterlemez 50 li yıllardan beri teşvik marmara bölgesine verilmesi büyük aptallık. Sırf günümüz de değil Osmanlı döneminden bu yana yapılan hatadır.
   50’li yıllardan beri sırf istanbul’a yat8rım çekmek yerine yarısını giney anadoluya verseydik.teşviklerin bugün terör de olmazdı.

  • lterlemez @lterlemez

   @yasinc Kesinlikle katılıyorum.