Bazen - de - da ve noktalama işaretlerini kullanılacak yeri karıştırıyor olsamda çoğu kişiden iyi Türkçe biliyorum. Almayalı ne demek,? Alman, Almanların yada alman vatandaşların olarak yazılması gerekmez mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 20

Hiren bootcd pe windows 10
İşletim sistemli usb den çalışan
Araç gereç yazılımının
Yeni sürümü çıkmış...

https://www.hirensbootcd.org/download/

BeğenFavori PaylaşYorum yap

sinema biletleri 40 liradan başlamış.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 14

itopyadan aldığınız bir ürün kaç haftada geliyor. ilk kez alışveriş yaptım dün ki paylaşımlardan sonra ve bende ilk izlenimi sanki 1 ay içinde ürün anca gelecekmiş gibi bir his bıraktı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

" Dünya düz ve kesin misina var."

https://www.youtube.com/watch?v=onm7P_iFueE

'Space makes eating a lot more fun!' Astronauts explain food prep

NASA astronauts Jessica Meir and Andrew Morgan explain what type of food is on the International Space Station and how they prepare it. - From Apollo to Arte...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

windows xpzamanında creative ses kartımın bütün özelliklerini kullanabilirken 7 ye geçince kartın bir kaç özelliği saçmalamaya başladı. şimdi aynı şey windows 11 ile desteklenmeyen işlemciler ile olacak gibi geliyor. Bu desteklenmeyen işlemciler büyük ihtimalle güvenlik açıkları olan işlemciler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Alpi Atansay @alpi350

  İşlemci aslında en az sorun çıkaran bileşen.
  64 Bit ve çok çekirdekli bir işlemci ise tamam. İşletim sistemi nm değeri Transistör sayısı kullandığı pin ayağı vs. bunlara bakmaz.

  Burada asıl önemli olan bu işlemcilerin takılı olduğu anakart. Windows 10 desteği olmasına rağmen 2004 sürümü çıkınca çoğu kişide ses sorunları meydana geldi ve yeni 2004 sürümü ile uygundur sürücüleri çıktı. İşletim sistemi içerisindeki bir güncelleme ile çalışan sürücü bozulabiliyorsa yeni işletim sisteminde durum ne olur sen düşün.

  Eski anakartlarda destek kaldırıldı zaten en son 8.1 sürücüleri var. Tamam Windows 10 ile bir kısmı sorunsuz çalışıyor fakat 11'de çalışacağının artık garantisi yok. Bu saatten sonra kimse de sürücülerini 11'e portlamaya çalışmaz. İntel 6. nesil nispeten daha yeni sayılır, bir şekilde gerek anakart üreticileri gerek tüketiciler 11 için uygun bir sürücü çıkarırlar fakat öncesi için ne olur bilinmez.

 • Joe @joe

  Basit dll değşikliği ile 10 senelik iki tane laptoba kurdum. Tüm sürücüler de sorunsuz. Eğer win7 -8 ve 10dan geçiş verecez dedilerse bunu düşünürler nontpm olacak şekilde. Yoksa ryzen 1700 1800x olan adam var.

 • ozturka @ozturka

  atom da güvenlik açığı yok ama 8350 de var. hı hı tamam.