UPS için akü alıyorum. Bir arkadaş alıyor sağolsun. JEL akü olsun dedim, satıcı ups lerde jel olmaz diyor. Sallıyor mu? Gerçek mi? Neden?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Office 2016 Professional Plus 64-bit MSDN (ellenmemis) ISO'su olan var mi? Turkce dilinde tabii. Annemlerin PC icin crack kurmaktan biktim, Amazon'dan OEM key siparis ettim (gerci bu da tam legal degilmis ama Microsoft nedense engel olmuyor). Artik calisir/calismaz, ileride destek kesilir/kesilmez bilmiyorum ama su an kurmak istedigim surum bu, ve torrentten, WarezTurkey'den filan indirecegim ISO'lara guvenemiyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 11

Bilgisayar Mühendisleri Odası, bu akşam saat 21:00'da "1 Milyon Yazılımcı Projesi" Söyleşileri serisinin ikinci canlı yayınını yapacak. Önceki canlı yayında [1] değinilen sektörün ve eğitim sisteminin sorunlarından daha detaylıca bahsedecekler. Bu yayının genel konuları: "Emeğin Değeri, İstihdam, İşsizlik, Çalışma Koşulları" olarak açıklanmış. İlgili arkadaşlar hatırlatıcılarını kurabilirler.

https://www.youtube.com/watch?v=YCiadoNPY5o

[1]: https://www.youtube.com/watch?v=GlE8TAlKLuM

#BilgisayarMühendisleriOdası #1MilyonYazılımcıProjesi #YazılımGeliştirme #Programlama #BilgisayarMühendisliği #Söyleşi

"1 Milyon Yazılımcı Projesi" Söyleşileri - 2

Emeğin Değeri, İstihdam, İşsizlik, Çalışma Koşulları
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#TeknoYardım #webtasarım
Herkese iyi ve sağlıklı günler dilerim benim iki sorum olucaktı.

http://www.ekoten.com.tr/en

Linkte verdiğim siteyi aşağı yukarı benzer tasarımlı bi site oluşturmanın piyasada yaptırma ücreti ne kadardır ? (Hosting,yapım ücreti vs dahil)
Linkteki site wordpess aracılığı ile yapılır mı ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6