1 numaradan 2 numaraya internet paylaşmak istiyorum. A101'e bi alet gelmiş 70 tlye sizce işimi görür mü?

https://www.a101.com.tr/elektronik/mercusys-mw300re-ag-genisletici/

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Herkese selamlar.

Can sıkıntısından biraz tamirata girişeyim dedim. Fotoğraftaki gibi bir ses sistemim var markası Creative ve 4.1. Ama ses sadece ikinci fotoğraftaki kabloyu uygun pozisyona getirdiğimde geliyor. Onda da sadece 1 hoparlörden ses alabiliyorum. Ben bu kabloyu nasıl değiştirebilirim? 3. Fotoğrafta gördüğünüz de kablonun diğer ucu. Mümkünse tek 3.5 mmlik jack olursa daha iyi olur.

Bu aleti yeniden hayata döndürmek istiyorum. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu arabaya bu parayı vermek parayı çöpe atmak sayılır mı?
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-rover-hastasina-rover-792292922/detay

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 17
 • 3dfx @3dfx

  Bunlar avrupada bile jilet oldu parca bulabilir misin hic sanmam

 • Osman Kahramanoğlu @marquis

  İlla bu tarz bir araç olacaksa 1. nesil Renault Megane Cabrio bakabilirsiniz. En azından parçaları daha kolay bulunur. Özellikle cabrio araçlarda fitiller, tavanın oynar parçaları sorun çıkartır, ve de fiyatları hiç ucuz değildir. Rover marka bir aracın bu tarz parçalarını bulsanız bile emin olun araca verdiğiniz kadar para ödersiniz. Sterlin 8 lira bunu unutmayın ve bu parçalar İngiltere'den gelecek.

 • Shinsekuruza @shinsekuruza

  Etrafında görmediğin arabayı keyfi harcayacak paran ve zamanın yoksa alma. Hatta varsa da alma çünkü yeri gelir kıl tüy mesele çıkar, bir şey lazım olur parasıyla bile bulamazsın. Hadi cabrioyu geçtim kaç tane sedan Rover gördün? 🙂 Kısıtlı bütçesi olan her alıcının yolu en az bir defa bu markanın ilanlarına düşer. 😀

 • Deniz Fidan @deniz-fidan

  Renault 19 cabrio ve renault megane1 cabrio çok daha estetik bu araca göre bence.

Artık klavye - fare ile oynanan oyunlar beni heyecanlandırmıyor.
Şöyle şeylerin ulaşılabilir olmasını bekliyorum 🙂

https://youtu.be/-u3sfiABM-I

Summit Plays Counter-Strike in VR!

Summit Plays Counter-Strike in VR! (Pavlov VR) Summit’s Twitch: https://www.twitch.tv/summit1g Summit’s YouTube: https://www.youtube.com/user/summit1g Summit...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Üst Edit: İşim halloldu öneriler için teşekkürler.

Ücretsiz PDF Editöre ihtiyacım var. Bilen tavsiye verebilecek var mı? Kürekle uğraşmak istemiyorum. Sadece metni düzenlemem gerekiyor. Bulduklarım watermark bırakıyor. Şimdiden teşekkürler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 10

Yarım saatliğine Netflix hesabını ödünç verebilecek olan var mı? Atıl duran iPad mini 1'de nasıl çalıştığını denemek istiyorum. Ona göre üyelik alacağım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

James Donkey Masa Lambası(!)

Şaka bi yana James Donkey 711 kulaklığı ses ve konfor bakımından beni tatmin etti fiyatına göre ancak malzeme ve plastik kalitesi tam bir leş. Çinden aldığım kulaklıklarda bile böyle bi kalite görmemiştim. Ayrıca gördüğünüz ışık kapatılamıyor, bilgisayarı kapatsanız bile kapanmıyor. Tam bir fail. Her seferinde usbden çıkarıp takmakla uğraştırıyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap