merhaba, bu bloody farelerden kullanan var mı? Tuş ataması yapabiliyor muyuz? Mesela "1" tuşuna Ctrl+c atayabiliyor muyum? Yazılımda ne gibi atamalar yapabiliyoruz ?
https://www.amazon.com.tr/dp/B085CG6W89/?coliid=I2S772LGFA9NVG&colid=EG3HXIP5IWXS&psc=1

BLOODY V9MA SİYAH UC3&4 AKTİF Metal Ayak OPTİK 4000CPI Gamer Mouse:...

BLOODY V9MA SİYAH UC3&4 AKTİF Metal Ayak OPTİK 4000CPI Gamer Mouse: Amazon.com.tr
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba, 400-500 TL civarına müzik konusunda iyi kulaklık arıyorum, Hyperx Cloud 2 var şuan, onu kardeşime veya kuzenime verip kendim müzik konusunda daha iyi bir şey almak istiyorum.
H1005 kulaklık övülüyordu burada da, H1007 modelinin incelemesi dh'de var baya övmüşler. Bu fiyat bandında ne önerebilirsiniz?
https://www.gittigidiyor.com/tv-ses-goruntu/xiaomi-1more-spearhead-vr-usb-gaming-kulaklik-7-1-surround-h1005_pdp_593693269?utm_source=akakce&utm_medium=ocs&utm_campaign=standard&utm_content=standard&v=1.95.7

Xiaomi 1MORE Spearhead VR USB Gaming Kulaklık 7.1 Surround H1005 Fiyatı ve...

Xiaomi 1MORE Spearhead VR USB Gaming Kulaklık 7.1 Surround H1005 en uygun fiyatı GittiGidiyor'da! Xiaomi 1MORE Spearhead VR USB Gaming Kulaklık 7.1 Surround H1005 incelemesi, yorumlar,...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 60 / 61

Huawei G7 telefonumu 4.4.4'den 6.0'a güncellemek istiyorum ancak şöyle bir hata alıyorum, nasıl çözebilirim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sürücü yüklenirken görüntü gelmeyen bir ekran kartının sorunu ne olabilir? Chipset arızası olabilir mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Anakartımın chipseti değişti, chipset arızalarının neden olabileceğini araştırırken, değişimden sonra ürünleri eski verimini vermediği ve tekrar bozulma ihtimalinin yüksek olduğunu okudum. Bu doğru mu? Bu konuda tecrübesi olan var mı? Bir de bu chipset arızları neden kaynaklanır?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhabalar, fat kasa ps3'lerin (cechc04) herhangi bir kronik sorun vs var mı? Diğer iki model ile arasında ne gibi farklar var. Alırken nelere dikkat etmek lazım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba arkadaşlar, daha önce bu konuda bahsettiğim gibi https://teknoseyir.com/durum/1150543 bir sorun yaşamıştım. Fx 8320 ve Rx 570'li sistemde reset sorunum vardı güç kaynağı besleyemiyordu, sonrasında anakartım arızalandı. İlk başta haliyle güç kaynağı yüzünden bozulduğunu düşündüm, reset sorunu yaşattığı için. Anakartı yakın zamanda Gigabyte RMA servise gönderim. Bana chipset arızası olduğunu söylediler. Chipset arızası olduğunu söylediklerinde herhalde güç kaynağı yüzünden olmadı diye düşündüm ve emin olmak için oradaki teknisyen arkadaşa da sordum, güç kaynağından kaynaklanmaz chipset arızası dedi. Şimdi emin olmak için size de sorayım;
-Chipset arızaları neden kaynaklarınır genelde ve güç kaynağından kaynaklanan bir sorun böyle bir arızaya yol açar mı?
-İnternette baktığım kadarıylar chipset değişimden sonra ürünleri eski verimini vermediği ve tekrar bozulma ihtimalinin yüksel olduğu söyleniyordu. Bu doğru mu?
Anakartta bu arada GA-990FXA-UD5.

Merhabalar, Bilgisayarıma görüntü gelmiyor.

Merhabalar, Bilgisayarıma görüntü gelmiyor. En son uykuya almıştım 8-9 saat kaldı öyle. Açtığımda görüntü gelmedi. Daha önce buradaki;https://teknoseyir.com/durum/1143661 sorunu...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Fallout serisiyle New Vegas ile tanıştım. Oyunu çok beğendim. Fallout 3'de indirimde şuanda, New Vegas kadar kaliteli mi? Ona göre tüm dlcleri ile birlikte almak istiyorum eğer new vegas kadar iyiyse.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://www.tp-link.com/tr/home-networking/adapter/archer-t2u-nano/#overview Bunun gibi antesiz wifi adaptörler çekim konusunda nasıllar? Modem hemen yan odada çok uzakta değil, sıkıntı yaşatır mı?

Archer T2U Nano | AC600 Nano Wireless USB Adaptör | TP-Link Türkiye

This nano USB adapter inserts into any USB port when you're away or at home. For Win 8/8.1/10, just plug in the Bluetooth adapter to enjoy fast, convenient Bluetooth connections.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5