bugün Mercedes hileyle yarış kazandı… 2 Ferrari aracının aynı turda sol ön lastiği patlaması normal mi? startta yavaş kaldı hadi o pilottan firenlerin aşırı ısınmasını nasıl açıklarsınız?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

grundig gnb1562 a2 i3 notebookun niyeyse hotkey sürücüsü yok… ışık sensörü ve ses tuşları çalışmıyor… anakartı bile bile meçhul tek marka belli… pegatron…

BeğenFavori PaylaşYorum yap

SOLNet fiber kullananlar dns ayarınızı kontrol edin… 176.233.30.181bunu görürseniz dns ayarınız boşuna… https://dnsleaktest.com

DNS leak test

DNSleaktest.com offers a simple test to determine if you DNS requests are being leaked which may represent a critical privacy threat. The test takes only a few seconds and we show you how you can...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

tarafsız bir yorum yapacak olsanız SAMSUNG Galaxy S4 Zoom alınır mı? kamera ve telefonun birleşimi… DSLR mi SGS 4 Zoom mu? dersek ne dersiniz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 11
 • grodio @grodio

  fotograf kursu için dslr kamera bakıyorum… 150~250TL fiyata NIKON 300TL gibi fiyata FujiFilm dslr kamera buldum hemde gittigidiyor ve sahibinden.comda… 1500TL civarını anlarımda 150~300TL olanlar alınır mı?

 • mkyb @mkyb

  Ha tamam o zaman. Ben telefon yönünden bakmıştım olaya. Eğer sırf kamerası için alacaksanız Nokia Lumia 1020 veya Nokia 808 bakın. Hala bu iki cihazın kamera kalitesine yaklaşan telefon üretilmedi.

 • Agah BAGRIK @agah

  senin o baktıkların dslr-like denen modellerdir muhtemelen, onlardan uzak dur. tipine baksan bir şey zannedersin ama pek çok açıdan dslr’den öğreneceğin şeyleri öğrenemezsin. mesela iki diyafram değerleri vardır, bir kısık bir açık, diyafram nedir ne işe yarar bu konuda sana bir katkısı olmaz. 500 lira civarında aynalı veya aynasız fotoğraf makineleri var onlardan alabilirsin, yanına bir de f/1.8 ucuz bir lens alırsan sana çok şey öğretir.

 • Aziz @aziz

  S4 Zoom’da ki lens ile Dslr kamera lensi arasında devasa bir fark var. İkisi kıyaslanılacak şeyler değil fotoğraf ıle çok ilgileniyorsanız dslr alın derim.

google engellendi mi? neden bazı hizmetler açılmıyor?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

dayan ekşi sözlük… sizde ekşi sözlük düşmanı mısınız? yazık size yazar olamayıpta hemen karalama yarışına girenler var…

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Kurtcuk @kurtcuk

  ekşinin iyice bozduğunu yazarların özlük haklarını nasıl kaybettiğini sözlüğün hem içerik hem kullanım açısından vasat olduğu yazar olan olmayan herkes tarafından bilinir bunu niye değiştirmeye çalışıyorsunuz ki?

 • bender.exe @bender-exe

  Son Koru Hastanesi rezaleti dahi “düşman olmaya” yeterli aslında. Uzun zamandır yazarlığım var, yazarlığımdan önce takip ettiğim yazarların neredeyse hepsi bıraktı, bütün yazdıklarımı sildim önceki olaylarda, ne zaman giriş yaptığımı hatırlamıyorum. Siz kumdan kale yapmaya devam edebilirsiniz, dürüm sınırları size izin verdiği sürece.

Ege denizinde 6.3 şiddetinde deprem oldu hemen istanpul depremi ve bunun üzerinden korku yaymaya çalışan botlar çıktı… neyin kafası bu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap