Bizim apartman yöneticisi taşınabilir hafif ve ince macbookvari bir bilgisayar istiyor. Web deneyimi ve office uygulamaları kaldırsa yeter 2020'ye girerken nasıl bir ürün önerebilirim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#offtopicbirsoru
Hangisini sokak ortasında taşımak daha utandırıcı?
60 inç tv kolisi taşımak • vs • 32'li tuvalet kağıdı pakedi taşımak.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 11

telefonumda 4G yada 4.5G ibaresi görünmüyor H ve H+ olarak simge beliriyor bunun anlamı ne? telefon desteklemiyor mu? Cihaz S7

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6

japonlar kadar düzgün yaptığı işi tersine çevirme derdinde olan bir millet görmedim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 7

Bu migrosun 6000 liraya iphone 11 satacağı gün bugündü değilmi? var mı aramızda almaya giden?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 20

Off topic bir soru.
Tolga Çeviğin "tiyatroya eşofmanla gelinmez" diyerek seyircisini sahneden indirmesine ne diyorsunuz?. Sizcede her yere çizgili adidas takım jogger pantolon çakma balenciagalar ile girilebilir mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 26
 • ApoNSHeLL @aponshell

  Ben orda 1885 yılında kurulan tiyatroya itafen saygı duy tarih açısından olarak anladım öyleyse gidilmez ama tiyatroda kısmına istediğimi giyer giderim kimsede karışamaz

 • Gump @runforrest

  Saçmalık, sen kimsin ki insanların kıyafetine veya neye saygı duyup duymayacağına karışabiliyorsun? Senin saygısızlık olarak gördüğün eşofmanı belki başkası o şekilde görmüyor, hepimiz senin veya sizin gibi mi düşüneceğiz?

 • Ufkabakan @ufkabakan

  Bir Eskişehirli olarak -Büyükşehir Belediyemiz sağ olsun- yılda ortalama 20+ tiyatro oyunu/bale/opera/senfoni/modern dans etkinliğine gidiyorum. Çok kez jogger pantolon + spor ayakkabı şeklinde bu etkinliklere katıldım. Yeri geldi 5 günlük Odessa ve Kiev kaçamağında, opera izlemeye giderken giyerim diye, ufacık valizime smokin takım, rugan ayakkabı set koydum. Salonun, gösterinin bir ön kuralı yoksa, kıyafet seçimi serbest demektir. Daha dün akşam üçüncü kez izlemek üzere "Böyledir Bizim Sevdamız" müzikal tiyatrosuna giderken üstümde bu kıyafetler vardı. Aynı salonda, basma giymiş teyzeler, saçı sakalı karışmış lümpen tipler de vardı.

  Kusura bakmasın, Tolga Çevik boşuna "artislenmiş" ...

 • Av. Oğuzhan Bilgay @oguzhanbilgay

  Burada bir nüansı kaçırıyoruz. Tiyatroya eşofmanla gitmek saçmalık önce bunu belirteyim. Ama Tolga Çevik’in asıl derdi o eşofmanla sahneye çıkılması. Burada seyirciye de saygısızlık ediliyor. Kendisi bu şekilde sahneye çıkan arkadaşı tiyatrodan kovdum demiyor sahneden indirdim diyor. Burada sonuna kadar haklı.

  Tiyatro ciddi bir sanattır. Komedi oyunu olsa da. İzleyicilerin asgari saygıyı göstermesi gerekir. Haklı olarak da sahneye o halde birini çıkarmamış.

  Burada şu eleştiri de haklı; madem öyle cemyılmaz niye çıktı bir şey demedin? Ama akrabalık bir yana cemyılmaz gibi yılların ünlüsü birisi çıkmış, bu adamı arkada bir sürü tarzından kıyafetindrn sorumlu insanlar giydirmiş. Olmamış deyip indirmek daha büyük kabalık olurdu. Suradan insanın eşofmanla sahneye çıkması ile cem yılmazı ne kadar bir tutabiliriz tartışmalı bir husus.