İlk bilgisayarımı aldığımda kurduğum 3 oyun vardı biride freedom fighters. Squad oluşturup üsler ele geçiriyorduk diye hatırlıyorum. TPS oyun sevmemden dolayı yüklemiştim sanırım. İlk çıkışının ardından 17 sene geçmiş vay be.
Müzikleride ayrı efsane.
Jesper Kyd saygılar baba.
https://youtu.be/3ttdJtEcSmA

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Hasan @hasans

  Kac kere denedim bir yerden sonra ilerlemiyordu.sanırım yolu bulamadım.konsol oyunu sanırım.çünkü mouse net hedeflenmiyordu

  • gordonfreeman @gordonfreeman

   Bölüm tasarımları enteresandı bende hayal meyal hatırlıyorum. Açık dünyamsı gibi keşfedebildiğin yerlerde vardı ama öte yandan aslında lineer akan bir çizgi halinde senaryoda var gibiydi. Bazen squadından kopup oyunun scripti gümleyince bir sürü ragdolla haritada boş boş bakınıyodun.

 • KirbiT @kirbit

  İlk görevlerin birisinde bir yolu geçmiyordunuz, karşı binadaki keskin nişancılar indiriyordu. Kanalizasyona girip, diğer göreve geçip, benzinliği havaya ucuruca binadaki adamlar da ölüyordu. Bu sayede diğer haritada ilerleyebiliyordunuz. Çok güzel bir oyundu. Daha sonralarda başka bilgisayarda oynamak istemiştim ama oyun çok hızlı oluyordu, bir uyumsuzluk oluyordu. Öylece kalmıştı.

Yıllar sonra canlandırdılar. Valve ne yapsa yerim indirelim bakalım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

13bin liraya kadar sistem tavsiyesi verebilecek var mı? oyun odaklı (intel nvidia ikilisi olmak zorunda)

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sağ taraftaki haliyle kullanan var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 8

Sevgili çalışan köle arkadaşlarım marmaray seferleri durdurulmuş durumda kullanacak olan varsa haberi olsun.

BeğenFavori PaylaşYorum yap