Yok ya tanıyı koydum ben ciddi ciddi insanlardan hoşlanmıyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu ürünü kullanan var mı?

Logitech M330 Silent Mouse Siyah 910-004909 Fiyatı

Logitech M330 Silent Mouse Siyah 910-004909 en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla sipariş verin, ayağınıza gelsin!
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Kişisel bakım ürünlerinde taksitin olmayışı öyle bir canımı sıkıyor ki. En iyisi yine küfürü basayım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

arkadaşlar ios cihazlardan anlamam ama bir tane abimiz bilgisayardan anlıyosun yeğenim bi bak hele diyerek mobbing uyguladı. elinde ios 10 olan bi cihaz var (iphone 5) ayfor 8 plüs e verileri nasıl aktarabilirim. icloud hesabına baktım hiç bir icloud yedeklemesi yapmadığı halde 5 gb hakkını doldurmuş yedekleme yap desem yinede yapar mı? Yol yordam gösterebilcek olan var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu paketleri böyle yapacaklarına o kadar emindim ki hele o bir firma var ismi lazım değil kendini biliyo. Gittim 24 ay taahhüt verdim kafam rahat. Yoksa bunların o kan emiciliğine kapıldın mı varya. Yandın ki ne yandın. Yeni abonelik başlatacak yada taahhütü biten arkadaşlara rabbim sabır versin ben internete 150 lira versem herhalde sinir hastası olurum her faturada.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Hostlar uyandı beyler. These violent taş fırıns have violent etli ekmeks.

Sahneden Düşen Robota Diğer Robotlardan Etli Ekmekli Hastane Ziyareti - Video

Antalya’da düzenlenen etkinlikte, Konyalı Bilim Adamları tarafından üretilen Mini ADA isimli insansı robotun sahneden düşmesi Türkiye gündemine oturmuştu. Robotu Konya'da hasta ziyaretine...
BeğenFavori PaylaşYorum yap