Sizce Far Cry kaçta biter?. Bence 7.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 9

Ya bu telefonlardaki hesap makineleri neden bu kadar kötü yapılıyor. Koysanıza kardeşim şunlara tax butonu memory gt falan.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Dostlar benim için komplike ama sizler için belkide çok basit bir soru soracağım.
Atıyorum benim info@gamsızelektronik.com diye domainime ait bir mail adresim var ve finans@kellecioğluholding.com adresine 10mb ek içeren bir mail atıyorum.
Senaryoda outlook kullandığımı varsayalım. Bu 10mb dosya tam olarak nerede tutuluyor?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • bosu @bosu

  webmail kullanıyorsan bu işlemleri yaparken, ilk önce www/webmail/temp gibi bir klasör içerisine gider, sunucuda. sonra webmail de gönderilen mailleri otomatik olarak sakla diyorsan www/webmail/data gibi bir klasörde yada mail sunucusunda saklar.

  Webmail kullanmadan direk outlook yazılımını kullandığını düşünürsek yine gidenleri sakla demişsen outllok'un kullandığın her bir mail kullanıcısı için ayrı bir veri dosyası vardır o veri dosyası içerisinde saklanır.

  Mail sunucu tarafında ise info@gamsızelektronik.com hesabının SENT klasöründe ve finans@kellecioğluholding.com hesabınında INBOX klasörlerinde saklanır mailler.

 • berrram @berrram

  Bir kaç tane farklı e-posta protokolü var ama temelde işlevleri benzer. SMTP'den örnek verirsek. Sizin info@gamsızelektronik.com adresiniz bir adet mail server'ına bağlı. Bu server'da internete. Diğer taraftan finans@kellecioğluholding.com adresi de bir mail serverına bağlı bu da aynı şekilde internete açılıyor. Siz mail gönderdiğiniz an önce sizin mail sunucunuza gidiyor sonra sunucu bunu gitmesi gereken karşı tarafın mail sunucusuna gönderiyor. Koca internette o sunucuyu nasıl buluyor derseniz sitenin adresini dolaylı olarak kullanarak. Sonra sizin bu 10mb ekiniz alıcının sunucusu üzerinden sizin mail adresinize bağlanıyor. Ancak protokollerin detaylarına inilirse çalışma şekilleri farklı.

 • kurtcuk @kurtcuk

  Karşı tarafında sunucu hafızasında tutuluyor

Max Payne 3 başındaki o club bölümü çok iyiydi ya. O minvalde bir oyun yapılsa 3rd person şekilde çok keyifli olabilir. VIPleri koruyacaksın yada tek bir şahısı burnu kanamadan koruma görevleri. Ana karakter tabi max gibi uçup kaçacak. Bence potansiyeli olabilir.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bundan 5 yıl sonra nasıl bir Türkiye bizi bekliyor acaba?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 16

Aramızda tası tarağı toplayıp memleketine dönen tarımla uğraşan kaç kişi var acaba? 🤔

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Günaydın saat 7de kalkacak kadar hayatı sevenler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 11