Neredeyse 2 senedir amazon harici bir yerden alışveriş yapmadım online olarak. Hep kolaygelsinle geldi, cidden büyük bir lütuf kg istanbul için. Diğer kargolar tam bir rezillik. Uzun süre işiniz olmayıp kullandığınızda yüzünüze egsoz dumanı gibi çarpıyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Teknolojik krizleri bilmem ama çiftçiler büyük krizde arkadaşlar bayramda hoş manzaralar yoktu. Ben 6 ay içerisinde özellikle süt ürünlerinde güncelleme bekliyorum. Gamsızın proteinli sütü 12-14 lira arası bişey olur yakın zamanda. Tarlalardan saman toplayamadı çiftçi, bu demektir ki kaba yem az, ithal edilecek. Kısaca vaziyet alın.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 12

Y a ş l a n d ı k

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar bu gençliğini yaşamak dedikleri şey ne? Neyi kastediyorlar. 20 yaşından beri çalışıyorum. Pazar günü sadece uyucak enerjim oluyor. Gençlik denilen şeyi yaşamak için bi kere işsiz güçsüz biri olman lazım değil mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 27

Evet arkadaşlar size neden android telefonların ve gıyabında üreticilerinin adam olamayacağı konusunda bir örnek daha.

Eğer telefonunuzun recent apps, back button kısmının orası bir şekilde arıza verirse bendeki örnek gibi. Telefonun panelinde gram sıkıntı olmamasına rağmen cihazı kullanamaz hale geliyorsunuz. Bildiğiniz üzere samsung cihazlarda recent apps tuşu uzun basıldığında resimdeki gibi options butonu görevi görmekte. Bendeki senaryoda ise o tuş sürekli basılıyormuşcasına ışık yakıyor ve bu menüden kaçamıyorsunuz, back butonunu kullanırsın diyeceksiniz fakat bu recent,home,back üçlüsü aynı board üzerinde çalıştığından, bir cortladımı yörük şalvarı gibi komple boydan boya gidiyor. Eee kardeş belliki bozmuşun tatavayı kess, sadede gel diyeceksiniz. Sıkıntı şu sen kardeşler elektronik değilsin, tanktan bilgisayara, akıllı saatten boyum kadar lcd panele üretmediğin bir lastikli don yok. Bir kullanıcı recent apps tuşuna günde ne kadar basabilir?. Bunun komutunu kernele gömsen, o donanım günde atıyorum 500 basım 1000 basımda kendini kapasa ve dese ki "olası donanım arızası bulundu, erişilebilirlik ayarlarında akıllı anahtarı açıyorum" dese mesela. O butonları yazılımsal kullansak ama yok. Adamı dımdızlak ortada bırakmak varken olur mu olmaz.

Diyecek söz bulamamakla birlikte şu anda telefonumdaki hiç bir veriyi alamıyorum sapasağlam olmasına rağmen. Ve ben nemi yapıcam geçenlerde stanley çekiç almıştım tablo asarken dübel çakarım diye. Dübeller sırasını bu telefona savdı. Tam ortasından indiricem çekici. 100 liraya çözülebilcek bir sorun belki ama o 100 lirayı yar etmicem.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 12

Malum tel cortladı, dedim telefonlara bir bakayım, samsung a serisine herkes kin kusuyor. Yok arka plastik kapak yapışmamış çıkıyor, çatur çutur çatlama sesleri geliyor falan. A serisi düzgün bir seri değil mi? ben mi yanlış biliyorum?

BeğenFavori PaylaşYorum yap