Cengiz Kurtoğlu - Ağlamam ondan

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7

Dune izleyenler nasıl buldunuz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Kul kınadığını yaşamadan ölmezmiş.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 10
 • lterlemez :) :\ :( @lterlemez

  Bence yorumunuz çok haklı değil; haberi okuduğumda ki videodan da biraz anlaşılıyor, 7 el ateş edilmesini gerektiren bir durum görünmüyor. Eğer, potansiyel suçlunun elinde ateşli bir silah yok ise ölümüne ateş etmeyi gerektiren bir durum dahi yok. İmkan dahilinde hareketsiz bırakacak şekilde ateş edilebilirdi. Evet, o an bunları düşünmek ve/veya yapmak zor ama 7 el de ateş edilmez.

  • Rasko @rasko

   O iş tam olarak öyle değil. Attığım videoyu izle, bıçaklı saldırgan 1.5 saniyede mesafeyi kapatıp polisi bıçaklayabiliyor. Öte yandan bir insanı kalbinden dahi vursan, 3-4 saniye bir şey olmamış gibi tepki vermeye devam edebiliyor. Bu nedenle amerikan polisi, elinde bıçak veya kesici delici alet olan saldırgan durana veya silahını bırakana kadar ateş ediyor.
   Öte yandan durduracak şekilde bacağına vs ateş etme diye bir şey yok. Bacaklar hareketli ve vurması zor, 1 mermi kaçırınca ölme ihtimalini kimse göze almaz. Aynı sebepten kafaya da ateş edilmez, zira küçük ve hareketli bir hedef.
   https://www.youtube.com/watch?v=2h0-q_IJbxE

 • Halil @hcaktuna

  Sorunun yanıtını almış işte.

 • deepL @deepl

  Yerde boğuşurken polisin belinden siyah bi cisim alıp saklamaya çalışıyor. Polis bunu görünce saydırmış. Bi mikrop temizlenmiş olabilir ama işte... Sakatlayıp ölene kadar sürünsün, herkese yük olsun çıkınca sosyal yardımlarla maaş bağlansın, vergi indirimi alsın istiyorsak bilemedim şimdi.

 • CinSimit @cinsimit

  'Kul kınadığını yaşamadan ölmezmiş.'

  Şu adama bak, dolar on-milyoneri ama fakirlere yardım etmiyor, çok fena kınıyorum! 😛

Eski gtaları yad etmek güzel oluyor. San Andreas ve 4'e sık sık ziyarette bulunuyorum ama. Çoook uzunca bir zamandır Vice City oynamamıştım. Resmen zorlandım oynarken. Aradan çok zaman geçmiş ve bu oyun harbiden eskimiş dedim. Trilogy düzgün çıkarsa onu oynarız artık. Sahil şeridinde cheetahla gazlarız.
Ayrıca 3rd person oyunlarda free look olayının ne kadar değerli olduğunu san andreas oynarken insan anlıyor. San Andreasın eskimemesini sağlayan şey bence free look.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 13
 • Tunahan Avsallı @awsalli

  Arabalarda çok ha hantaldı. Onlarıda elden geçirmeleri lazım.

 • Alpi Atansay @alpi350

  GTA serisi = ben. 😁 İlk tanıştığım oyun vice city oldu ve sonrasında V hariç hepsini hatim ettim. Bir oyunun içinde herşey var araba yarışı, fps, açık dünya, nispeten minik rpg unsurları. Tek bir oyun seç onu sürekli oynayacaksın deseler GTA serisinden bir oyunu seçerdim. 😁

  GTA San Andreas öncesi epey sıkıntılı. Hem grafik olarak hemde fizik ve kontroller bakımından epey vasat kalıyor. Bu oyunları chate kod yazarak bitirmek çok çok zor. Geri alma diye de birşey yok. 10dk görev sonuna gelmişsin saçma bir sebepten küt öldün veya yakalandın. En baştan yine başla. Misal GTA 3'te Catalina ile son buluşma epey risklidir. Ya chat yazıcaksın oradaki çatışmaya gireceksin yada var gücünle koşarak çıkacaksın. Tabi yine ara ara can için chate yazman gerekiyor. Tabi oynanabilirlik San Andreas ile büyük oranda düzeliyor. Son görev için benim tavsiyem itfaiye görevini yapmak olacak çünkü düşmanlar zarar vermese bile ateş sizi öldürüyor. 😁

  Bakalım bekleyip göreceğiz. Şimdi ne desek biraz boş.

 • Altay @tonga

  Ben en çok 4'te takılmayı seviyorum, ana hikayesini yıllar önce bitirdiğimde sevmiştim de son oynayışımda sıkıcı gelmişti, bende Luis Lopez ile takılıyorum. The Ballad of Gay Tony hikayesi eğlenceliydi. Tekrar bi ara ana hikayeye bakmayı düşünüyorum. Onun dışında Lopez ile yan görev yapıyorum arada, araba kullanması falan da keyifli geliyor. Öyle takılıyorum 4'te. Birde 5'i bitireli uzun zaman oldu ama aklımda kaldığı kadarıyla 4'teki karakterler daha iyi sanki.

  • Alpi Atansay @alpi350

   Bende ana oyundan çok Gay Tony eklentisini daha çok sevdim. Helikopter görevleri dışında pek canım sıkılmadı. Hele Yusuf ne güldürdü beni. Tartışmasız GTA evreninde en komik ve çılgın karakterdir. 😁 Arab Money. 🤣

  • Altay @tonga

   @alpi350 helikopter görevleri derti ya özellikle Yusuf'un ilk görevi olan sıkıntıydi. Yusuf benide çok eğlendirdi, adam komedi 😂 Tony eklentisi çok eğlenceli gerçekten. Biraz daha uzun olsun isterdim

  • Alpi Atansay @alpi350

   @tonga Aynı fikirdeyim. O kulüp hayatı ve zenginler ayrı bir dünyaydı. 😁
   Yine de buna şükür. TLAD çok daha kısaydı. Berduş gibi bir hayat sürüyorduk, Tony'den sonra oynadığım için sık sık bu ne ya! dedirtti.

  • Altay @tonga

   @alpi350 TLAD'ı da yıllar önce bitirmiştim, şimdi tekrar giresim gelmiyor açıkçası. Bi Tony var şuan bir süre sonra tekrar başlar oynarım dediğim, onu da 2. veya 3. bitirişim zaten, biraz unutayım tekrar oynarım. Kulüp hayatı falan güzeldi gerçekten, benimde hoşuma gitti. abd'ye uçup takılasım geldi 😀 Luis'de zaten kadın düşkünü, rahat, takılmasına bakan bi tip, severim böyle karakterleri.

 • Alper Demirci @aademirci

  En çok San Andreas oynadım. 3-VC-SA-4 Steam'de 15 liraya almıştım, 5 Epic'te malum bedavaya geldi. Şimdi açıp oynayayım desem silahsız rol yapma hareketleri içerisinde olurum. Özellikle 4 ve 5'te. Diğer üçü daha karikatür gibi olduğu için şiddet o kadar rahatsız etmiyor da, 4-5 Levent ağbinin dediği gibi o açıdan sıkıntılı.

Türkiye hakkında hiç hoş olmayan şeyler söylendi. Geçmiş olsun yarın borsa coşar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ben yaşamadım ama buradaki herkes gibi bilişimci çocuk olarak görüldüğümüzden bir abimiz bana ulaştı. Elemanın biri bunun instagramda satış yaptığı sayfayı ele geçirmiş ve müşterileriyle iletişime geçip önce paralarını almış ardındanda doğal olarak malları göndermediğinden bütün saygınlığını yerle bir etmiş. Durmadan arıyorlar, cümle aleme rezil oldum diyor. Instagrama şikayet etmiş tık yok. Bilişim suçlardanda bir cacık yok diyor. Bu durumda ne yapması lazım?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Apple Macbook Pro 16'' 32gb Ram ve 2 Tb depolama seçeneğiyle normalde 39.999 TL (40bin) iken gider göstererek ve öğrenci indirimiyle alınırsa 31.200 liraya düşüyor. Fırsat gibi fırsat.
Evet çok niş bir kitlenin yararlanabileceği bir fırsat ama hem okuyan hem kendi şahış şirketi olan bir ios developer için şahane fırsat.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 9

100 euro 1100 lira 💗

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Cem yılmaz nftnin ekmeğini iyi yiyor şu an. Adamın elini atıp kuruttuğu bir tane şey yok.

BeğenFavori PaylaşYorum yap