Merhaba,

Eylül 2017'den bu yana iPhone 7 kullanıyorum. Genel anlamda telefondan çok memnun olsam da fiyatların aşırı düzeyde artmış olması beni düşündürüyor. Bugün AirPods ve Apple Watch 4 almayı düşünsem de bir süre sonra yeni iPhone almanın artık imkansıza giriyor oluşundan ötürü vazgeçmeye başlıyorum. Siz ne dersiniz? Daha fazla Apple ürünü satın alıp ekosisteme girmeden bir sonraki modeli eskisi gibi Android'den yana kullanmayı düşünüyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Tavsiye ederim. Eğlenceli bir film. 🙂

#akış #FilmTavsiyesi #Film #FilmÖnerisi #filmönerileri #Sinema #teknosinema #yabancısinema

http://www.imdb.com/title/tt0316732/?ref_=nv_sr_4

Taxi (2004)

Directed by Tim Story. With Queen Latifah, Jimmy Fallon, Gisele Bündchen, Henry Simmons. A mouthy and feisty taxicab driver has hot tips for a green and inept cop set on solving a string of New York...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sizce iPhone 7 32GB alman mantıklı mı? HB'de bakıyorum da 3,300 TL civarlarında. Ne dersiniz?

#akış #Apple #iPhone7

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 17

Kasım 2016 otomobil satış adetleri yayınlandı. Bundan sonra zaman buldukça #OtoSeyir için bu verileri de yayınlamaya özen göstereceğim.

İki tablo mevcut, öteki ise Ocak-Kasım ayı arası toplam satışları gösteriyor. Aslında bu tablo bile gelir dengesizliğinin ne düzeyde olduğunun ispatı.

#OtoSeyir #akış @can @gamsizm @leventp

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • BraVe @brave

  Ford filo alımlarında deli gibi fiyat kırmasa kimse tercih etmeyecek. Bireysel olarak kimse almıyor neredeyse.

  • BraVe @brave

   @ronniejamesdio Çöp almış olursun. Pahalı, çok yakıyor, iç hacmi dar, ön konsol kullanışsız, bagaj kapağı dar ve yükleme eşiği yüksek. Tek avantajı yol tutuşu iyi. 1 sene kadar kullandım, biliyorum. Şirket vermişti. Şimdi kurtuldum.

  • BraVe @brave

   @ronniejamesdio Sen VW, Skoda, BMW ya da Mercedes'in tadına bak ondan sonra Ford'un yüzüne bakmazsın.

  • BraVe @brave

   @ronniejamesdio Açıkçası dediğin gibi Fransızlar ve Fiat kötü ve sunduklarına göre pahalı. Mazda güzel ama ne yazık ki ülkede pazarı yok, parçası pahalı. Volvo alacaklar XC90, S90 almayacaksa beklemeli. Ford bünyesinden çıktı ve serilerini yeniliyorlar. V40'ın yeni serisi can yakacak. Ama piyasaya bakıldığında Mercedes, BMW, Audi alınamıyorsa sunduklarıyla VW grubu en mantıklısı görünüyor.

  • BraVe @brave

   @ronniejamesdio 10 yıldır VW kullanıyorum. 2008 model Jetta da var kullandıklarım arasında. Şimdiye kadar sadece bir parça değişti. O da servisin hatasından dolayı egzoz manifoldunun plastik klapası kırıldığından ve servis ücretsiz değiştirmişti. Günlük olarak Passat variant kullanıyorum onda da hiç sorun yaşamadım. Kardeşim de 6 aydır Skoda Octavia kullanıyor. Ondan öncesinde Skoda Rapid vardı onda da hiç sorun çıkmadı. İş yerinde ise BMW 520d kullanıyorum. O biraz uğraştırdı. Hidrolik sistemde sorun çıkıp durdu.

  • arandur @arandur

   @brave VW bir yaşa kadar gerçekten sorunsuzdur ama tasarım ömrünü aştığın zaman elinde patlar, her tarafını yaptırmaya başlarsın. Tasarım ömrü konusunda ise rivayetler var ama 15 yılı geçmediğine eminim.

  • BraVe @brave

   @arandur Hangi mekanik cihazı kullanırsan kullan 15 yıl çok uzun bir süre. O kadar zaman içerisinde cihazlar değiştirilmeli bence. Bozulmasa bile ekonomik ömrü biter.

  • arandur @arandur

   @brave ülkemizde 15 yaşında bir vw otomobili hala çok para ediyor. Bunları satın alan dar gelirlinin ise sevinci kısa sürüyor, masraflardan beli bükülüyor. Bu konuda bilinçlenemedik. Yaşlı otomobilleri muhtaç olmadıkça almamalı.

  • insane @insane

   @brave @ronniejamesdio hocam çöp diyerek abartmasak. Ben de focus (1.5 120hp otomatik titanium). Kullandığım seriden inanılmaz memnunum. Daha önce 7 yıl içinde hep trend ve trend x donanımda eski tüm kasaları kullandım hiç birinde yolda kalmadım (işim gereği maden sahalarında yol sorunu olan yerlerde gezerim) trim sesi vb sorunu yaşamadım. Bu son seriye kadar hep yol gürültüsü derdim vardı artık o da yok, 40binkm oldu son bir yılda bakım haricinde servise girmedi. Bu arada araç benim değil şirketin, parasını vermediğim için konuşurken de rahatım. Aracın malum tek sıkıntısı muadili erine göre dar olması ancak başka tek eksiği olduğunu düşünmüyorum. Şirkette Octavia da kullanılıyor onları da kısa süreli kullandım ama Ford kıvraklığını bulamadım ama genişliğine ve bagajında diyeceğim yok, harika. Ha ben bu paraları verip ikisini de alamam alacak olana da focus lara 2017 de gelecek sync 3 ekranı beklemesini tavsiye ederim. Sync 2 düzgün çalışıyor ama demode ve yavaş kalıyor günümüz sistemleri yanında.

  • BraVe @brave

   @insane Çöp biraz abartı oldu tamam. Ama kişisel kullanım için hiçbir şekilde almazdım. Ben Focus'u 60.000 km sürdüm. Süspansiyonlar rahatsız edici sert. İç hacmi dar. Sahaya vuracaksan bin. Benim dediğim bireysel kullanım. Zaten ilk cevapta da yazdım. Koltukları da dar. Arkada diz omuz mesafesi de yok gibi. Ben Passat'ta, Jetta'da, Octavia'da arkada oturunca bacak bacak üstüne atıp rahatça gidebiliyorum ama Focus'ta normal otururken bile dar geliyor ki boyum 175 cm ve kilom 76 kg.

  • arandur @arandur

   @brave Focus iç hacmi cidden çok kötü. Yoksa kullanması keyifli bence.

 • arandur @arandur

  VW neredeyse en çok satan otomobil olacakmış. Hani fakirdik, paramız yoktu?

 • Gisele Bündchen @gisele-bundchen

  78 milyonu devirmiş bir ülkeyiz, aslında çok değil.

LG G3 32GB 6.0 sürümünü kullanıyorum, telefonun kendi e-posta uygulaması nedense aktif olmuyor. Var mı bu sorunu yaşayan? #akış #LGG3

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Black Friday indirimlerinden yararlanan var mı? 🙂 Paylaşın bakalım neler aldınız? #akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 15

Google Pixel (İthalatçı Garantili) Fiyatı - Taksit Seçenekleri

Google Pixel (İthalatçı Garantili) en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla online sipariş verin, ayağınıza gelsin!
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Düşünen varsa kaçırmasın. Kışın 2 adet almıştık memnunuz. #akış

http://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-a510-samsung-turkiye-garantili-pm-telcepsama510

Samsung Galaxy A510 (Samsung Türkiye Garantili) Fiyatı

Samsung Galaxy A510 (Samsung Türkiye Garantili) en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla sipariş verin, ayağınıza gelsin!
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Reklam yapmak gibi olmasın ama son zamanlarda sitede gördüğüm kadarıyla bilim hakkında işlenen konulara olan talep artmış. Ben de sizlere bir süredir takip ettiğim İlhan Berat Yılmam'ı tavsiye ederim. Oldukça kaliteli yayınlar yapan biri. #akış

https://www.youtube.com/channel/UCZ3y2i-3gI10V0b3x5d3GAw

ilhan yilmam

İLHAN BERAT YILMAM Sonsuz evrende çok küçük ama çok çok güzel olan dünya da ve dünyamızın güneş etrafında dönmesiyle kendi kendimize oluşturduğumuz bizim içi...
BeğenFavori PaylaşYorum yap