MEB tarafından öğretmenlere verilen Ofis 365'i kullanıyorum. Bu hesaba bağlı olan OneDrive alanım (OneDrive for Business olarak geçiyor hesabımda) ne kadardır ?
Şu linkte görülen en sağdaki paketteki herşey görünüyor hesabımda...
https://products.office.com/en-US/onedrive-for-business/compare-onedrive-for-business-plans

OneDrive for Business – Plans & Pricing | Office 365

OneDrive for Business is available as a standalone service or as part of an Office 365 plan that includes Office apps, email hosting, and online conferencing.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Kısırlaştırılmış kediler böyle mi olur hep. Baksanıza dana gibi 😀
https://www.youtube.com/watch?v=w2bKMp8Dizs

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Mi Yelight Color led ampuldeki bu ayar nedir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap

COD serisinin hali içler acısı. Uzun süredir MW 3 online'da serverlar bomboş...

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 15
 • Atacan @kosmer

  MW3 banko yanlış. En yükse zirve ne öyle. 😀 Bence diğer MW serilerinin de en yükseği çok az geldi çünkü en efsane oyunlardandı. MW3 büyük patlamayla çıktı falan keyifle oynardık. İlginç.

  Buradaki esas sıkıntı şu. CoD her sene çıkan ve pek fazla bir şey eklenmeyen veya eklenemeyen bir oyun. Belli bir oyun yapısı var. Aşırı arcade. Klasik perk sistemi, 3 hattan ilerleyen benzer mapler. 60 birim deyince Amerika'daki adama koymuyor. Hem yeni hikaye, yeni bir oyun heyecanı, işte zombiesi vs. Oyuncu sayısı azalır mı diye dert etmeden alıyor. Bir de üstüne konsol tabanlı bir oyun. Bir oyun düşünün ki 'PC'ye özel takımımız var' (Black Ops 4) şeklinde sunum yapıyorlar oyunu satmaya çalışırken. 😀 Çünkü turnuvasından silah dengelemelerine kadar hep konsola özel yapılıyor.

  Konsolda zaten her sene müthiş başarı yakalıyor. PC'de yeterli sayıya ulaşamıyor. Mesela yine Black Ops 4'ten bir örnek, Multiplayer - Battle Royale - Zombie şeklinde çıktı bu oyun. Daha yeni Zombie'siz paket çıkardılar PC'ye özel. 😀 Tam rakamları bilmiyorum, PC'de diğer sene ki satışlara göre daha fazla sattığını düşünüyorum (Blackout yani BR modunun etkisi büyük) ama ne olursa olsun konsolu geçemediği için böyle indirimler & paketler yapabiliyorlar.

  Şahsen TR'den birinin her sene böyle 300'lü rakamlar vermesi çok zor. Ben ve arkadaşlarımın çoğu RU üzerinden aldık BO4'ü. Ama yurt dışı için işler öyle olmadığından hep satıyor hep de satacak.

 • kizilsakal @kizilsakal

  İyi olmuş indirim yapmıyor inatla ...

 • Melburg @melburg

  Niye oynasın millet bunları eski oyunlar

Şimdi bu CS:GO'yu önceden para verip alanlar ile bedava alanlar arasında bi fark olacak mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

80'ler kırtasiye alışverişim 😊
#80ler

BeğenFavori PaylaşYorum yap