Doktor bu ne? Az önce bozukların arkasından çıktı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 15

#BenimIOTum 😊
Not: Şu arkadaşa proje kutusu arıyorum ama kafama yatan bir şey bulamadım 4lü röle modülü sığacak kutu bilen var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

biraz gözlerinizi kanatayım. Kötü lehim nedir nasıl yapılır 101.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 12

Tüh be daha klonlayamadan yasaklamışlar 🙁
https://www.tbmm.gov.tr/kanunlar/k7009.html

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Hala çalışıyor be 😀
http://www.voodoofiles.com

VoodooFiles.com - 3dfx, 3dfx help, All Games, Tweaks and Screensavers!

Voodoo Files the source for: tweaks, games, software, screensavers, screen savers, desktop themes, wallpaper, download, shareware, freeware, driver, software, screensavers, demos, games, drivers, 3d,...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Teknoloji insanlara çok garip huylar edindirdi.Mesajına cevap vermeyince yada telefonu açmayınca küsüyor millet. Telefon kullanıyor olmam her saniye ulaşılabilir olmayı istediğim anlamına gelmiyor ki?

Doğru telefon, internet aradaki mesafeleri kısalttı ama biraz fazla kısaltıp iç içe geçmesine neden oldu.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 9
 • Özgür Görgülü @ozgurg

  Mesajı görüp aylar sonra cevap verdiğim kişiler var. Açmak istemiyorsam kim olursa olsun kapatırım telefonu. Sorduğun sorunun cevabı evet. Açmak zorunda değiliz, bunu karşıdaki anlatmak zor olsa da kaba olsa bile anlatmak gerek. Kapattığım için beni tanıyanlar anlıyor yapmak istediğimi.

  (Saygısızlık olarak anlaşılmasın.)

 • Orcun @orcun

  O olayda duruma göre değişiyor. Benim yıllar öncesi eski kız arkadaşım, ben takılacam arkadaşlarla falan dedi en son iyi dedim takıl. Saatler geçiyor arıyorum soruyorum telefon açılmıyor, telefon kapandı en son. E şimdi ben manyak adamım başına iş mi geldi ? birşey mi oldu ? biri mi kesti ? tecavüze mi uğradı ? en yakın arkadaşlarını buldum ailesi derken meğer bodruma gitmiş. Gecenin bilmem kaçı atladım bodruma gittim. İşte kalacağı oteli falan öğrenebildim bulduk, o çevredeki barları vs. gezdim tek tek sabahın bilmemkaçı bir barda buldum. Manyak adamım ama dövme dayak vs. yok. Fiziki olarak yoktur ama davranışla hitap ile konuşma ile dövmekten beter ederim. Ne demek abicim öyle gidiyorum vs. e saatlerce yoksun telefonu açmıyorsun ve kapatılıyor vs. bu ayrı yani o yüzden.
  Senin dediğinde tahminimce arkadaş çevrende birilerinden oldu. Arkadaşın vs. yada az biraz samimiyetin var o da seni biraz sıkıştırdı sonrada alınganlık yaptı diye düşünüyorum o durumda tabi farklıdır.

  • Mehmet @mehmet

   hocam yazını okuyunca kederlendim, bir bira açtım, şimdi vodkaya göz ucuyla bakıyorum efkarlandım bee,yapılırmı gül gibi seven isanlara bu hareketler (aynı durumu yaşamısız hocam kelimelerin beynime saplandı)

  • Soul Calibur @soulcalibur

   Siz şanslı azınlıksınız, birçok erkek bu durumu yaşadığını bilmiyor, evlenenleri bile var. Kendinizi şanslı hissedin.

  • smtsvndi @smtsvndi

   en iyi arkadaşınızla gitseydi daha mı iyi bak dertlendim şimdi

  • Orcun @orcun

   @mehmet @soulcalibur @smtsvndi İlişki yeniydi ben zaten ilişkide asla karşı tarafa güvenemediğim için o güveni 1 kere sarstılar sonra birdaha hiçbirine güvenemedim. Böyle olduktan sonra ben kıza sadece fayda gözüyle baktım. İşte yedirdim içirdim takıldık ama gram sevgi yok. Neyse buraya yazmıyorum anladınız siz o şekilde sömürdüm sonra da bağlanıyor vs. derken bastım tekmeyi ayrıldım. Bu olayın tabi 7 8 senesi vardır. Birazda benden kaynaklanıyor rahat insan bilmemne ara ara olmuyor. Güven meselesi sakat erkek fatma diye geçen tiplerlede takıldım, onlar feci mesela tavsiyem takılmayın. 🙂 Ondan sonra dinine düşkün tiplerle de takıldım hani arkadaşlık yani illa cinsel ilişki değil de en terbiyesizleri de o dinine düşkünlerde gördüm. Size tavsiyem sizi düşünen her şartta bir kız değilse ve öyle görünmüyorsa içinize sinmiyorsa evlilikmiş bilmemneymiş yalan oluyor. Çok usta yalan söyleyenleri var ben bile hala kendimle çelişiyorum yıllar önceki durum hakkında ama yani yapacak birşey yok. Bu arada tip olayına cinselliğe de takılmayın çok, ben takıldım manken gibi kızlarla takıldım, benden boyu uzun kızlarla da takıldım ama olmuyor. Öyle güzel şöyle böyle olmuyor onun da nazı niyazı çok farklı ferrariye binemeyecekseniz başından yıllarca çalışıp ferrari için parayı kenarı atmayın yani onun bakımı var benzini var vergisi var varda var. 🙂

 • memedeath @memedeath

  Rehberimde kayıtlı numara değilse açmam. Bir keresinde eşimin telefonunun şarjı bitmiş, arkadaşının telefonundan aramış. Açmayınca çok kızmıştı ama o da sorumluluğunu bilsin , şarj durumunu kontrol etsin kardeşim. Biliyorsun huyumu 🙂

 • ad33p @ad33p

  Bu biraz alıştırmakla alakalı. Herekese telefonu açmayabileceğinizi gösterdikten sonra bu “alınganlık” durumu kalkıyor.

Akıllı saatler şu pil ömrüne ulaşsın tekrar görüşelim 🙂 42.gün…

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ubuntu telefon ve tablet için yaptığı yatırımları sonlandırıyor ve 18.04 LTS sürümünde Unity masa üstünü bırakıp, varsayılan olarak Gnome kullanmaya geri dönecek.
#ÖzetTeknoloji

BeğenFavori PaylaşYorum yap