İyi akşamlar. Bana program yazmak amaçlı bütün üst ve alt karakterlerin tuşların üstünde yazdığı kablosuz ve fazla yer kaplamayan bir klavye önerebilir misiniz? Şuan kullandığım klavyeyi gearbestten aldım ama alt ve üst karakterler yok.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Ersin Gündem paylaştı.

Arkadaşlar bilenler biliyor, normalde benim ek işim diyebileceğim #tamirtadilat işleri yapıyorum. Genelde elektronik, cep telefonu, bilgisayar ve parçaları vs. bunu tabi normalde internette pek duyurmuyordum. Arada işte TS'den falan ulaşan arkadaşlar sağolsunlar yolluyor tamir edip geri yolluyordum.

İhtiyacı olan varsa işte atıyorum '' abi telefonumun ekranı kırıldı ne yapıcaz ? '' yapılır, yeni ekran alırız, ufak bir işçilik ücreti alırım takarız. Veya notebook'um menteşesi yada kasası kırıldı, işte klavyesi pert, veya ekranı kırık falan bunları yapıyorum. Hani aklınıza gelebilecek çoğu sıkıntının tamirini yapabiliyorum.

Dediğim gibi ek işim çünkü geçmişte teknik servislerde çalıştım. Ama malum düzenli para lazım olduğundan ve başka mesleklere yöneldim. Bu işte aslında hobi şeklinde başladı ama devam ediyorum. Para kazanmak ilk amacım değil ama tabi ek gelir olsun diye yapıyorum. Ama ola ki maddi durumu yoktur, veya işte yetemiyordur sıkıntı değil gene elimden geldiğince yardımcı olurum.

Bana nasıl ulaşacaksınız ? genelde mail ve telegram kullanıyorum.

Mail : orcun89@outlook.com
Telegram : @orcun89

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 34

Bu sorunun aynısını benim ipad mini 2 de de yaşıyorum. Sizce bu sorun neden kaynaklı olabilir?Ekrandan mı yada gpu dan mı yada bataryadan kaynaklanıyor olabilir mi ?https://youtu.be/V1C2_JexmYw

iPad mini 2 gray screen problem

Any idea why do this my iPad ? Sometimes works without problems for hours and sometimes do every miniutes . Anybody could help me what should i do or whats t...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

2 gündür Türknet akşamları kesiliyor dün 23 gibi gitti sabah geldi. Bugünde 20.56 gibi kesilidi ve 21.08 de geldi. Ne yapmaya çalışıyorlar acaba ? Altyapı mı kaldırmıyor acaba sokaktaki yada mahalledeki.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Umut Tapar @taparumut

  bende de aynı problem var oyun içi pingim arttı şikayetim sonrası düzelttik dediler ama hale aynı her aksam 6 ile gece 1 arası yüksek ping alıyorum her şeyde

 • EnesBio @enesbio

  2 haftadır akşam 19:20 den sonra resmen int ölüyor 5-6 mbit download a düşüyor en kötüsüde speedtest yaptığınızda örn doruknet - radore -turkcell gibi yerlere 5-6 ms olması gereken ping 100 üzerinde eu serverinde bir oyuna girince 200 ping oluyor haliyle oynanmıyor lagdan 2 haftadır şikayet yazıyorum dönen yok en iyisi iptal etmek, fax istiyorlar iptal etmek için dilekçe ile kimlik fotokopisi https://faxzero.com bu siteden yada nette araştırın mail to fax diye bi kaç site var ilk 5 fax için free işlem yapılıyor ben iptal ettiricem müşteri hizmetinin olmaması geri dönüş yapmamaları iptal sebebimdir

Alt katta her gün güm güm güm diye sesler çıkararak koşan komşunun çocuğuna neler yapılabilir? Yani benim şikayet hakkım var mı? Uyarma aşamasını geçeli baya oldu. Polise yada mahkemeye şikayet edebilir miyim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 41
 • JohnSmith @johnsmith

  O çocuklar velilerinin sorumluluğunda. Yani sesi yapan çocuk denemez, sesi yapan orada oturan kişiler, ha çocuk yapmış ha müzik köklemişler. Siz de aynen ya müzik kökleyeceksiniz, ya da çocuk yapacaksınız.

  • Ersin Gündem @ersin_gundem

   Müzik açsam bende aynı şeyi üst komşuya yapmış olacam 🙁

  • JohnSmith @johnsmith

   @ersin_gundem O da bir miktar anlayış gösterecek durumunuza, olmazsa polis çağırsın ciddi bir yaptırımı yok ki, sonra belki o da müzik açar, ya da alt kattaki komşuyla kendisi görüşür. En en sonunda bu iş böyle olmaz diye konuşmak zorunda kalınır.

   Çok kibar beyefendi olunca tepenize biniyor saygısız insanlar. Çocuğuna söz geçiremiyorsa bile sizden hergün özür dilemesi, yüzünüze bakamaması, utanması gerekirdi.

 • bbBB @bbbb

  Benim alt katımda da var böyle bir canavar öyle bir ayağını yere vurmak ki sanırsın binanın duvarlarına balyozla girişiyorlar. Normalde insanlar üst katlarındaki komşularından şikayetçi olur bense alt kattan ne kadar saçma değil mi 😀 Yaşım biraz daha küçük olsa pisleşip kendi evimi onların başına yıkmayı bilirdim ama işte hem yaş gereği hem de evde tek olmama nedeniyle onları analarından doğduklarına pişman edemiyorum. Çocuk yapıyorsan kendine yapıyorsun aga, çıkar çocuğu parka bahçeye enerjisini atsın, veya ver bir spor branşına hem bir şeyler öğrensin hem de fiziksel olarak deşarj olsun. Öyle çocuk yapıp başı boş bırakıp kendin tv izlemek, bilgisayarla uğraşmakla ebeveyn olunmuyor. Hele kültürsüz ailelerin çocukları hiç çekilmiyor bildiğin küçük recep ivedikler bunlar, büyüyünce de maganda olacakları bariz. Benim ne nezih komşularım oldu çocukları o kadar düzgün yetiştirilmişlerdi ki al karşına bir birey gibi sohbet et, oyunlar oyna. Kedi köpek de ürüyor, eğer ben insanım hayvanlardan üstünüm diyorsan bunu ilk önce çocuğunun eğitiminde göstereceksin, milletin huzurunu bozmayacaksın.

 • onimarsynn @onimarsynn

  Ben ses yüzünden üst komşuyla mahkemelik oldum. Çok uyardım falan ama evlerine mahkeme kağıdı gidene kadar sesi hiç kesmediler. Posta kutularında mahkeme kağıdını gördüğüm günden beri hiç sesleri çıkmıyor.

Cr 2032 pil Migrosta yada Mediamarkt mağazalarında satılır mı ? İnternetten almak istemiyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İyi akşamlar. Cat 6 yada 7 kablo almak istiyorum ama kaliteli olsun istiyorum galiba aliminyum kablolar falan varmış onlardan istemiyorum. 10 metre hazır şekilde kaliteli kayıpsız bir kablo istiyorum. Önerebileceğiniz bir kablo var mıdır?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yine internete bir yavaşlatma mı uygulanıyor?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Ersin Gündem paylaştı.

🚩🥇
📢 Büyük Gün.. Bugün...! 📢

🇹🇷 İpek Hosting ✅

💥 Artık geleneksel hale gelen bu yıl 6. sini yaptığımız Teknoseyir’e özel İpek Hosting hediyeleri için çekiliş yapılacaktır. Fakat bu sefer hediyelerimiz daha dolu ve farklı 😁

1. Hediye -) 1 Kişiye Teknoseyir Plus (1 Aylık)
2. Hediye -) 1 Kişiye adsoyad.com.tr (1 Yıllık)
3. Hediye -) 1 Kişiye Profesyonel Paket Hosting (1 Yıllık)
4. Hediye -) 25 Kişiye Giriş Seviye Hosting (1 Yıllık)

Çekilişe katılım için bu gönderiyi paylaşmak(Teknoseyir'de) ve katılıyorum şeklinde yorum atmak yeterlidir. 😀

🎁 🎈 🎀 Çekilişten verilecek hediyeler, çekiliş sitesi sıralamasına göre verilecektir. 🎁 🎈 🎀

- Asıl ve yedek olmak üzere 2 farklı listede yapılacaktır.

⏰ Sonuçlar 26.10.2018 Saat: 17.00’da isim etiketlenerek açıklanacaktır.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 135

Gearbestten Alfawise W2 model bir mekanik klavye aldım ama bir sorunum var. Klavye bilgisayarı açılırken açılıyor ama şifre girme ekranına geldiğinde kapanıyor ışıkları falan kapanıyor. Usb kablosunu çıkarıp geri takınca çalışıyor. Bu sorun neden kaynaklanıyor olabilir? Nasıl çözebilirim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap