Youtube da bir hacklenme mevzusu dönüyor sanırım. Takip ettiğim ama aktifliğini kaybetmiş bazı kanallarda çince korece yabancı içerikler paylaşılmaya başlandı. 1 ay içinde 5 - 6 tane kanala denk geldim. Kanalların ismini de değiştiriyorlar ama eski videoları silmiyorlar ordan anladım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7

11.11 de n11 in teknobiyotik mağazasından birşey aldım. Sürat kargo ile gönderilmiş ama adresim de sokak yanlış gözüküyor. Teknobiyotiği aradım biz n11 kodunu veriyoruz,adres otomatik olarak geçiyor sisteme , ben kargoyla konuşup size döneceğim falan dediler Adres değişmemiş hala. Bugün dağıtıma çıkacak kesin yanlış birine teslim edecekler, çıldıracam ya. Müşteri hizmetlerine de eleman almamışlar heralde hiç açılmıyor. Niye sürat kargo ile çalışır ki bi firma.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 12
 • TuranY @turany

  Bu klasik sürat kargo!

  O kadar çok geldi ki başıma aynı durum bırak farklı sokağı farklı ile bile gönderdiler. Sistemlerinde kayıtlı adresi otomatik seçip geçiyor sürat kargo personelleri. Dikkat ettikleri falan yok.

  Adrese de getirmezler en iyi ihtimalle şubeyi arayıp(ki telefonu açmaları bir mucize) rica ederseniz kuryenin de iyi gününe denk gelirse eve bırakır.

  • YCK @yck

   evet sistemden seçiyorlar. yurtiçi kargo için başıma gelmişti. hangi siteden aldığınızın önemi yok, yurtiçi kargonun sistemindeki adrese gidiyo kargolar. gidip değiştirtmiştim

 • fsh77 @fsh77

  teknobiyotik-n11 rezalet sadece sürat ile çalışıyor ,bende değiştirin dedim yapamıyoruz dediler epostalara dönmüyorlar falan ama sitesi 10 numara, kargo seçimi kutulama güzel ve aynı gün kargoya veriliyor,itopyadan aldığım karta güç bela bios update yaptırmalarını sağladım (bin bir naz niyaz ile önce yaparız dediler sonra olmaz dendi 🙂 ) pazartesi siparişi verdim hala kargolanacak bu firmalar cidden çok lakayt, ondan sonrada satış yapamayıp kapanıyorlar bence işini yapamayan parası ile müşteriyi bin pişman eden her firma kapanmayı hak ediyor 🙂

 • Ersin Gündem @ersin_gundem

  Evet şubeyi de arıyorum açan yok gel de küfür etme

 • MaddenTist @maddentist

  Bizim eve kasa psu falan gelmişti teknobiyotikten, almadığım halde. Ben arayıp sahibine teslim ettirdim

Ses sistemim monitöre bağlı bu şekilde hdmi üzerinden 2 farklı cihaz ile ses alabiliyorum ama bilgisayara direkt bağladığımda daha yüksek ses alıyordum. Monitör sesi neredeyse yarı yarıya düşürüyor. Monitörün ses çıkışını nasıl güçlendirebilirim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bakkal tarzı biryerden 5.50 tl lik birşeyler aldım. Kredi kartı ile ödüyecem dedim 50 kr komisyon alırım dedi. Acelem olduğu için kabul etmek zorunda kaldım. Bunu nereye şikayet edebilirim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 18
 • alper212 @alper212

  Bütün e-ticaret siteleri alır. Misal biz ürün eklerken tüm listeye * 0,027 yapıyoruz. %2,7 paytr'ye verdiğimiz için 🙂

 • Omer @omerf97

  Bankaniza sikayet edebilirsiniz

 • Erdinç B. @erdincb

  Kredi kartı ile alışveriş yapıldığında bankadan bankaya değişmekle beraber ya %4-5 kadar komisyon ödeyip ertesi gün para şirketin hesabınına geçiyor ya da 40 gün sonra komisyonsuz geçiyor. Bakkal ne yapacak? Ya komisyonu fiyata ekleyecek, bu durumda nakit alanları kazıklamış olacak, ya da kredi kartı alışverişlerinde zarar edecek. Bakkala kızmadan önce bunları da bilmek lazım.

 • Orcun @orcun

  Şöyle de birşey var. Komisyonu alsın almasın ayrı mevzu ama zaten atıyorum sigara adama bakkala gelişi 7 lira atıyorum onu 12'e satıyor. 7 lirasını da firmasına veriyor gerisi cep, aldığı 4 5 komisyonu da kendi kar'ından vermiyor onu da senden ekstra alıyor. Bu arada sattığı herşey de geçerlidir, çikolata gofret işte yoğurt su süt vs. vs. vs. bizim bakkal da alıyordu dedim abi sende bizi mi seviyorsun ? deyiş o deyiş bir daha almadı. Komisyonunu kat o zaman fiyata arkadaş ? zaten ufacık bakkalsın ettiği kar'I düşünürsek mal olarak en kral kar sende dönüyor. Markette 50 kuruşluk kek bunlarda 1 lira oluyor. Zaten adam marketten alamayacağı şeyi veya yakın değilse vs senden seve seve alacak. Bura buca abicim adamın derisinden davul yaparlar sonrada onu dangıdı dangıdı vura vura yırtarlar.

  • PhoeniXim @phoenixim

   Yok be Orçun, sigara'da o kadar para kalması imkansız. Bakkal arkadaşım 25 kuruş kalıyor sadece demişti 4-5 yıl önce, şu anda da 1 lira'dan fazla kalmıyordur

  • Orcun @orcun

   @phoenixim Yalan ya ben sana diyim 25 kuruş kalıyorsa günde 20 tane belki satıyor belki satamıyor eee 5 tl için mi bunca şeye uğraşıyor ? benim bildiğim min yüzde 20 kalıyor deniliyor. Ha birde her bakkalda aynı sigara aynı para değil yani atıyorum dağ başı bir yerde başka bakkal yoksa normalde 12 liralık sigara 13 14 lira vs. öyle bir çakallığı da var. Hatta kimi bakkal sarma sigara dahi satıyor. Onda zaten löp et evde sardır hanıma dükkanda sat.

  • Orkun @orkkoc

   @orcun sigara ve gazeteden markete çok az para kalır. Sigara ve gazete alan başka şeylerde aliyor diye satarlar bakkallar. Yoksa nerdeyse zarar ediyorlar. Dayımın marketi var oradan biliyorum. Zaten genelde bakkallar sigara ve gazeteyi bu yüzden karttan satmazlar.

  • PhoeniXim @phoenixim

   @orcun Sigara satmazlarsa sigara içen adam direkt başka yere gider. Sigara içen adam için standart alışveriş sigara, su alır gibi sigara alıyorlar.

BTK Guest Wifi

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Okulda kullanmak amaçlı bir laptop çantası arıyorum.
-Fazla pahalı olmayan
-Öğretmen çantası gibi olmayan biraz daha gençlere uygun
-15.6 laptop 1 tane a4 boyutlarında kitap ya da defter ve powerbank koyabileceğim
- Omuz askılı olanlardan
Öneriniz varsa alabilir miyim? Ben çok fazla bulamadım. Aradığım özelliklere en uygun olarak bunu buldum ama daha iyi öneriniz varsa düşüneceğim. https://www.hepsiburada.com/hp-signature-ince-15-6-inc-laptop-cantasi-l6v68aa-p-HBV000008HSTJ?magaza=Nethouse

Hp Signature İnce 15,6 İnç Laptop Çantası L6V68Aa Fiyatı

Hp Signature İnce 15,6 İnç Laptop Çantası L6V68Aa en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla sipariş verin, ayağınıza gelsin!
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5