#ikinciel Paraya ihtiyacım oldupu için alıp çok fazla kullanmadığım elektronik cihazlarımı satmak istiyorum. Ankara'da yaşıyorum elden ya da kargo ile gönderebilirim.

Blitzwolf BW VP1 Projeksiyon Cihazı ( Maksimum 12 saat kullanıldı. ) 650 TL demek istiyorum fiyat olarak.

Google ChromeCast 3 hepsiburadadan 283 tlye aldım 220 TL istediğim fiyat. @fatihy 'ye SATILMIŞTIR.

Qcy Box 1 Sterio (İkili Tws) Bluetooth Hoparlör 170 tlye aldım 120 TL istiyorum.

Logitech K380 Bluetooth Klavye 210 tlye aldım. 150 TL istiyorum. @koraysuna 'ya SATILMIŞTIR.

Orico Usb 3.0 Hub 4 portlu Masaya veya monitöre sıkıştırılabilir. Clip on şeklindedir. 50 TL iatiyorum ona da.

Vestel 19 inch Bilgisayar Monitörü Mat ekran 1440x900 75hz Vga girişli 180 TL istiyorum.

İlgileniyorsanız detayları konuşabiliriz mail ya da telefon yolu ile.

Tüm akışı kullanmayanlar için paylaş butonunu kullanarak etkileşimi arttırmamda bana yardımcı olabilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 15

Seneti yırtmanın cezası nedir? Senetin değeri 10 bin tlydi. 5bin tl ödüyeceğim dedi senetin arkasına yazmak istedi tam yazarken senedi alıp yırttı gitti. Senetin parçalanmış hali elimizde, ve bunu yaparken sesli güvenlik kamerası kaydımız da var. Avukata videoyu attım araştırıp neler yapabileceğimizi söylüyecek. Ama ben size de sormak istedim. Böyle bu durumda ne yapılabilir? Olay ev kapısının önünde geçiyor. Seneti yırttığı ve para vermediği açık açık gözüküyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ankara belediye otobüslerine wifi gelmiş

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Ersin Gündem paylaştı.

Öncelikle herkese iyi seneler, ablam özellikle spor için bir akıllı bileklik bakıyor. Kısa bir göz atma ile Mi band 4 ve honor 5 çıktı karşıma. Mi band 4'ü kullanan epey bir arkadaş var diye biliyorum burada. Yine honor 5'i alan bir arkadaş da vardı sanki. Kalori hesabı, adım sayma gibi konularda ne derece yetenekliler? Birbirlerine göre avantaj-dezavantajları tam olarak nelerdir? İlk gözüme çarpan galiba mi band bt 5.0 ile gelirken honor 5 4.2 ile gelmekteymiş.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Murat Şentürk @senturkmurat1999

  @protego hocam siz honor 5 kullanıyormuşsunuz zannedersem. Nedir yorumlarınız? Aynı zamanda @umtk hocam senin yorumun nedir bu iki ürün için? @hkellecioglu hocam siz de mi band 4 kullanıcısısınız anladığım kadarıyla.

  • protego @protego

   Honor'da tema sayısı az. Tema mağazası var ama şu an için Huawei telefon olmadan çalışmıyor 🙂 Bende niyeyse gps açık olmadığında bileklikle telefon bağlanmıyor. Biraz bakındım böyle bir şey göremedim galiba bende yazılımsal bir bug oluştu ama tabi emin değilim. Adım saymayı sanki biraz fazla gösteriyor gibi geldi ama açıkçası oturup hesabını yapmadım

   BT 4.2 sıkıntı olur mu diye ben de düşündüm alırken ama bir sorun yok şimdilik çekim alanı iyi. Benim Honor'u alma sebebim aslında görünüşüydü, mi band'ı sevmiyorum 🙂

  • Murat Şentürk @senturkmurat1999

   @protego spor yaparken kullanıyor musunuz? Bu konuda nasıl? Oksijen sensörü varmış galiba ama öyle çok kullanılacak bir şey değil gibi geldi bana. Şarjının daha az gittiği söyleniyor mi bandden ama şarj için kayıştan çıkarma gibi bir durum olmadığı için o konuda daha iyi buldum bunu. Mi band kayıştan çıkarıldığı için zamanla gevşeme sonrası düşüp kaybolma olur mu diye düşündüm. Ama mi band kullanıcısı çok ama çok daha fazla gibi sanki. Menzil konusunda sıkıntı yaşadınız mı?

  • protego @protego

   @senturkmurat1999 Sporla aram yoktur o yüzden bilmiyorum 😀 Şarjı mi banddan daha az gidecektir öünkü bataryası daha küçük. Ama en az 1 hafta gidiyor zaten o yüzden ben o farkı hiç dikkate almadım. Mi banddaki sorunlardan biri evet o zamanla gevşeyip düşme durumu. TS'de başına bu gelen çok insan oldu. Mi banddan uzak durma sebeplerimden biri de buydu. Oksijen sensörü sanırım spor yapacakların işine yarıyordur ben bi kaç kez ölçtüm hep %98 falan çıktı yani ne işime yarar anlamadım 😀 Menzil konusunda bir sıkıntı görmedim şimdiye kadar. Tek canımı sıkan şu gps mevzusu

 • Umut Koçak @umtk

  Ürün olarak çok denk sayılırlar ama benim tercihim destek, aksesuar, community vb. unsurlardan dolayı Xiaomi Mi Band 4 olurdu. Honor Band 5'in farklı olarak SpO2 ölçümü yapabilmesi ise iyi bir ayrıntı olmuş.

Sanırım verdiğim parayı en çok hakeden ürün bu. Blitzwolf Bw-Vp1 720p doğal çıkış çözünürlüğü var ve 500 tl.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 15 / 17

Fotoğraf makinesi almak istiyorum. Giriş seviyesi olarak hangi fotoğraf makinesini önerirsiniz? (aynasız/dslr) Canon 700d yi düşünüyorum ama o kadar eski makine 2020 yılında alınır mı? Xiaomi yi m1 de ilgimi çekiyor ama lens seçenekleri az ve pahalı. En çok beğendiğim makine Canon M50 ama emin olamıyorum. Sizin fikirlerinizi de almak istedim . Siz ne önerirsiniz? Asıl amacım fotoğraf çekmek olacak ama arada video da çekebilirim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 13

Habere bakın ya bir tane haberleri bile mi doğru olmaz 😀 Neymiş başka hat çıkartılmış bankasındaki parası çekilmiş falan. Hat değişince zaten bankalar blokeyi koyuyor.

ahaber - Dolandırıcıların yeni oyunu sim kart iptali

Dolandırıcıların yeni oyunu sim kart iptali
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Ersin Gündem paylaştı.

İİE gibi online eğitim veren(mümkünse canlı) bir kurum var mı bildiğiniz? Sertifika olsa iyi tabi ama olmasa da olur. Canlı olması daha çok işime geliyor, soru sorabiliyoruz. İİE fena değil ama, yıllık eğitimler hariç geri kalan eğitimler 5 saat ve bazıları canlı yapılmıyor. Eğitim başlamadan canlı olup olmayacağını da söylemiyorlar. Ve daha geçen hafta katıldıklarım da dahil birçok eğitimi paralı yapmışlar. 20 lira demişler ama 5 saatlik şey için 20 lira da çok udemy ve youtube orada dururken.

İstanbul İşletme Enstitüsü - Sertifikalı Eğitim Programları

Online eğitim için ücret ödemeyin, bize katılın. Ücretsiz online eğitimler ve sertifika programlarına katılın, İstanbul İşletme Enstitüsü sertifikalı olun.
BeğenFavori PaylaşYorum yap