Her usb type c portu power delivery destekler mi? Acer Swift Sf 315 52g model bir laptopum var. Usb type c portundan şarj etmeyi destekliyor mudur?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sinbo SEB-5803 model yumurta haşlama makinesi almıştım. Kesinlikle önermiyorum. İlk gün çalıştı. 2. kez çalıştırmaya çalıştığımda çalıştırmıyordu. İçindeki termik sigorta yanmış. Direkt kabloyu lehimledim bu şekilde çalışmasında bir sakınca var mıdır? Sadece su bittiğinde ötmüyor başında beklemem gerekiyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Dışardam eve sinek ve arı girmesini nasıl önleyebilirim? Nasıl bir ürün kullanmam gerekiyor. En azından odama girmesinler yeterli. Drone gibi ses çıkarıyorlar, salak gibi çarpıp çarpıp kaçıyorlar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7
Ersin Gündem paylaştı.

Merhaba arkadaşlar, aşağıdaki kampanyayı desteklemek isteyecek arkadaşlara ulaştırmayı kendime görev bildim. Ankara'da gönüllülerin kurduğu bir barınak, yardımlarınızı bekliyor. #akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap

@bilendenaldestek Acer Swift 3 SF 315-52G de 4gb DDR4 Adata ram varmış. Ben yanına bir tane 8 gb ram daha eklemek istiyorum. Kingston 8gb ram ile Adata olan çift kanal olarak çalışır mı? Birde önümüzdeki günlerde herhangi bir indirim var mı kingston 8 gb ddr4 ram ürünüzde? Beklemelimiyim ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İyi akşamlar. Bana program yazmak amaçlı bütün üst ve alt karakterlerin tuşların üstünde yazdığı kablosuz ve fazla yer kaplamayan bir klavye önerebilir misiniz? Şuan kullandığım klavyeyi gearbestten aldım ama alt ve üst karakterler yok.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Ersin Gündem paylaştı.

Arkadaşlar bilenler biliyor, normalde benim ek işim diyebileceğim #tamirtadilat işleri yapıyorum. Genelde elektronik, cep telefonu, bilgisayar ve parçaları vs. bunu tabi normalde internette pek duyurmuyordum. Arada işte TS'den falan ulaşan arkadaşlar sağolsunlar yolluyor tamir edip geri yolluyordum.

İhtiyacı olan varsa işte atıyorum '' abi telefonumun ekranı kırıldı ne yapıcaz ? '' yapılır, yeni ekran alırız, ufak bir işçilik ücreti alırım takarız. Veya notebook'um menteşesi yada kasası kırıldı, işte klavyesi pert, veya ekranı kırık falan bunları yapıyorum. Hani aklınıza gelebilecek çoğu sıkıntının tamirini yapabiliyorum.

Dediğim gibi ek işim çünkü geçmişte teknik servislerde çalıştım. Ama malum düzenli para lazım olduğundan ve başka mesleklere yöneldim. Bu işte aslında hobi şeklinde başladı ama devam ediyorum. Para kazanmak ilk amacım değil ama tabi ek gelir olsun diye yapıyorum. Ama ola ki maddi durumu yoktur, veya işte yetemiyordur sıkıntı değil gene elimden geldiğince yardımcı olurum.

Bana nasıl ulaşacaksınız ? genelde mail ve telegram kullanıyorum.

Mail : orcun89@outlook.com
Telegram : @orcun89

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 32

Bu sorunun aynısını benim ipad mini 2 de de yaşıyorum. Sizce bu sorun neden kaynaklı olabilir?Ekrandan mı yada gpu dan mı yada bataryadan kaynaklanıyor olabilir mi ?https://youtu.be/V1C2_JexmYw

iPad mini 2 gray screen problem

Any idea why do this my iPad ? Sometimes works without problems for hours and sometimes do every miniutes . Anybody could help me what should i do or whats t...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

2 gündür Türknet akşamları kesiliyor dün 23 gibi gitti sabah geldi. Bugünde 20.56 gibi kesilidi ve 21.08 de geldi. Ne yapmaya çalışıyorlar acaba ? Altyapı mı kaldırmıyor acaba sokaktaki yada mahalledeki.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Umut Tapar @taparumut

    bende de aynı problem var oyun içi pingim arttı şikayetim sonrası düzelttik dediler ama hale aynı her aksam 6 ile gece 1 arası yüksek ping alıyorum her şeyde

  • EnesBio @enesbio

    2 haftadır akşam 19:20 den sonra resmen int ölüyor 5-6 mbit download a düşüyor en kötüsüde speedtest yaptığınızda örn doruknet - radore -turkcell gibi yerlere 5-6 ms olması gereken ping 100 üzerinde eu serverinde bir oyuna girince 200 ping oluyor haliyle oynanmıyor lagdan 2 haftadır şikayet yazıyorum dönen yok en iyisi iptal etmek, fax istiyorlar iptal etmek için dilekçe ile kimlik fotokopisi https://faxzero.com bu siteden yada nette araştırın mail to fax diye bi kaç site var ilk 5 fax için free işlem yapılıyor ben iptal ettiricem müşteri hizmetinin olmaması geri dönüş yapmamaları iptal sebebimdir