s10e wifi araması ayarı kayboldu.Dün akşamdan beri wifi açıkken beni arayanlar ulaşamıyormuş. Bu wifi aramasını nasıl kapatabilirim? ağ ayarları ve fabrika ayarlarına dönmeyi denedim birşey değişmedi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Kim kabul etmiyor ya gelmediniz ki kabul etmeyim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

2 kablosuz kulaklık arasında kaldım. Birisi Samsung Buds , diğeri Huawei Freebuds Lite. Aranızda kullananlar varsa ya da yorum yapmak isteyenler varsa yorumlarınızı alabilir miyim? Samsung Galaxy S10E kullanıyorum. Zaman zaman gürültü önleme ve dışarıdaki sesi dinleme özelliklerini kullanacağım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Mynet de hesabım vardı küçükken bir kaç video paylaşmıştım. Hesabım silinmiş ama videolar duruyor. Mail atmıştım videoları kaldırmaları için takmadılar. Ben bu konuda ne yapabilirim hukuki açıdan vb?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Telefon uygulaması olan, usb nas olarak kullanabileceğim ve cihazların hızlarını sınırlayabileceğim bir modem/router önerebilir misiniz? Gigabit ethernet portu da olursa çok güzel olur. Şu an Tplink TD W 9970 modemi ve xiaomi 5 ghz destekli routerı kullanıyorum. Ama xiaominin uygulaması çok yavaş çalışıyor. Dosyalarıma bakmak için uygulamayı çok bekliyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Kredi kartı puanı kullanılabilen bildiğiniz siteleri yazabilir misiniz? Ben başlayayım

İş Bankası Maximum
Yemeksepeti

Teb Bonus
n11.com

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Adam televizyon kanalına tazmnat davası açarak 1.5 milyon türk lirası tazminat kazanmış. Diğer youtuberların bundan haberi olunca , açılacak davalardan sonra televizyon kanallarını düşünemiyorum.

TAZMİNAT DAVASINI KAZANDIM!!

TAZMİNAT DAVASINI KAZANDIM!! videomuz sizlerle. Arkadaşlar bildiğiniz üzere 15 ay önce televizyon kanalına açmış olduğumuz tazminat davasının kararı bugün ve...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Ersin Gündem paylaştı.

Teknoseyir ahalisi;
Yeni TeknoSeyir Levhası, versiyon 3.0 hazır.
Hadi bir oylama yapalım;
Yarın bunu hangi TS ofisine göndermemi istersiniz?

BEĞENİN: TeknoSeyir Ofisi'ne @gamsizm @leventp @hkellecioglu
FAVORİLEYİN: #oyungundemi 'ne @ugury @harrower
ve PAYLAŞIN: yüksek katılımlı adil bir oylama için.

Not: Tabi ki son söz, TS yönetiminin olacaktır.

Edit: 2019.haziran.28. 16:00, oylama sonuçlandı;
#mazbata goes to #oyungundemi

Dün paylaştığım #Fallout temalı çalışmam, aslında yeni TS levhasının arkasıydı 😉
TS ekibi dahil kimseye söylememiştim. Tasarım hariç, imalatı 3 gün sürdü ve tekrar ne zaman üretebilirim, ya da buna imkanım olur mu bilemiyorum. Yani tek atış hakkımız var. Yarın, öğleden sonra, kargocular kapanmadan evvel, sandıklar kapanır.
#akış #tslevha

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 58