İyi geceler herkese, Epic Store'daki indirim herkes gibi beni de şok etti 😀 Acele edip almadan önce şunları sorayım size. Detroit Become Human için soruyorum, Intel i7 4710MQ, GTX860m, 8GB RAM donanıma sahibim. Minimum gereksinimler şunlarmış: i5 2400, GTX660 ve 4GB RAM.
Ne diyorsunuz 1080p medium 30 fps verir mi ? 😀 Ayrıca bu oyunlar TBD olarak gözüküyor, çok geç çıkmaz umarım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 23 / 25

Burkina Faso'dan gelen paranın üstüne Fildişi Sahili'nden bir miktar eklenmesi şahane oldu, kıskanın 😏

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar zengin olmuşum, mutluluğumu sizinle paylaşmak istedim 🤑

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7

Selamlar, mimar ya da inşaat mühendisi olanlara (çizim programı bilenlere) soruyorum. İşaretlediğim sembollerin, kısaltmanın anlamlarını bilen var mı ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bilgisayarım powera basınca açılmaya başladı. Uyku moduna almaya başlamıştım, sıkıntı olmuyordu. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
Detaylı https://teknoseyir.com/durum/1054534

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selamlar, aşağıdaki siteleri kullanıp para çeken var mı ? Komisyon oranları nasıl ve işlem kaç gün sürüyor ?
@norego hocam sizin bilginiz olabilir.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Ali @norego

  Direk wire transfer yapmanı tavsiye ederim. Diğer hepsnde önce oradaki üyeliğine parayı çekiyorsun ardından yine hesabına swift yapılıyor. Doğrudan swifti(wire transfer) seçerek ek komisyon boşuna ödeme. Swiftede komisyon sabit değil, çalıştığın bankadan swift komisyonunu öğrenebilirsin ama söykedikleri komisyona ek bir de muhabir banka komisyonu kesilecek ve ne kadar kesileceğini önceden öğrenemiyorsun.

  • Keziah @erkekcagri

   Teşekkür ederim. International Wire Transfer'in ne olduğunu anlamamıştım. Banka hesabımı mı tanımlayacam oraya ? $50ın bana gelişi 35-40 olsa kafi. Ekşide aracıların çok feci olduğu söyleniyor zaten.

  • Ali @norego

   Süre olarak da bankadan bankaya ve paranın geldiği ülkeye göre değişiyor. Ortalama 2-3 iş günü sürüyor. Ve tavsiyem enpara hesabın varsa enparaya çek, en az komisyonu enpara alıyor. Enpara yoksa da iş bankası tavsiye edebilirim. Akbank ve yapıkrediden uzak dur, akbank yılbaşında swift ücretlerini 3 kat arttırdı, yapıkredide de paranı ne zaman alırsın meçhul, 21 gün beklettikleri oldu beni.

   Ek olarak 200$ dan azsa alacağın para bence swiftle, çekmekle uğraşma en az 40-50$'ı kesintilere gider. Skrill hesabı açıp skrille çekebilir ve skrillde sanal kart oluşturup internet harcamalarında kullanabilirsin kesinti olmaması için

  • Ali @norego

   @erkekcagri 50$ ise hiç uğraşma eline 20-25 ya geçer ya geçmez. Direk skrill hesabı açıp skriil hesabına aktartıp oradan alışverişte kullan.

  • Keziah @erkekcagri

   @norego Anladım, en mantıklısı Skrill'den sanal kart. Teşekkür ederim.

Güzel bir gün 🤗
#Meizu16th

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bilgisayarım bir süredir çok geç açılmaya başladı. Bazen hemen açılıyor, bazen 1 dakika sürüyor, bazen 5 dakika. Dayanamayıp reset atıyorum. Güç düğmesine bastıktan sonra ekrana görüntü gelmiyor, siyahta kalıyor anlayacağınız. Sistem SSD'ye kurulu. Şüphelenip arkasını açtım baktım, SSD yerinden oynamıştı yine. Düzelttim olmuştur diye umdum ama olmadı. Biosa girdim, 2. sırada olan SSD'yi 1'e aldım, yine olmadı. Çözüm önerileriniz neler ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap