İyi geceler herkese, merak ettiğim bir konu var. Telefonda ekranı aşağı kaydırıken bazen siyah renkler de kayıyor, arkasında leke bırakır gibi. Geceleri dikkatimi çekiyor. Neden oluyor bu ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba herkese, elimde eski bir kasa var. Bilgisayar açıldıktan kısa bir süre kapanıyor. Kasanın kapağı açıkken işlemci boşta 70-80 derece civarında seyrediyor ve henüz kapanmadı. Kasanın içindeki havayı dışarı atan fan çalışmıyor. Bir kablosu güç kaynağına bağlı, bir diğeri boşta, anakarta bağlamak gerekir mi bilmiyorum. İşlemci soğutucusu çalışıyor. Termal macunu yenilemek gerekebilir. Sizin düşünceniz nedir ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba, şöyle bir şey arıyorum. Verileri ben girecem, o bunu grafiğe dökecek çok çeşitli. Ortalama vs gösterecek. Evet bunu excel ile yapabiliyorum ama uğraştırıcı. Bildiğiniz istatistik tutmaya yarayan bir site ya da program var mı ? Kullanımı kolay, güzel bir arayüze sahip olmalı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Cep telefonlarına kredi kartında taksit olayı hakkında bilgisi olan var mı ? Kastettiğim vade farksız 3 taksit.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Meizu 16th neden kısa süre içerisinde piyasadan çekildi ? Tekrar ne zaman gelir, bilgisi olan var mı ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İyi akşamlar, BIOS'a girmek istiyorum ancak bilgisayar doğrudan Windows'u açıyor. F2 F7 tuşları işe yaramıyor. Windows da açılmıyor zaten siyah ekranda kalıyor. Bu bilgisayarı nasıl boot edip formatlayabilirim ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 13

İyi geceler herkese, çok sıkıntılı bir durumdayım. Fotoğrafın sorumlusu malesef benim. USB bellek ile Windows 10 boot etmemi söylüyorlar. Önemli olan şu, içindeki dosyaları kurtarabilecek miyim ? Yarın sabahtan Monster Notebook'a gitmeyi düşünüyorum. Sizin düşünceleriniz neler ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap