Bu adama bile bunu anlattırdınız ya yazık be 😀
https://youtu.be/x20Jaqtu_9s

Amerika Neden Zengin

Amerika Sömürdüğü İçin Zengin Safsatası
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Ali Pektaş @alipektas

  "Amerika Sömürdüğü İçin Zengin Safsatası" mı?...
  Doğru bilgileri yanlış yorumlamış bence bu arkadaş, kusura bakmasın.
  Amerika sömürdüğü için zengin, güçlü olduğu için de sömürebiliyor. Zaten kendisi de bunu diyor video boyunca. Neden böyle saçma bir cümle serpiştirmiş videonun açıklamasına anlamadım.

 • berrram @berrram

  Niye herkes her konuda konuşmak zorunda hissediyor. Sen kendine " Manual Therapist & Master Trainer " demişsin sanane bu konulardan bırak tarihçiler konuşsun, ekonomi uzmanları konuşsun.

  • Agab @agab

   “Sanatçı” topluma yol verir.

  • Alper Kutlu @alper-kutlu

   Senin bu konuda fikir beyan etmen gibi o da cahillerin söylediği yanlışı düzeltmek istiyor fikrini beyan ediyor. Herkes uzman olduğu konuda konuşmalıysa bu ülkede o kadar az konuşan insan olur ki ülkeyi kapatır gideriz o derece akjsdhjkasdkajs şaka bi yana kimin ne konuştuğu değil yanlış mı konuşmuş ona bakmamız gerekmez mi? bu adamın 10 binlerce takip edeni var amerika sömürüyo o yüzden zengin derlerse açıklama ihtiyacı duyar sonuçta orasıyla alakası var şuan amerikaya gittiği için küfürde ettiklerine eminim her neyse bilgi paylaşılınca güzel yanlışı varsa düzeltmek için belirtirsin ama insanları aydınlatmaya çalışıyorsa karışma bence 🙂

  • berrram @berrram

   @alper-kutlu Demek istediğim o. Sen buna bir cevap vermek istiyorsan ve ABD gibi bir yerde bir spor eğitmeniysen bu senin çevreni epeyi genişlettirir. Alırsan yanına bir tane bu işin aslını astarını bilen birini ona anlattırırsın Türkiye'deki ya da genel olarak dünyada öne sürülen argümanları sorarsın o da cevap verir. ABD'de olan markaları sayıp ABD çok güçlü demek çok anlamsız ve altı boş.

  • Alper Kutlu @alper-kutlu

   @berrram bana göre anlamı var obamanın sadece uygulamayı kullanmayın oyunu oynamayın aynı zamanda yapın dediği sırada bizim başbakanımız bulut diye bir şey var abur cubur içine atıyosun istediğinde alıyosun çok kafaya takmamak lazım yoksa fıttırırısın gibi bi açıklamayı türk telekom konferansında yapmıştı bu bile hem amerikanın hem ülkemizin durumunu anlatıyo o saydığı en büyük şirketleride söylemesi anlamlı petrol üzerine söyledikleride yüzeysel şekilde anlatıyor işte illa şu şekilde yapmak zorunda yoksa yapmasın demek ne kadar doğru?

  • lterlemez @lterlemez

   Bilmek başka şey tecrübe etmek başka bir şey; dünyanın en zengin ülkesinin en fakir insanı da olabilirsiniz, tam tersini de. Teori ile uygulama/tecrübe her zaman uyuşmayabilir. Var olanı görmek isteyen var, görmezden gelmek isteyeni var; söylemek isteyeni var istemeyeni var, söyletmeyeni var.

 • Hado @hado

  Yüzlerce yıllık bagajı sırtından attığında ABD oluyorsun işte. Biz hala Osmanlı, Atatürk kavgasında bogulalim.

Erkan paylaştı.

29 temmuz itibarıyla açıklanan corona hasta sayıları sadece hastanede yatan hastaları kapsamaktadır.

Corona testi pozitif vakalar sayıya dahil değildir.

Kanal 7 Ankara - Mehmet Acet

izlemek isteyenler için; Ulke TV canlı 18.10 - 18.23 saatleri arası

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 21
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Inside The $5 Billion Apple Headquarters

What looks like a giant spaceship parked in the lush flats of Cupertino, California, is actually tech giant Apple's new HQ. Fittingly named the Apple Park, t...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Abi yine mi dışarı çıkma yasakları gelecek? https://twitter.com/sputnik_TR/status/1306908215821692928?s=19

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 29

Abi dolara bakınca bir sevindim yahu ne güzel sürekli artıyor. 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Mercedes CLK63 AMG Black Series | Rise & Drive | PistonHeads

The 2007 CLK63 Black Series played a pivotal role in Mercedes-AMG’s development. All of the company’s world-class modern day performance cars owe something t...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Özendiğiniz Norveç'den çok daha zenginiz işte kanıtı !

BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Dostlar selamlar, bu sonradan takılan spoilerın arkadaki yere basma kuvvetini vs nasıl öğrenebiliyoruz ? Örneğin Mercedes Slk 250 için bir spoiler alıcak olsam elbette arkaya ne kadar basacağına öğrenmek isterim sonuç itibariyle fazlası ivlenme de yavaşlık katabilir. Bu tip bilgileri yazan ve spoiler satan bir yer var mı acaba ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap