Arkadaşlar bu nedir ? 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 8
Erkan paylaştı.

Güzel kondisyonda 2001 Alfa Romeo 156 MK1 sizce alınır mı? Kullananlar varsa kronik sorunları hakkında bilgilendirirlerse sevinirim. Benim bildiğim boyaları vs hassas ön takım hassas olduğu söyleniyor başka bir bilgim yok. Son olarak yakıtı hakkında bir bilginiz var mı? Tahminimce LPG ile 30 kuruş civarı yakacağını düşünüyorum #OtoSeyir

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Gökhan Bilgin @mutlakdeli

  Bu ülkede alfadan en iyi anlayan adamlardan birisi ralli co pilotu aras Dinçer'dir. Kendisi çok mütavizi birisidir. İnstagramdan mesaj atarsanız gün içinde dönecektir hatta alfa alacak olmanıza eminim çok sevinecektir.

  • Karma @karma

   Teşekkür ederim ulaşmaya çalışayım kendisine 🙂 Yıllardır bütün Alfa'ları sever araştırırım fakat en az bilgim olan kasa bu mk1 kasasıdır. Hiç alıcı gözü ile bakıp sorunları var mı araştırmadığım ve ilk arabam olacağı için biraz şüphe ile yaklaşıyorum doğal olarak

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 9
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bizim veri bilimci sağlam f1 hayranı çıktı. 😀 İçerisinde bir tifosi olduğunu keşfettim. Finalde
Mercedes AMG > Ferrari yazacağım. 😛

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu otobüs ve metrobüs şoförleri net frene basmayı bilmiyor. Hepsinin tek ortak özelliği bu olsa gerek

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 10
 • Player 1 @player-1

  Araçların bakımından şüpheleniyorum. Hayatını o otobüsü kullanarak kazanan biri eninde sonunda o frene basmasını öğrenir. Zaten otomatik vites otobüslerde bile vites geçişlerinde biröne bir arkaya yığılıyoruz. Otobüs vitesi zor atıyor.

 • Orcun @orcun

  Freni geç, süremiyorlar. Adam virajı dönüyor kaldırma çıkıyor falan, daha bak bugün başıma geldi, lap diye arka tekerden çıktı kaldırıma zank diye de indi vs. sanki içeride insan değil taş taşıyor vs. şehir içi ya arada en önde takılıyorum izliyorum 50 60 70 basıyor koca otobüsle vs. ulen sabit hızda gitsene ? içerde ayakta insan var mı ? yok mu ? yaşlısı kilolusu engellisi vs. vs. ani hareketler ani frenler vs. ya araba otomatik artık arkadaş vitesli kullanıyor sanki yokuşta alet vitesi düşürüyor yığılıyorsun bu hala gazı köklüyor vitesi 2. atıyor araba vs e zorlanıyor çıkamıyor gene 1'e düşürüyor falan ya sabit bassana gaza işte ? yok, resmen savrula savrula savrulduk bu ne ? birde yani araba dolmuş artık bağırıyor ya arkalara ilerleyelim vs. ondan sonra şoförü döven adamlara da hak vermeye başlıyorum. Dolmuş ya otobüs ? sen daha nereye alıyorsun ? sonra dur kalk sağa sola gazı kökle fren yapama vs savrul içerde milletle akraba ol sürtmekten dokundurmaktan vs. belediye kaçkere şikayet ettim işlem var mı ? yok.

 • Emre ORHAN @emreorhan

  Ben size babası belediye de çalışan biri olarak söyleyeyim, bu ara seçim mevzuları yüzünden otobüslerin yedek parçaları temin edilmiyor. Viraj kaldırıma çıkma mevzuları ise yüzde 80 bilerek çıkıyordu çünkü o koca otobüs zannettiğiniz gibi kolay dönmüyor. Birde şu an istanbul için de 3 adet otobüs çeşidi var. Halk otobüsü, İETT ve Erguvan bunlardan sadece İETT belediye yönetimde diğerleri denetime tabi.

 • sarpuli @sarpuli

  Bilmediklerine katılsam da ÇOK zor bir iş yaptıklarından görmezsen geliyorum...