Bitcoin minerları bu işe sevindi. 😁https://twitter.com/bbcturkce/status/1245959254021898242?s=19

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 10

Covid-19 ilaç tedavisi olumlu sonuçlar veriyor…

Dr. Mehmet Öz covid-19 ilaç tedavisindeki gelişmeyi gösteren önemli bir araştırmayı paylaşıyor. Çin'de bilim insanları, ellerindeki verileri paylaştı. Araştı...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://youtu.be/-UdWNPoxSVA #istanbulbilişim

İstanbul Bilişim bizi kandırıyor mu? (Özel Röportaj)

#İstanbulBilişim #Şikayet #Röportaj https://shiftdelete.net/istanbul-bilisim-bizi-kandiriyor-mu ShiftDelete.Net olarak bilgilendirici videolarla karşınıza çı...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 10
 • Temp 🔚 @temp

  El ve göz hareketleri, beden dili baya fiyasko olmuş adamın.
  Bir de video boyunca aynı şeyleri tekrar edip durmuş. İzlemeye değer pek bir şey yok.
  Yurtdışından kaynaklı tedarik sorunları vardı, bizlik bir şey yok. Biz herkese dönüş yapıyoruz falan diyorlar.
  Bizzat alışveriş deneyimim olmadı yakın zaman içinde ama bana da güven vermedi bu son sıra çıkan haberler.

  • Erkan @erkan123

   Bu adam nasıl bu pozisyonda anlamıyorum. Ulan insan en kötü bile olan durumu daha şeffaf şekilde anlatır ve biraz olsun kurtarmaya bakar. İnsanlara yeniden bir şekilde güven aşılaman gerekli bu tür durumda hala gelmiş tip tip yalanlar ya ne yazık.

 • Orcun @orcun

  Adamın ses tonu güvensiz, hani son dk ya '' dur şunları diyecez bir ezberleyim öyle kayıtta birdaha tekrar ederiz'' der gibi konuşuyor. Sonra 2 türlü kayıt alınıyor. Bir yandan Hakkı bey öbür yandan İstanbul bilişim sorumlusu karşıdan video kayıt alıyor. Yetmiyor canlı konuşmanın kayıt'ı alınıyor vs. Hani neden bu kadar '' biz güvenliyiz bakın Hakkı bey ile de görüştük koca SDN zaten '' imajı çizilmeye çalışılmış onu anlamadım. Bunu 2. elde de sık yaparlar, satıcı genelde din'i kullanır. Der ki '' Elhamdülillah müslümanız kardeş bizde sorun olmaz. Ne dediysek o dur. '' Neden ekstra bir güven sağlama girişiminde bulunuyorsun ? çünkü karşı taraf sana güvenmeyecek demektir. Bunu bildiğin için güvenmesini sağlarsın. + arkadaş hem konuşamıyor hem de heyecandan olabilir vs kenarı notlar almış. Genel müdür yardımcısıyım diyor, ama araştırıyorum ben İstanbulbilişim için sitesinde hiçbir bilgi ibare yok. Sitede diyor ki 2002'den beri vs yahu niye sen ekstra güven işte ekstra uğraşıp garanti sağlamaya çalışıyorsun ki ? neden niçin ? ha okey sorun yaşatmayabilirsin ama 1 olur 2 olur 5 olur 10 olur, internette birtane olumlu yorum yok ki ? alan mağdur, almaya çalışan garantiden yana mağdur, almaya çalışıp parasını ödeyip bekleyen adam mağdur, iadesi yapılmadığı için mağdur. Hep mağdur mağdur.

 • Deniz Fidan @deniz-fidan

  İstanbul bilişimden kimse bir şey alnasa batarlar herhalde ama insanlar demekki güvensiz deyip alıyorlar çok ilginç.

 • LOOP @loop

  Ben telefon alma denemesi yapmıştım baktım gelmiyor 3 haftayı geçti, ne ticketa ne telefona cevap veriyorlar., airport avmde dükkanlarına gitmesem daha bir iki ay daha oyalayacaklardı, dükkana vardım boşalmış gibiydi ufak esnaf dükkanı gibi zaten, baktım masanın üzerinde benim aldığım model telefonlardan 2-3 tane var, alayım hazır gelmişken dedim verdiler. Oradaki tablo da böyleydi battınızmı ya flna dedim yoo filan dedi kasadaki oğlan ama dükkandaki tablo bomboştu 3-5 bişey kalmış hepsi o... 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Vay be ne ülkeler var. https://youtu.be/IrIgkaTlmII

Koronavirüs: Batı Avrupa'nın en az önlem alan ülkesi İsveç

Burju İleri, Youtube üzerinden İsveç'teki yaşamı anlatan ve İsveççe öğreten bir filolog. Koronavirüs salgınını beş yıldır ikamet ettiği İsveç'in Katrineholm ...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar İstanbul da belediye otobüsüne bindim hakkınızı helal edin 😁

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 26 / 29
BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 10
 • Daviance @daviance

  bide tedavisini düşün ,15 gün sonra gitsen o mri sonucuda geçersiz ,moern tıptan fayda bekliyen daha önce tecrübe yaşamamıştır kardeşim ,bu kadra net ,tıpta gerçekten fark yaratan zümre kendi tekniğini bulmuş cerrahlardır diğerleri gel paşam ilaç yaz git paşam doktoru olur anca.

 • CaptainCombo @captaincombo

  Bunlarda salgın hastalıklarla ilgili devletin sağlık giderlerini karşılama zorunluluğu yok mu?

 • Deniz Fidan @deniz-fidan

  Sigorta yaptırınca parasız diye biliyorum. Pahalı bir şey değil sigorta.

  • kei @kei

   Zaten sigortasız $ 10.808 küsür tutmuş, hastane 5200 indirim yapmış, sigorta da 4200'ü karşılamış ama hala 1200 ödemesi lazım.
   Sigortaya ödediği aylık para da ileride artar.
   Co-pay sistemi bu, bizde de var aslında ama hastane bize fatura vermiyor, eczanede ilaç alırken ödüyoruz (veya emekli maaşından kesiliyor) o yüzden kimse fark etmiyor kolay kolay.

 • Daviance @daviance

  Aslında bunlar tırı vırı işler ,asıl önemli tedavi ,ciddi hastalıkalrda tedavi çok önemli çünkü sonunda ex olucaksın ,para pul falan varsada yoksa da öenmi yok ,tedavide bizde eksik olan kısmı mr 50 lira olsa ne olur böyle bir durumda olmasa ne olur.