ShiftDelete.Net - Huawei, kilit ekranı üzerine reklam alıyor

Kendi işletim sistemi üzerinde çalışan Huawei, şu sıralar telefonların kilit ekranını reklam alanı o...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 10

Bir müslüman olarak hamdolsun lafını sevmiyorum , özellikle iktidar partisi ve yanlıları çok kullanıyor , Nasılsın ? Hamdolsun ... hamdolsun nedir arkadaş , neye , kime ? Tek başına bir dilek gibi , bir fiil gibi , yemin olsun demek bu haliyle .. Ya Allah'a hamdolsun de ya da Elhamdülillah de geç , bir anlamı olsun , di mi ya ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 19

HP IN-EAR HEADSET 150
Bim'in elinde 1 adet kulaklık kalmış , 15 liraya aldım , piyasa fiyatı 70 ler civarında . Bu kulaklığı kimseye tavsiye etmem , müzik dinlenemiyor , sesler çok cansız , enstrümanları algılayamıyorsunuz , vokal ön planda . Garip yapısı kulağı acıtıyor , rahatsız ediyor .

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu hata neden olur ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Airoso @airoso

    Bağlantıdan olabilir ilk akla gelen. Şu makale var: https://support.apple.com/tr-tr/HT201435 bu makaleden sorununuzu açıklayan kısımdan alıntı,

    Aynı ağı kullanarak aygıtınızı tekrar güncellemeyi deneyin. Bu iletilerden birini görmeye devam ediyorsanız aygıtınızı başka bir ağ kullanarak güncellemeyi deneyin veya aygıtınızı iTunes ile güncelleyin. Birden fazla ağ ile güncellemeyi denedikten sonra sorun tekrar ortaya çıkarsa güncellemeyi kaldırın.

    iOS güncellemeleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

O değil de , bu çok çekirdek olayından sonra site akışı çok yavaşladı , akışlar arası yarım saat olmaya başladı artık.. ya da beni engelleyenler arttı 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 20

Nihayet Gm9 pronun bir açığını buldum 🙂 Bir tuş kombinasyonu var henüz ne olduğunu bulamadım , cebimdeyken kendi kendine titreşime alıyor . Tekrar sesliye getirmek zorunda kalıyorum . Bu telefonu alalı sanırım 4 ay oldu , And. 9 pie'a geçeli 2 ay oldu , o zamandan beri yapıyor bu olayı .

BeğenFavori PaylaşYorum yap

2.telefon için güzel bir aday Gm9 go , 900 lira..

BeğenFavori PaylaşYorum yap