Arkadaşlar , 400 Gb civarında arşiv video ve fotoğraf dosyam var 1TB harici üzerinde ama disk 10 yıllık , her an patlama tehlikesine karşı yedeğe alayım diyorum . Yeni çıkan 2,5 harici USB 3.0 2 TB hddlerden mi alayım sizce , yoksa bütçemi çok zorlayım 500 civarında SSD mi alayım ? Beklentim hız değil , nasıl olsa anı videoları , beklentim uzun ömür ve ayda bir smart tv ye USB den takıp izlemek

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 8

Bir müzik de ben paylaşayım içiniz gıcıklansın…
https://www.youtube.com/watch?v=g_HN50TLuaI

Oops!... I Did It Again - Vintage Marilyn Monroe Style Britney Spears Cover ft....

**Get this song on our album**: http://flyt.it/shoppmj_yt Get tix to see PMJ live: http://smarturl.it/tourpmjyt Website: http://www.postmodernjukebox.com The...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar merhaba , citroen c3 marka aracım var , üzerinde normal orjinal farları takılı, sürekli kısa far açık kullanıyorum , ayda bir, en fazla 2 ayda bir far ampülü patlıyor . kendim beceremediğim için sanayide taktırıyorum . Sanayide birisi Led ampül taktırmamı tavsiye etti , hem daha parlak hem patlamaz sık sık dedi , 140 liraya çiftini takarım dedi . Led far veya led ampül teknolojisini bilen/kullanan var mı? Taktırmamı tavsiye edermisiniz ? Beylikdüzünde tavsiye edebileceğiniz bir yer var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 8

İstanbul’daki yeni havalimanının inşasını ve 25 yıllığına işletmesini üstlenen İGA Havalimanı İşletmesi, Uber ile herhangi bir görüşme yapılmadığını, anlaşmaya varılmadığını duyurdu.
İGA’dan, Uber’in 3. havalimanını taksi hizmetlerini alacağı yönündeki iddialara yanıt geldi.

Açıklamada, İstanbul Yeni Havalimanı’nın inşasını ve 25 yıllığına işletmesini üstlenen İGA’nın, havalimanının operasyona başlamasıyla sunulacak taksi hizmeti için “34 No’lu Taksiciler Kooperatifi” ile çalışmak üzere anlaşma sağladığı belirtilerek, şunlar kaydedildi:

“İstanbul Yeni Havalimanı’nı yolcu deneyimi konusunda ‘dünyanın en önemli havalimanı’ haline getirmeyi hedefleyen İGA, bu anlayışla daha önce görülmemiş bir taksi hizmeti için yeni standartlar paketi belirlemiştir. Tamamlandığında ‘dünyanın sıfırdan yapılan en büyük havalimanı’ olacak İstanbul Yeni Havalimanı’na yakışır bir hizmet vermek hedefiyle 34 No’lu Taksiciler Kooperatifi ile gerçekleştirilecek sözleşmeye pek çok yeni standart eklenmiştir. Ortak karara bağlanan yeni standartlar, sıklıkla denetlenecek ve yolculara en iyi hizmetin verilmesi konusu üzerinde titizlikle durulacaktır.

’34 NO’LU TAKSİCİLER KOOPERATİFİ’

İGA, 34 No’lu Taksiciler Kooperatifi ile yapacağı sözleşmenin son safhasında bulunmaktadır. Onayların tamamlanmasının ardından sözleşme imzalanarak gerekli açıklamalar yapılacaktır. Bu noktada, haberde bahsi geçen şirket ile herhangi bir görüşme yapılmamış, anlaşmaya varılmamıştır.”

BeğenFavori PaylaşYorum yap

@picasso16 Arkadaşımızdan aldığım kulaklık bir günde bana ulaştı , ses çok güzel , özellikle baslar iyi vuruyor , bu fiyata göre çok iyi bir kulaklık tavsiye ederim sizlere de..

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 26

Arkadaşlar selam , 3 seneye yaklaşan Asus Selfie z00ud telefonum için sağlam bir pil nereden bulabilirim? n11 GG HB de yüzlerce pil var,ben birkaç telefon için aldım ama 6 ayda şiştiler , verimleri düştü,ne tavsiye edersiniz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar selam , bildiğim kadarıyla teknoseyirde bisikletten anlayan baya bir arkadaş var . Ben de oğluma bisiklet alayım istiyorum ama 500-600 civarında bişi olsun , 26 jant dağ bisikleti . Beylikdüzünde nereden alabilirim ? Bisikletpro diye bir yer açıldı bizim burda , güvenilirmidir , fiyatları uygunmudur ? Ne dersiniz ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 7

Xing Türkçe desteği kesiyormuş , politik mi sizce ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Linkteki TV ‘yi mutfakta kullanmak üzere almak istiyorum , ince olması 24″ olup Full HD olması ve dahili receivera sahip olması beğendiğim özellikler , 24″ samsung ve lg full hd tv bulamadım ,aranızda kullanıp da yorumlarını benimle paylaşmak isteyen var mı?
http://www.vatanbilgisayar.com/philips-24pfs4022-24-60-cm-fhd-ultra-ince-tv-dahili-uydu-alici.html

PHILIPS 24PFS4022 24'' 60 CM FHD ULTRA İNCE TV,DAHİLİ UYDU ALICI

PHILIPS 24PFS4022 24'' 60 CM FHD ULTRA İNCE TV,DAHİLİ UYDU ALICI fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar , geçenlerde bahsettim sahibinden.com’dan GET ile aldığım netbookhaşat çıktı , iade ettim , 3 gün önce teslim almış satıcı hemen yeni bir ilan açmış tertemiz hiç kullanılmamış diye tekrar satıyor , yolladığım mesajlara rağmen iademi onaylamıyor , sahibinden.com u aradım satıcıya mesaj yollamaktan başka birşey yapamayız dediler . Ne yapmam lazım ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap