Trompet yakında çıkar biz #Huawei ile anlaştık der geçer. :)) #noproblem #trompet

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ari Barokas - Beyni Yok (Lafıma Gücenme)

Şarkı Sözleri ve Daha Fazla Bilgi: Söz - Müzik - Düzenleme: Ari Barokas Apple Music: https://apple.co/2G8HoaF Fizy: http://bit.ly/2G74Kx8 Muud: http://bit.ly...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#GameofThrones kime yan yan baktıysa sonu :))

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#android #google arama çubuğu dark olmuş :))

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bi açıklama yok mu? Murat Gamsız @gamsizm

Umarım bugün #GÜNDEM'de bu konuyu konuşmuş ve ne aksiyon aldığınız veya almadığınızı söylemişsinizdir.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

9750H işlemcili notebooklara bakınırken İntel'den haziran ayı için ilk mobile belki de tümü mobile 10nm üretim işlemci geleceği yönünde haberler var. Intel neyin kafasını yaşıyorsun?

Neyse AMD bu ayın sonunda ryzen 3000 serisini tanıtıp ardından piyasaya sürecekmiş, Intel sen kaybedersin sen bilirsin böyle devam et. 7nm işlemciler ile masaüstü toplarım artık.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Android Q ile en önemli olay bence tabii Google Play Store üzerinden güvenlik güncellemelerini normal bir uygulama güncellemesi gibi dağıtacak olması böylece üretici telefon firmalarının insiyatifine bırakılmamış olması artık son kullanıcı olan android kullanıcılarının. Sonunda Android Q ile Google bunu başaracak galiba.
#Android #Google

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Equitatus @equitatus

  Sadece güvenlik değil tüm güncellemeleri bu şekilde dağıtmaya başladığında Android oldu demektir. Akıllı telefonlar çıkalı kaç yıl oldu hala daha PC gibi kişiselleştirilebilir değiller. İsteyen istediği Android sürümünü kurabilmeli, driver'ları Google Play üzerinden indirip yükleyebilmeli.

  • ARMv7 @armv7

   Aslında evet donanım üreticileri driverlarını play store üzerinden paylaşsalar olabilir. Tabii modüler sürücü sistemi olması lazım ama olabilir. Hatta donanım sürücüsünü üretici sağlarsa ve play store üstünden dağıtılsa önce güncelleme kısmı çok daha başarılı olur. Tabii komplike bir yapı çıkar ortaya fakat imkansız da görünmüyor.

  • Equitatus @equitatus

   @armv7 Windows senelerdir nasıl yapıyorsa Android de yapabilir. Telefon üreticileri belirli bir işletim sistemiyle hazır satar telefonu, isteyen daha sonra istediği değişikliği yapsın.

Android Q Beta 3 alacak markalar, bakalım hangi büyük üretici yok? :)) #Android #Google I/O

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 9