Merhabalar herkese, instagramla ilgili çok ilginç bir hatayla karşılaştım ve çözemedim. iphone 7 kullanıyorum ve bu sabah instagram directten birisine video gönderdim (directteki kamerayı kullanarak). Fakat video gönderilemedi ben de 5-6 defa yeniden göndermeyi denedim düzelmedi. Bunun üzerine tekrar bir video çekip gönderdim ama onda da durum aynı oldu videoyu gönderemedim. İlginç olan taraf telefondaki fotoğraf albümüne girince ortaya çıktı. Gönderemediğim 2 videonun onlarca kopyasının albümde olduğunu gördüm. Hepsini sildim ama bir süre sonra tekrar albümü kontrol ettiğimde aynı şekilde 2 videonun onlarca kopyasının albümde olduğunu gördüm. Gün içerisinde defalarca sildim videoları ama bir süre sonra tekrar albümde ortaya çıktılar. Şuan bile 2 videonun 4 tane kopyası albümde duruyor. Instagramda da biraz kasma oluyor. Böyle bir durumla karşılaşan var mı daha önce veya çözümü hakkında bilgi verebilecek olan ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

dhgate alışveriş sitesi güvenilir midir takip ettiğim bir üründe çok iyi fiyat yakaladım, daha önce alışveriş yapan var mı bu siteden?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yaklaşık 3 ay önce aldığım iphone 7 dün gece %40 civarı şarjı olmasına rağmen sabah kalktığımda kapanmıştı. Şarja taktığımda da %3te açıldı. Daha 3 gün önce %5e kadar kullanmıştım ve kapanmamıştı. Buna benzer bir durum yaşayan var mı sebebi ne olabilir ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Modemin ip alamamasıyla ilgili sorun ne olabilir? Turknet kullanıyorum ve vdsle geçiş sonrası internetim kesildi. İnternet ışığı yanmıyor. Modem arayüzünde ip görünmüyor. Turknet 2 kez ortak çalışma başlattı fakat Telekomdan ne gelen var ne arayan. Şuan Turknet de sorunun ne olduğunu bilmiyor çözüm de üretemiyorlar. #turknet

BeğenFavori PaylaşYorum yap

@turknetdestek Geçtiğimiz hafta aktivasyonum yapıldı ve tüm bağlantıları yaptırdım ama modemimin internet ışığı yanmıyor. 4 gün önce de arıza kaydı oluşturdum ancak ne sms ne arama yoluyla iletişime geçilmedi ve sorunumla ilgili hiçbir gelişme olmadı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Windows 10'da 2 gün önce kablosuz bir ekrana bağlan seçeneğiyle LG tvye görüntü aktarabiliyordum. Şuan o seçenek yok cihazlardan kablosuz ekran eklemeyi seçtiğimde de tvyi görmüyor. Bunun sebebi nedir ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap