enginva paylaştı.

OnePlus 7T ve 7T Pro modelleri bir gece ansızın OnePlus Türkiye güvenceli olarak Hepsiburada üzerinde satışa sunuldu. OnePlus 7T 5999TL, 7T Pro ise 8999TL fiyat etiketi ile Hepsiburada özel ürünü olarak ülkemizde yerini aldı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 21

Epic'ten aldığım ve daha önce defalarca oynadığım RDR2 ve GTAV oyunlarına yaklaşık 2 saattir giremiyorum. Aynı sorunu yaşayan var mı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

OnePlus 5 marka telefon kullanıyorum. Google Asistan'da OK Google komutu ile telefonu uyandıramıyorum, ya da ana ekranda iken de aynı komutu verdiğimde herhangi bir tepki vermiyor. Ancak home tuşuna basılı tutarsam asistan devreye giriyor. Üstelik asistan ayarlarında ok google komutu ile uyandırma özelliği de açık. @umtk

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Cem Bölükbaşı, bu akşam gerçekleştirilen Not the GP serisi sanal yarışında Charles Leclerc'i mağlup etmeyi başardı.
#formula1 #cembölükbaşı #charlesleclerc #oyunseyir #otoseyir #motorsporları #F1ESports #f12019
https://youtu.be/oYvBhlqwKXw?t=2124

Not The GP… Series | In Support of UNICEF | German Grand Prix

Donate via Tiltify - https://tiltify.com/@veloceesports/veloce-unicef/donate Not The GP… Series is back! Brought to you by Veloce, this week incorporates two...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
enginva paylaştı.

iQOO 3 ve volkan turuncusu rengi #iQOO3 #Vivo #AteşArabaları

https://teknoseyir.com/blog/performansin-yeni-adi-iqoo-3-4g-ve-5g-tanitildi

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7
enginva paylaştı.

Vodafonenet fiber bi' 10 dakika falan gitti. WAN var, bağlanıyor ve 100.76.7.178 WAN ip'si alıyor ama internet yok. Defalarca WAN'ı yeniledim ama değişen bir şey yok. Ödüm koptu CG-NAT ip havuzuna düştüm diye. Turknet ip havuzu da 100.76.... gibi ip'lerle başlıyor, aklıma o geldi. Neyse, şimdi normale döndü, çıkış ip ile WAN ip aynı ve internet erişilebilir durumda.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 9