BeğenFavori PaylaşYorum yap
enginva paylaştı.

Normalde kimseyi engelleyecek kadar umursamam diyordum ancak ilk engelimi az önce bastım.@gokhans adlı kullanıcı ikinci el ilan vermiş sitede,ugreen bt dongle ilanı.İkinci el ürün 65 lira.Fiyatı önemli değil hadi neyse de.

Bende dahil bir kaç kişi yorum yazmıştı (kullanıcı adlarını hatırlamıyorum) ilanı baltalamak gibi olmasın ama amazonda 50-60 liraya satılıyor zaten sıfırları dedik.Gitmiş yorumları silmiş tilki.

Bu tarz çakallara para yedirmeyin arkadaşlar,gerçi TS kullanıcısı işini bilir ama yine de yazmak istedim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 15 / 18
enginva paylaştı.

Bütün Teknoseyir ahalisine merhabalar. 🙂 Bilindiği üzere bilmeyenler de olabilir tabi ki ama baya bir süredir #tamirtadilat işleri yapıyorum. Çevremden olsun, Teknoseyir ortamından olsun baya bir kişinin tamir işlerini yaptım. Sağolsun çok arkadaş cep telefonlarını, notebooklarını vs. hiç güven sıkıntısı olmadan yolladılar.

Malum bilenler biliyor gene aralık ayından beri neredeyse işsizim. Pandemi yüzünden fabrikada ücretsiz izne çıkartıldım. Çıkartılmadan öncesi de bu işi zaten yapıyordum ama daha çok hobi gibi 2. iş gibiydi. Ondan sonra oradan gelen para ile de kedilere sokak hayvanlarına mama vb. şeyler için yapıyordum. Haliyle son zamanlarda işsiz de kalınca bu iş ilk işim oldu. O yüzden bozulan tamir ettirmek istediğiniz cihazlar varsa tamirini yapabilirim.

Mesela ne tamiri ? Atıyorum telefonunuzun ekranı kırıldı, ahizesi bozuk, kamerası bozuk, pil değişecek, şarj soketi bozuk vs. bu gibi tamirleri zaten yapıyorum. Notebook içinde fiziki herhangi bir sıkıntıları da yapabilirim. Menteşe kırıkları, kasa kırıkları, bunların tamirini de yapabiliyorum. Aklınıza gelebilecek elektronik cihazlarında tamirini yapabiliyorum. Pc parçası mesela gamepad, mouse gibi gibi. Önceki yaptığım işlerin fotoğrafını isteyen olursa onlarıda ekleyebilirim. İşlemleri yaparken zaten Telegram'dan veya Whatsapp üzerinden detaylı her aşamanın resmini size iletiyorum ona göre aksiyon alıyorum.

Örnek vereyim hemen, ya bunun burası bozuk deyip kestirip atmıyorum. İşte telefonun şarj soketi bozuk ama neden bozuk ? soketin detaylı resmini sıkıntılı parçasını gösterecek şekilde atıp ona göre gösteriyorum.

İzmirde oturuyorum ancak elden ürünü teslim alma işini pandemi de araya girince o olaya hiç girmiyorum. Sadece kargo ile gönderim yapabilirsiniz. Teknoseyirden beni etiketleyip olmadı bu durum altından veya Telegram : @orcun89 ,mail : orcun89@outlook.com üzerinden de iletişime geçebilirsiniz. Umarım akışta paylaşıyorum diye rahatsız olan olmaz, oluyorsa da kusurabakmayın. 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 39

Covid-19 Biontech aşısını az önce vuruldum. Vücudumda hafif ısı artışı, kolda biraz sızı, bir de gözlerimde karıncalanma var (bu yorgunluktan olabilir, yoğun bir iş günü geçirdim). Klinik oldukça kalabalıktı. Sıra hastane dışına taşıyordu. Biontech aşısı vurulanlardan tüm sorumluluğu aldıklarına dair imza alıyorlar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 16 / 30

Aşı randevumuzu da almış bulunduk. #covid19

BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Introducing the BioVYZR

The BioVYZR 1.0 represents a breakthrough in personal protection that uses powered air purifying technology to help you breathe easy. Featuring a 360° shield...
BeğenFavori PaylaşYorum yap