5. nesil iPad Air alayım diyorum. İlk nesilinin hücresel versiyonu vardı eskiden, sim kart olayını anca yazın memlekette kullanıyordum. Şimdi tüm gittiğim yerlerde wifi var zaten. Aradaki 2600 lira farka değer mi? O paraya kılıf ve ekran koruyucu almak daha mantıklı geliyor.

64 gb: 13750 TL Apple’da.
64 gb: 16482 TL hücresel Amazon’da

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 7

Hangisini alırdınız?

Hepsi 16GB RAM
M2 MacBook Air 27.600 TL
M2 MacBook Pro 29.600 TL
M1 iMac 29.000 TL

Air, çentik yüzünden hiç cazip gelmiyor.

iMac yerine laptop daha mantıklı, al götür, taşı. Evde zaten 2 masaüstü var. Amaç onlardan kurtulmak.

Pro olanındaki touch bar olayına ben varım ama çoğu kişi sevmemiş. Fan olması avantaj bence.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 12
  • macuser @macuser

    Arkadaşta m2 air bende m1 pro 14 var sadece ekran için bile aradaki fiyata değer. O fiyata kadar çıkamayacaksanız ben olsam m2 air alırım

  • Dejavu @dejavu

    M2 olan modellerin SSD hızlarını iyi araştırın. Sürpriz sonlu.

  • bi adam @biadam

    Halihazırda güncel MacBook Pro 14 kullanıcısı olarak; ve önceden de 13 MacBook Pro 2012 ve 2017 kullanmış biri olarak, touchbar en gereksiz şeylerden biri. Tercih etme kriteriniz kesinlikle olmamalı, hatta touchbar var ise ben yanaşmazdım. M2 MacBook Pro da ne yazık ki eski kalmış bir tasarım, hemen hemen 8 yıllık kasa. Ondan ötürü muhtemelen M2 MacBook Air'ı tercih ederdim fakat bir tık bütçeyi arttırma imkanınız varsa 14 MacBook Pro öneririm. Çentik inanın en son takılacağınız şey olur çünkü kullanım esnasında gözümüz çok nadiren yukarıya kaydığı için ve Apple'ın macOS tarafında çentiği işletim sistemine güzel yedirmesi sayesinde sorun olmaktan çıkıyor.